Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DuzyPP

Dziewczyny jak sie pieścicie opisuje wasze przezycia i najlepsze metody

Polecane posty

Gość Mmmkkk
ale mi sie teraz chce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olafasolahua
To mam rade : rozepnij spodnie,wsun reke do majtek,piesc sie i delikatnia wkoncu wsun palca w srodek xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmkkk
bym włożyła ale mi dużo cieknie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olafasolahua
to wsuwaj powoli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmkkk
ale wtedy strasznie boli , i mocno czuje że wchodzi we mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olafasolahua
bedzie mniej czuć jak przy wkładaniu rochylisz nogi a jak zaboli to przykucnij, najwyżej jęniesz jak bedzie dalej bolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale chce
Przex wasxe pisanie mi sie strasznie chce az poprostu musze.Delikatnie masuje cipeczke przez krociotkie spoden;i,chce czegos wiecej,wsuwan reke do spodenek i masuje,pieszcze okolice dziurki,jest mokra,goraco mi,robie to coraz wolniej,zaczyna wydawac odglosy,jestem coraz blizej dziurki,wsuwam palec ale nie moge bo jedtem dziewica,wsadzam od nowa,boli,chce mi sie jeczec,pcham dalej,czuje ze jest we mnie ,pcham powolutku do srodka,boli,wyjmuje,nie dam rady, kto mi wlozy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieśmiała_20
Hej, przez przypadek trafiłam tutaj.. może i to ok będzie bo potrzebuje rady może wy mi coś ciekawego doradzicie :) Gdy jestem sama w pokoju to pieszczę swoje ciało ale coś nie bardzo mi idzie chyba coś robię nie tak , pieszczę biust , smyram ciało wszystko wolno i spokojnie a nie na chama potem idę ku dołowi i pieszczę go, bardzo delikatnie z wyczuciem , wkładam tam 2 palce i jakoś to idzie ale chyba coś nie tak robię bo zazwyczaj mnie boli i niemam przyjemności przyjaciółka radziła mi bym przestała to robić aż mi przejdzie, i zainwestowała w wibrator ze to mi pomoże ale mnie nie stać taki gadżet i niewiem co mam robić :( Jestem cnotka więc jeszcze taki mi się facet nie trafił godny mnie ale jestem otwarta, na wasze sugestie , niby się pieszczę ale nie mam satysfakcji żadnej :( czyżbym była beznadziejna w tym albo źle coś robię już sama niewiem..Proszę doradźcie mi coś !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Musiss ..
Poprostu jestes malo podniecona .... Ja najpierw mysle o dzikim seksie potem tam lekko poddrapuje wargi, potem je rozchylam i klikam na dziurke az mocno zaklika (taki dzwiek) robie to coraz szybciej i wreszcie jestem mokra wtedy jest znak ze moge zaczac wkladac paluszka (auuu) teraz wlasnie se wkladam powoli jak go wyjelam to mi sperma pociekla : p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mi ?
Ej Musiss..... A dla mnie bys bobie wlozyla pol paluszka ? Ztym programem co zapisuje glos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Musiss ..
Dobra .... wkladam au u auaaaaa juz teraz wyjmuje auuuaa juz cos jeszcze se zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mi ?
To teraz calego a potem jakis gruby pedzl wloz do polowy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Musiss ..
Okej najpierw palec no to wkladam auuuuaaa mmm,auu auuaa juz wyjmuje aaaaaaa mm uu ale w srodku dzis ciasno i wilgotno, no i gompczasto :D a teraz szukam pedzla ...... Okej mam, wkladam ....... aaamm uu juz wlozylam i wyjelam calego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Musis pisze o spermie
a więc chyba to chłopak a wię pytanie powinno brzmieć "doszedłeś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Musiss ..
Nie jestem chlopakiem :p skad ten pomysl ? Ja dochodze jak trzywam strumien wody przez wiecej niz 6 sekund :D wiadomo gdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Musiss ..
Z tym pedzlem nie doszlam bo doszlabym jakbym miala rozchylone nogi a ja mialam scisniete. Sama ich nie otworze bo boli troszke . :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Musiss ..
A z paluszkiem doszlam jak sie zagapilam i poruszalam nim jakies 3 minuty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubelskie_Paluszki
Dziewczyny, jak tak to czytam to aż sama mokra się robię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmm..........
Ja mam takiego dobrego kumpla co zawsze przychodzi w nocy i ze mna spi, bo qtedy nikt nie widzi i jest super. Czesto jest tak ze mu sie chce i wtedy wsuwa mi reke pod pizame i maca dziurki :D Czasem sie zapomnij i wlozy mi paluszka, a potem nim troche porusza :D Kiedys jak bylo strasznie ciemno to sie nie opanowal i kawaleczek mi wlozyl wiadomo co :p no ale jak uslyszal ,, a" to nawet do wpolowy nie zdazyl dopchac : Szkoda :D jest wlasnie 1:06 i teraz mi dziurki maca a ja na tele. Jestem. O bedzie wkladal palca :D Oj wsuwa mi chyba zaraz jekne :D palcoweczka :p Oj jeklam bo bylo szybko :D O dziwo robi jeszcze szybciej :D Um ojecze troszke :p O wyjol , nie jednak wsuwa glebiej :p Om porusza, um jecze Przyspieszyl um och Oj oj ummm maksymalnnaaa predkosc :D aaaaa um och nie wyrabiam uu och och Jeszcze chyba ktoche se nim poruszadlugo , Chyba podniecaja go jeki och um Troszke boli och och oj glebiej och mm shit och omg och um Alez boli :D uuu och Pomocy on mnie wyrucha palcowa :P Chyba powoli dochodze och umm pomocy Co robic zanim mnie wykonczy juz nie wytrzymam och ummm och shit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzymaj si#
trzymaj sie . Wytrzymaj moze przestanie a jak nie to przyj to mu palec wyjdzie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmm..........
Juz dluzej nie wytrzymam a to na niego nie dziala szybko pomocy ,och um och och aaaaa shit mm uh oh och pomocy Juz nie moge On mnie wydyma och um POMOCY !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzymaj si#
Jak tam noc ??? wytrzymałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmmmmm.......
Tak mocno jęczałam ze mu sam wylecial przez przypadek a ja szybko wstałam i sie schowalam :D teraz mnie szuka bo chce mnie przelecieć ale nie palusszkiem :/ pomocy co robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmmmmm.......
o kurde drzwi sie otwierają a tu nie ma gdzie sie schować pomocyyyy piszcie co zrobić zanim mnie zdąży przelecieć Błagam !!! Ratunku pom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmmmmm.......
o kurde drzwi sie otwierają a tu nie ma gdzie sie schować pomocyyyy piszcie co zrobić zanim mnie zdąży przelecieć Błagam !!! Ratunku pom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIAŁA.
Schowaj się u mnie . Ale też możesz być nie do końca bezpieczna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barasiasia
Czesc , kto jest i popisze. ? Glaskam wlasnie dziurke od ci.peczki , ja mnie rozgrzejesz to moze wloze paluszka moze nim poruszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barasiasia
Wyobrazilam sobie to :D ale to raczej bybolalo :D Mam takmokro ze musze sobie wsadzic paluszka bo nie wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmm..........
Wiecie co ? Nie wyruchal mnie bo schowalam sie do szafeczki :D pierwsze co mi przyszlo na mysl :D A teraz masuje sobie dziurke :p Mam coraz bardziej mokro :D Chyba wloze paluszka ..... Rozkladam nogi .... Ostatni raz przejezdzam i .... Wsuwam powolutku ....... Boli troszke ach mmm Poruszam .... mm nie jest tak zle bo juz mam wprawe i z paluszkiem tylko czasami zaboli jak mi cipka sama odglos wyda jak chlipie w srodku :D boli tez jak nie mam wcale mokro a odrazu wkladam albo jak mam za duzo mokrego w srodku ..... Teraz mam chyba troszke za duzo juz .... Bo zaczynam czuc kucie jak wkladam .... to troszke boli mmm ach okej teraz szybko trzeba ruszac zeby bolalo .... ach mmmm och uuu juz mmm okej moge wyjac .... Teraz zapraszam kolege do pokoju :D Dzisiaj mu troche dam .... Okej zrobi mi zaraz palcowke , a on ma dlugie palce i ostro nimi rusza .... Okjej maca mi dziurke och juz to czuje wlasnie mi wkladam mmmmm och rusza nim mmmm boli mnie ach mmm uuu mmm och ach ach mmm ach teraz szybko mmmmm zaraz sie zajecze ach mmmm uuuu ach och mmm ach mmmm ach mmm ach mm uuu ach uuu och uuu aaaa bolu mnie juz wystarczy mmm ach och mmm ooo uuu aaaa och ach oooooo auuuu juz wyjmuje mmm Pozwolic mu zeby penisa wlozyl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×