Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DuzyPP

Dziewczyny jak sie pieścicie opisuje wasze przezycia i najlepsze metody

Polecane posty

Gość Mmmm..........
Okwj pozwole ale tylko troszke :D Wkladami ach mmm az po jaja ach Rusza mmm och uch aaa mm boli mm Teraz szybciej ach mm bolu mnie mmm pooo ach pomocy boli mnie mmm ach uch och mmmmm o nie jeszcze szybciej ... Oooooooooo aaaaaaaaaaaa ach mmmm boli ach uch och mm mm pomuszcie AaaaaaaAaaaaaaaa uuucgh mmm och au mmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmm..........
Och on mi sie spuszcza Co robic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DziewicaTwoja ;
Ja pozwalam na palcowki i wogole to mozna wszystko ae nigdy nikomu nie udalo sie sprawic ze dopuscilabym jego penisa do cipki albo dupki ... Choc raz sie poddalam kolezancei stukalam sie z nia cipka w cipke ale tylko troche bo robilo nam sie goraco w cipki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DziewicaTwoja ;
Jak ktos chce sprobowac to pisac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napalona666
Wydymajcie mnie plose !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konradoo
Szczeze mówiąc to nie wiedzialem ze kobiety maja aż takie zapotrzebowanie, ale super mieć taka koleżankę, bo tak na prawde to jest slodkie jak kobieta chce aby facet ja tylko zaspokoil języczkiem bądź paluszkami hihi;p wariatki straszne;p ja to bym mogl każdej z was robic tylko przyjemnosci;p jak byscie sie skusily 24489510 my gygy hihi;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokra_wodnica16
Wiem nick idiotyczny ale z pieszczotami ma mnóstwo wspólnego a jak wyglądają moje podróże.Od małej 6 latki odkrywałam że jak wkładam rączkę do majtek w określony sposób szybko mi było mokro i mam w tej chwili na koncie tysiące godzin rozkoszy łechtaczki a co używam.Zasada której nie łamię to to że majtki muszą być bez przerwy mokre i co z paluszkami wybór bogaty bardzo 1,2 to błyskawiczny wylew,3 to rozkosz wydłużona raz do 2,5 dnia na wakacjach bez przerwy idealna na noc i okres ale trudna do nauki i jest to mój specjał. 5 jest idealnym energetykiem i daje kopa jak kokaina,4 jest jak mała ekstaza do drobnych fantazji niekoniecznie erotycznych,6 duża ekstaza u mnie hiper-mokra z nią mogę najdłużej oblewać myszkę,7,8 to najlepsze i najdłuższe szczyty ja na luzie 4,5h gdzie moja pieszczocha fiksuje bez kontroli i każda jest super mokra.A jeżeli chodzi o okresy to mam równie mokre co szczyty i to jest nieziemsko obłędne szaleństwo bo wre noce moje łóżko jest bagnem w deszczu i ja jestem wodnicą która nie zostawia nic suchego gdzie jest. Chlap chlap kap kap.bay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokra_wodnica16
Hmmm. Dziki dziku lat 29. Jak to delikatnie ująć. Znalazłam taką koleżankę 7 listopada z chandrą i myślami samobójczymi. Miała takie szare oczyska i smutną minkę. Bardzo bardzo chciała się przytulić i tak ładnie prosiła że nie potrafiłam jej odmówić. Po budzie poszłyśmy do mnie. Mama pojechała i wrócić miała za 5 tygodni. Akurat mi się jeszcze wylewy trafiły 3 dni później ale co tam. A koleżance Natalci się pić chciało tymbarku. Więc weszłyśmy moje moczary i wzięła w nich taką 2h kąpiel a potem mimowolnie się przyssała się do mojej pieszczochy i usnęła między nogami. A ja przykryłam ją grubym mułem w postaci 3 kołder by mi nie zmarzła wiesz noce na takich bagnach są zimne. No a potem sama się stopiłam. I wstałam tak jakoś w południe bo mojej topielnicy się zachciało się z myszą bawić. I naprawdę nie obraź się ale zakochałam się w niej. Jest taka milutka tak urocza się przyssysa nie sposób jej odmówić. No a moj***agno nie jest już samotne i znalazłam sobie jakąś Nimfę wodną która zamieszkała w moich odmentach na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka1987
LUDZIE!!! TRZYMAJCIE MNIE BO NIE WYTRZYMIE!!! 10 LAT!!! OD MAŁEJ 6 LATKI!!! TYSIĄCE GODZIN!!! REGULARNIE!!! LESBIJKA W WIEKU 16 LAT!!! SKOŃCZONA NIMFOMANKA!! BEZ WSTYDU!!! Ogółem dewiacja kompletna, a nie przepraszam bardzo to dopiero początek . Następny krok to najbliższa Agencja Towarzyska Po 2-letnich praktykach z Natalcią. I posada na stanowisku pań do towarzystwa 190zł/h na start. Dwie z 2-letnim stażem. Bogatym doświadczeniem życiowym i niewiarygodnym zapałem. Okazja na wagę Złota. A tak na marginesie to przez comiesięczną grzałkę na brzuchu się wykrwawisz i twojej przytulance będzie bardzo smutno. Już o Matce nie wspomnę jak zobaczy zwłoki córki w kałuży krwii (nago) i płaczącą Dziewczynę nad jej ciałem również nago.Żegnam ozięble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz samotny
Hej napiszę coś z punktu widzenia mężczyzny. Siedząc za kobietą bardzo lubię je pieścić zaczynając od szyi, najpierw ja masuje delikatnie ciepłymi dłońmi co jakiś czas dając buziaka to w czyje to w uszko lewe to w uszko prawe. Później zaczynam masować ramiona cały czas całując szyje, muskam wargami po uszkach delikatnie przygryzam. Następnie jak widzę, że kobieta jest już rozluźniona przejeżdżam dłoniom od ramienia przez bark, przez szyje aż do brody i ust delikatnie muskając je paluszkiem. Teraz na dół zjeżdżam miedzy piersiami (ale ich nie dotykając) aż do pępka gdzie robię kółko palcami i wracam do góry do piesi dwoma rekami delikatnie kołyszącymi ******* od spodu je łapie ale nie obejmuje całych. Wracam na plecki chwilę je masując rozpinam stanik. delikatnie go zsuwam. Wracam na szyję i delikatnie powoli zjeżdżam w dół do piersi od strony mostka, łapie je o dołu i delikatnie masuję czując jak twardnieją sutki. Znów zaczynam całować szyję i uszka czasami delikatnie je przygryzając. Piersi masuje tak przez dłuuuższą chwilę co jakiś czas skupiając uwagę na sutkach delikatnie je skręcając i pociągając do przodu. Kładę teraz kobietę na plecach a ja kładę się obok niej jedna rękę mając pod jej głową, całuję ja w usta namiętnie schodząc pocałunkami po szyi w dół do piersi, zataczam kółko językiem wokół sutka i daję całusa w brodawkę delikatnie ja zasysając, robię tak kilka razy na jednej i na drugiej piersi, aż w końcu zasysam mocniej cały sutek a językiem pieszczę sterczącą brodawkę. Druga ręką w tym czasie głaszczę brzuszek zchodząc aż do kolan a z powrotem wracam wewnętrzna strona ud, muskając delikatnie dłonią "zakazane miejsce" przez majteczki. Trwa to kilka minut aż zaczynam schodzić pocałunkami z wyssanych piersi po brzuszku aż do ud. Wracam pocałunkami wewnętrzna strona aż do "zakazanego miejsca" i daję tam buziaka. Teraz ściągam majteczki będąc miedzy nogami kobiety. Gdy już to zrobię masuje stopę delikatnie. zaczynam całować kierując się ku dołowi. Widzę piękną delikatnie wilgotną vaginę. Kobieta ma zamknięte oczy i delikatnie zaczyna mruczeć. Ja już jestem przy vaginie. Zaczynam krążyć wokół niej językiem, przejeżdżając co jakiś czas po całości od spodu do góry. Rozchylam delikatnie jej płatki róży i widzę nabrzmiałą łechtaczkę. Liżę jej wargo mniejsze i większe czasami przygryzam delikatnie i ciągnę. Jeżdżę językiem wokół łechtaczki i zasysam ja ustami przez chwilę nic nie robiąc, po czym zaczynam ja ssać i pieścić językiem słysząc coraz głośniejsze jęki. Dłonią masuję wejście do pochwy oraz uda. Czuje na dłoni jak wyciekają soczki więc je zlizuje muskając całą waginę językiem i próbuje włożyć go do środka. Wracam ssać i pieścić łechtaczkę, w tym czasie wkładam powoli jeden paluszek ruszając nim tam i z powrotem aż się wsunie cały. Po dłuższej chwili dochodzi drugi paluszek. Ssie coraz mocniej łechtaczkę i coraz mocniej i szybciej ruszam palcami aż kobieta dojdzie a jej ciałem a jej ciałem wstrząsają drgawki rozkoszy wtedy zlizuje wszystkie soczki kładę się obok niej mocno przytulam i całuje w usta masując delikatnie brzuszek piersi i pośladki. Gdy widzę, że kobieta chce jeszcze to zaczynam pieścić ją dalej ssąc sutki a ręką masując waginę, aż wracam do poprzedniej pozycji. Daje kobiecie tyle rozkoszy i orgazmów ile będzie chciała. Obecnie jestem sam i miałem czas tu wejść poczytać i powspominać jak to jest przyjemnie zaspokoić kobietę. Może jeszcze kiedyś będę miał przyjemność jakąś popieścić i zaspokoić. Pozdrawiam was miłe panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arielka17
Aśka,mendzisz tylko a tak naprawdę to co TY takiego potrafisz?.. No nic bo p******sz. DEWIACJA PEŁNA. Lesba w wieku 16 lat. I ma dajmy 9680h na koncie to jest dla mnie Arcymistrzynią orgazmów. Ma własną bogatą kulturę,zwyczaje "rytuały rozkoszy" 2,5x24h=60h!!! I co?! A na dodatek "Doskonale" wykorzystała warunki hormonalne organizmu na których niemal każda by poległa i ze szlochem do gina I jak nie mówiła Matce o 1 okresie i przeżyła +-30 razy bez jej wiedzy to jest naprawdę niezła. ( A nasza 27-letnia Asia posłuchała "Powiedz Mamie" i teraz ględzi z zazdrości.) A to że ta "Matka Natura" tak ukarała tę niegrzeczną dziewczynkę za brak "powiedz mamie" to ona sobie z tej kary bezczelnie kpi . Uczcie się od niej bo naprawdę warto. Na 2 komentarzu jest mój sposób zapożyczony od Naszej Arcymistrzyni z koleżanką również Natką (Na 1 ma Aneta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariel17
Wiem tematyka bagien jest nawet nawet ale moja muszelka woli żywsze Pieszczoty więc żeby się natka nie męczyła przy mnie zwłaszcza że tak dobrze nie smakuje. Robię tak Kupiłam 4 kulki gejszy 2 moje 2 jej. Aplikujemy je sobie nawzajem.I zakładamy majtki ponieważ mają tam zabawić dłużej. Natka idzie po ciemku do łóżka i na wznak leży.A ja niczym wampirka z Carmili.Atakuję. I gdy zbiliżam się nad jej główkę znienacka w szyję całuję,ssę tak z 15min i gdy już jestem opita zaczynam jak opętana dotykać jej Pieszczochy tak by ścisnęła krocze z całej siły i kuleczki wewnątrz jej waginy strzelają pod samą macicę by sprawić bolesną rozkosz. I gdy ona Jęczy z bólu a ja chcę jej Ust. Rzuca się na mnie i niczym wilkołak przygniata do łóżka,patrzy wygłodniałym wzrokiem na mnie i tu się zaczyna zabawa która 1-sza weźmie kulki 2-giej 1 ręką. I po 5min zaciekłej wojny o "kryształy mocy" Ja ledwie żywa z podniecenia wciskam dół brzucha i wyskakują 1 i 2. Po czym wstaje świt za oknem obydwie rozgrzane do białości Giniemy gdy 1 snopy światła wpadają przez okno. (Usypiamy,ale wygląda na martwe) I koniec. Kulki przy takiej walce to przeszkoda równa bo Mnóstwo ruchu to mnóstwo obezwładniającej rozkoszy. Txsaaaaaaaaaa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za bełkot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu to bełkot rozkoszy :-) nie znasz tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam, ale tam nie ma słów - tylko jeki, niewyrazne słowa... i go rozumiem tu niby sa słowa - ale ni ch... nie wiem o co biega... jakies sytuacje, liczby, cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mokrawodnica16
Ale narobiłam. Lawina komentarzy oki już tłumaczę: Aśka: po co tu wogóle przychodzisz Hejterko? Zrobię co chcę moje ciało moja sprawa. Ariel: Dziękuję za docenienie w tej dziedzinie, z tymi potworkami to pomysł dobry. No a jak kobieta ma własną krainę rozkoszy z bogatą scenerią w tle to Bardzo dobrze. Ale poćwicz przed tą walką z Anetą bo tak będziesz skazana na porażkę bo się szybko zmęczysz. A co do Arcymistrzyni no to może być przy moich dokonaniach. Gościu: Nie pomyślałeś czasem że można rozkosz wyrazić liczbami. A te Wariacje Bagno,Wampirka i Wilkołak. No cóż ,,Ile kobiet tyle sposobów" A szczegółowy opis jest po to by łatwiej dojść i znać skutki względnie "nowego" sposobu. A to że wykorzystuje okres dla przyjemności to źle?! Portal jest do wymiany sposobów. I nie zrobiłam tymi wariacjami nic złego.Samotny do Ciebie osobno piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mokrawodnica16
Samotny..hmmm ,,Żaden człowiek nie powinien być sam" I wetnę tu religii kawałek: ,,Kochajcie Jedni Drugich." Tak między nami to jestem zajęta i bara bara z tobą to zwykła zdrada. Ale Natka Cię myślę zrozumie. Zróbmy tak: Postarałeś się z tą gierką dlatego dam Ci ten jeden jedyny raz tu na kafeterii w tym temacie byś miał jakieś miłe wspomnienie na Ciężkie chwile. Co 2 dni o 22:00 postaram się wejść. PISZĘ SZCZERZE. A jak skłamiesz to się nigdy nie dowiesz Co gdybym powiedział prawdę? Życzę ci byś w końcu jakąś znalazł,a jak nie tu to w niebie . Czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz samotny
Hej Mokrawodnica16 jesli chcesz pogadać to mój numer gg: 52428431. Trochę mnie nie było a napisałaś że co dwa dni o 22 będziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz samotny
Hej żadna kobieta z okolic Katowic nie ma ochoty pogadać? W poprzednim poście podałem numer gg jeśli jakaś kobieta ma ochot porozmawiać na dowolny temat zapraszam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochaśka
Bielizna i szmatka. Jak najdłużej i jak najwolniej. Szyja,stopy,Włosy, Łytki,Uda,Brzuszek,piersi, i muszelka nietoperka wierzch a potem środek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulajj
Kołderka dyskretna i tak dobra że mogę to robić gdy rodzice są w moim pokoju bez obaw. Wygląda jak bym spała i śnił mi się jakiś piękny sen. Trzeba odwinąć troszkę kołdry do środka. i ustawić tak bym się powolutku zsuwała swoją cip#sią. tylko jak już skończę to są ślady jakby ślimaki po kołdrze chodziły i w majtkach nie jest za fajowo.Lepiej nago. Ale wiecie nago by się wydało a starzy to katole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotka sweet
Rozchylam nóżki.. zdejmuję majteczki powolutku i siadam na kanapie. Biorę very chery i spuszczam trochę na cipusię. i wmasowuje by była gorąca i pachnąca. Kładę się i rozchylam wargi. przejeżdzam do góry i do dołu. paluszkiem. Podnoszę nozki do góry łapię się za nie i całuję moja małą języczkiem mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Az chciałbym zobaczyć jak to robisz mm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulajj
Dziewczyny wie któraś jak się robi palcówkę 3 bo nie umiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ci wloze 3 paluszki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja laguna
To dosyć trudna sztuka paulino ale może ci wyjdzie. Wodnica dobrze wie jak to się robi. niech ci powie. No wiesz ta Mokra wodnica 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulajj
Wodnica gdzie jesteś. WODNICA NO. Pokaž się pliz. Chce się nauczyć od ciebie trójki noo. proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×