Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

m*ka

M E D I C O V E R - wasze opinie

Polecane posty

moze ktoras z was korzystała z usług Medicover - ubezpieczenie zdrowotne ktore gwarantuje korzystanie z wizyt u lekarza prywatnie w czasie ciazy oraz inne dogodnosci....mam pytanie gdzie jest szpital w krakowie lub okolicach gdzie ma on umowe z ta firmą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja korzystałam z ich usług ale bez pakietu. Indywidualnie. Super sprawa, umawiasz się telefonicznie. Lekarz czeka na Ciebie. miła i przyjemnie. Gorzej z płaceniem :O Są raczej drodzy. Regularnie korzystam z usług prywatnych przychodni i klinik, ale Medicover ma najwyższe stawki. Oczywiście w porównaniu do innych , a których usług korzystałam. Pakietu usług nie wykupiłam, bo moim zdaniem, na prywatną, przeciętną kieszeń, to trochę dużo. Co innego, jeśli np. pakiet faceta opłaca jego zakład pracy, a dla kobiety + ewentualnie dziecka/dzieci płaci rodzina. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a korzystałas z jakiej przychodni zdrowia ktora ma umowe z M ?czy rodziałs w szpitalu jesli tak to w jakim >?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze mówiąc to ja jednak wolę LuxMed. Kiedys przeszliśmy na to centrum medyczne i bez dwóch zdań jest zdecydowanie numerem jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam pakiet w Medicover, ale niestety krótko, denerwowało mnie jednak, że na usg ginekologiczne trzeba się umawiać osobno i nie można tego załatwić za jednym razem ze standardową wizytą (przynajmniej kiedyś tak było). Firma przeniosła pakiety do Luxmedu i jest tragedia z terminami. Nie wiem jak u nich z prowadzeniem problematycznej ciąży, bo np. Luxmed olewa takie pacjentki i każe im iść gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja naleze do Medicovera z pracy, mamy ubezp. grupowe, jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Wam tylko tyle, ze portal pacjenta tez jest świetnym ułatwieniem i na pewno dużą wygoda jesli chodzi o umawianie się do lekarza. Do tego w taki sposób sama teraz umówilam sie do stomatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walerka2

A my po 5 latach przeszlismy do LuxMed i to była naprawde dobra decyzja. Znacznie łatwiejszy dostep do lekarzy specjalistów i portal pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh
3 godziny temu, Gość walerka2 napisał:

A my po 5 latach przeszlismy do LuxMed i to była naprawde dobra decyzja. Znacznie łatwiejszy dostep do lekarzy specjalistów i portal pacjenta.

A my odwrotnie. W luxmedzie chyba nieco łatwiej umówić wizytę, ale to też zależy od miasta. Ogólnie wspomnienia mam dobre, pierwszą ciążę tam prowadziłam. Niestety w jednej placówce, tej koło mnie obsługa była fatalna. Panie i panowie w recepcji nieuprzejmi, a najgorsze były pielęgniarki i pediatrzy. Lekarze nie chcieli nam pomóc, poradzić w jaki sposób szczepić dziecko, wręcz jakby się bali coś doradzić. Np. na pytanie kiedy najlepiej wprowadzić mm albo pokarm stały mówili że sama muszę sobie poczytać, przecież jestem rodzicem.. Aha.. czyli mam szukać internetowych tekstów zamiast zapytać lekarza. No i się przenieśliśmy. Medicover na początku robi lepsze wrażenie, zdecydowanie bardziej unowocześnione gabinety, no i bardzo miłe panie z recepcji. Skierowania są właściwie tylko przez internet, jest portal pacjenta i też można się umawiać. Zdecydowanie lepiej rozwiązane jest pobieranie krwi. U nas jest osobna rejestracja, więc jest szybko. Dostajesz numerek i czekasz jak się wyświetli. W luxmedzie wszyscy się przepychali. Jedyny minus medicovera jest taki że czasem trudniej o szybką wizytę u internisty. Podsumowując, luxmed jest ok, ale medicover jest trochę lepszy dla kobiety w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska

Ja mam same dobre doświadczenia z Lux Medem - nigdy nie czekałam długo na wizyty, zawsze przebiegały w 100% profesjonalnie, a atmosfera świetna. Z umówieniem się też nie miałam problemów bo robię to przez Portal Pacjenta - online szybciej i wygodniej. Z infolinią bywa u nich różnie, ale ta aplikacja wszystko wynagradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka22

Ja to powiem Wam ze z własnego doświadczenia polecam tez własnie w LuxMed wizyty u stomatologa. To wedlug mnie na pewno fajne rozwiązanie kiedy szukamy najlepszych specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala
Dnia 6.09.2018 o 08:19, Gość gość napisał:

Ja naleze do Medicovera z pracy, mamy ubezp. grupowe, jest ok.

Ja tak samo, mam pakiet wykupiony przez pracodawcę i to mi w zupełności wystarcza, mam w tym specjalistów, lekarza pierwszego kontaktu, mogę robić badania więc jest o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×