Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aleksandraja

soczewki kontaktowe i powidoki...

Polecane posty

Witam. Mam pytanie.. Noszę soczewki kontaktowe już jakieś 2 lata, ostatnio jak jeżdże samochodem to strasznie łzawią mi oczy i mam powidoki.. Nigdy tak nie miałam. Czasami bardzo bolą mnie oczy jak zakładam soczewki. Wizytę o okulisty mam dopiero w maju.. Może wiecie co jest przyczyną tego że słabiej widzę w soczewkach (to napewno nie pogłębienie wady bo okulary mam podobne a w nich widzę normalnie) i skąd te powidoki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro bolą cię oczy
to znaczy, ze szkodzą ci soczewki, coś jest nie tak z oczami, a ty na siłę je nosisz. zmień do czasu wizyty u lekarza soczewki na okualry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16380499
moze wynikac to stad, ze juz sa stare i czas je wymienic na nowe. Mnie starsznie oczy bola, lzawia i gorzej wiedze jak czas na nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm powodow moze byc wiele. kup krople dla osob noszacych soczewki. moze zlapalas jakas infekcje i trzeba ja przeleczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko.. a skąd się takie infekcje biorą.. cholera może ten topik wydaje się beznadziejny ale nie miałam wcześniej takiego problemu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro bolą cię oczy
soczewka to jednak, mimo wszystkich udogodnień, ciało obce... a infekcja może się przydarzyć zawsze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×