Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DuzyPP

Dziewczyny jak sie pieścicie opisuje wasze przezycia i najlepsze metody

Polecane posty

Gość reno59
Superancko ! Gdzie lubisz najbardziej.Próbowałaś kiedyś ten nektar ? Podobno kiedy się je dużo ananasów lepiej smakuje Kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola42_
wszendzie /;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielbiciel owłosionych !
Piszesz skrótami i to jest zbyt nudne.Napisz coś konkretnego o sobie.Najprzyjemniej się spuszczać do ci..ki,ale nieraz na życzenie swojej wypuszczam nektar w te miejsce co sobie życzy.Często bierze się sama za robotę i wstrzykuje sobie ten ładunek do ust.Nie rzadko smaruje się gdzie ma ochotę bo to najcenniejszy krem na młodość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola42_
tak massz racje do c1...ki najlepiej :D Pisze skrutami bo nie wiem co pisać , a twojaa wie że siedzisz na takich portalach i piszesz z innymi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reno59
No jasne,że wie bo jak wraca ma rozbudzonego faceta :) Nie raz czytamy to razem czy to jej ujmie cokolwiek.Może i wie,że nauka nie idzie w las.Nasz związek polega na zaufaniu,a nie na papierku.Nie chodzę ze swoim i nie wstrzykuję żadnej.Mam komu to robić,a moja wie,że lubię poświntuszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yhyms
Czesc czy ktos z dostepnych pomoze ? Od jakiegos czasu probuje zrobic sobie palcowke ale gdy wloze 1cm palca albo nawet mniej to tak boli ze nie wytrzymuje co zrobic wtedy dac spokojczy sie nie poddawac jeczec ale pchac dalej ? Kiedys udalo sie ze kolega wlozyl mi pol palca ale tak jeczalam ze juz nie mogl... Kolega (jak to okreslam,moj chlopak) chce wkoncu mnie przeleciec a ja tego chce tylko ze nie zgodzil sie dopoki nie wloze 2 palcow bez jekow a ja tak nie umiem, to boli i odrazu albo jecze albo wyjmuje zreszta powyzej 1cm nie wsadze bo tak boli ze zaraz zaczynam jeczec a wtedy ciezko mi przestac jeczec... Prosze o pomoc ... Jak wlozyc te 2 palce bez jeku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yhyms
Ktos ma pomysl to pisac a ja sprobuje wlozyc duzo i powiem ile weszlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yhyms
Weszlo 2 cm /9,5 cm (jeden palec) :( wloze jeszcze raz postaram sie min. pol ale bede jeczec ał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yhyms
aaaaaaaaa boli .... Wiecej niz 2 cm nie moge i to z wielkimi jekami ... POMOCY !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksana.
jezu az musze sobie wlożyc paluszki, ale mam ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katynia
yhyms może jesteś za słabo podniecona żeby odrazu jechać z palcy najpierw myśl o czymś co Cie podnieca i masuj się aż będziesz bardzo mokra i wtedy spróbuj wkładać palce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yhyms
No wlasnie jak juz mam mokro i pcham (wlasnie teraz) aaa musze wytrzymac pcham dalej ....... aaaa prawie pol aaaaa juz chyba nie wytrzymam aaaaa wyjmuje nie dam rady wlozylam 4 cm ale jeczalam strasznie ..... Ktora pomoze i sprobuje wsadzic 2 palce bez jekow do c*pki i powie jak szybko wsadza i czy bolalo ja jak pchala ? POMOCY !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yhyms
Zawolalam przed chwila brata i zakleilam se usta tasma i mial mi wsadzic palca a jak nie bede juz mogla to go zlapie za reke i zlapalam go jak wlozyl 4 cm a on wyjol jak wsadzil 4,5 cm. Jeszcze raz mi wsadzi i zobaczymy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yhyms
Znow bylo 4,5 cm .... Pomocy !!!! Okejj teraz bedzie pchal i wyjmie jak qsadzi 5 cm ale nie wiem czy wytrzymam aaaaaaa on juz wklada aaaaaaaaaaaaaaaaaaa juz ma 4 aaaaaaa stoppppppp aaaaaaaa boliiii aaaaa uuuuuu byl caly palec :-) teraz 2 na raz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yhyms
Wlozyl mi 2 na raz i 3 cm tylko :( kto powie jak sam wsadza 2 na raz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yhyms
Przepraszam ze zapisuje to a a a ale komputer pisze co powiem q ja troszke jecze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yhyms
Okejj wsadz mi jeszcze raz jeden caly uuu aaa oo stop wyjmij ..... Jeszcze raz wsadz okwjj wchodzi .... troche szybciej wsadzaj .... aaaa dalej pchaj ...... uuuuuuaaaaa okejj wsadzaj dwa .... aaaaaa fuck aaaa uuuu pchaj uuuu aaaa juzzzz stop oo jeny ale boliiiii jak cholera ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„Przepraszam ze zapisuje to a a a ale komputer pisze co powiem q ja troszke jecze Ale Ty masz zryty beret:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yhyms
Nie...... poprostu mam jakis program ze zapisuje,ale czasami z bledami jak sie szybko mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loczkixd
Yhyms ja moge sprobowac + popierqm tez mam ten ukryty program haha xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loczkixd
Opisz mi ty najpierw a ja sie przygotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yhyms
No wiec jak mam juz mokro,to sobie jeszcze chwile jade po dziurce az poczuje ze zaraz moze byc wytrysk :p (to podnieca bardzo) no i w dziurke palca powoli wkladam ale juz po 2cm jecze bo boli ....... ale pcham dalej powoli i czuje jak sie wsuwa ........ jak wsadze calego to czuje ze jest ciasno i wtedy juz posuwam sie paluszkiem mmm to wlasnie teraz robie i jest super mmmm okej wyjelam ALE Jak mam opisac jak robie dwoma to biore 2 palce fuck i wskazujacy i jak juz mam tam mokro iwg. to wsadzam powoli i pcham ale jecze juz po 1 cmczekaj wepcham jeszcze uuaaaa i potrafie tylko 2 cm dalej nie moge bo boli i sie boje i szybko wyjmuje a ty jak ? Opisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loczkixd
Ja tak samo przy jednym,a przy dwoch to jak juz tam wkladam to poda skosem i wtedy juz jak jest 1cm to kiwasz na boki wsuwajac i sie nadziewasz w gore i wtedy to latwiej wchodzi ale tez potrafie 2cm na 2 palce :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolkizwas
HAHAHAHAHHHHAAAAA lol tego ..... Dziewczyny jak powoli to jeczycie i boli a wsadzcie na raz to zaboli raz i raz jek bedzie ja biore cala reke i wsadzam na raz :) ja wsadzam do lokcia i jakos tylko troche boli ale jak juz boli to nie jecze a jak juz musze jeknac totylko krotkie 2 razy a nie cochwile -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolkizwas
tez mam program taki latwo go znalezc wyatarczy szukac w google .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yhyms
To wlacz ten program i wsadzaj powoli do lokcia ..... Zobaczymy ile jekow bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolkizwas
Dobra. Juz zaczynam .... jeden palec,drugi,trzeci,czwarty aaaa piaty korde ale boli .... aaaaaaaaaa cholera jeszcze chwila uuuu wchodzi aaaaaaa fuck aaaallaa aaaaauuaaaa juz wsadzilam ale tak boli ze nie wyjme chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loczkixd
posun sie troche a potem wyjmij xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolkizwas
Jasne no to rucham aaa aaaa aaaa aa uu uu aa aaa uu aaa aaa aaa uuu aaa aaa uuu aaa aaa juz nie moge juz wyjmuje AAAAAAAAAAA !!!!!!! ale to bolalo .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yhyms
Dobrze ci tak :p Szkoda ze nie masz brata bo bys poszla sie z nim bzykac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×