Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brunetkaxxx

czy powinnam zakonczyc zwiazek dlatego,ze mi sie znudzilo juz?

Polecane posty

Gość akwina
co dokładnie zaczelo ci w nim przeszkadzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josió Wilkupnik
Może rzadziej się spotykajcie. Jak na początku za dużo czasu razem, to też żle. Widujcie się np. co 2 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetkaxxx
ze jest 10 lat starszy, wyglada nawet na 35, jest lysy, ma zolte zeby, beznadziejnie tanczy, balagan mial straszny w domu, zanim ja nie posprzatalam.. no i to planowanie przyszlosci.. bardzo dokladnie wlasciwie.. na podroz poslubna lecimy do Egiptu to juz wiem.. glupie i niewielkie wady,ale mysle,ze gdybym kochala to nie przeszkadzaloby mi to, prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 40
Mam prawie 44 lata i jestem z facetem w Twoim wieku. Jestesmy juz po slubie. Dziwie sie że Twój zainteresował się taką gówniarą, ne dorosłaś do żadnego związku. Dlatego włzsnie mój szukał dojrzałej kobiety. Musisz zdecydować sie na coś nikt decyzji za ciebie nie podejmie, jestes gotowa na wspólne zycie? jesli nie to lepiej sie rozstać wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vdoz
Niedojrzala jestes. Faktycznie zakoncz ten zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akwina
pytanie fundamentalne, czy ty go kochasz? jeśli jesteś z nim tylko z tego powodu, ze jest dla ciebie dobry to nie ma to najmniejszego sensu. nie jestescie jeszcze po slubie, nie macie dzieci. moze poprostu zrobcie sobie przerwe i zobaczysz czy zatesknisz. facet napewno chce sie ustatkowac bo w tym wieku odczul potrzebe zalozenia rodziny. ty jestes mloda.. masz prawo miec dylematy. jesli przeszlo ci juz po 3 miesiacach swiadczy to o tym, ze nie jestes gotowa, raczej jeszcze nie dojrzalas aby stworzyc dojrzaly zwiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetkaxxx
dziekuje.. jejku jaka ja jestem beznadziejna. dziekuje wszystkim Wam.. macie racje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sage
Do autorki postu: Faktycznie głupia jesteś. Jak przeczytałam twój post, to myslałam, że jestez z nim juz ładne 5 lat. A tu - 3 miesiące. Tego w ogóle nie nazywałabym powaznym związkiem. Zwykłe zauroczenie, które właśnie zaczęło mijać, gdy Ci opadły pierwsze ochy i achy. Normalka. Zostaw tego gościa i baw sie dobrze, bo widać, że masz jeszcze pstro w głowie. Nic w tym złego, ale nie zawracaj mu dupy. Baw się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetkaxxx
Dzieki Sage i dzieki Akwina.. dzieki wszystkim.. jestem gowniara,musze sie wyszalec, tak? i nic w tym zlego, tak? ok szkoda mi tylko tego faceta.. jest naprawde swietny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harold

Spróbuj anal zawsze coś nowego i będzie git !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×