Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ajron-san

tak z poniedziałkowym porankiem mówię głośne cześć

Polecane posty

tera to fotki nie zrobie, bo wygladam jak w poniedzialek rano, moge Ci najwyzej stara przesla, tzw. gotowca 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z czołgiem może być kłopot, ale powinno udać mi się ewentualnie załatwić BTRa w dobrym stanie, albo samobieżną wyrzutnię pocisków ziemia-powietrze S-75 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh to faaaajna masz prace,ja na cudownym bezrobociu,w dodatku poza polska:/ walcze o przetrwanie:) a dzis poniedzialek wiec trzeba szukac dalej ... dzwonic...hmmm mam ochote na seks z rana,a nikogo pod reka,co za peszek:/ jaka branza sie zajmujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pasożytem żerującym na zdrowym ciele społeczeństwa :D czyli w sensie opindalam się na państwowym :classic_cool: ps - @ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć końcu świata (że se tak przybłyszczę), w sumie jak już zwróciłeś na to uwagę, to stwierdzam, że rzeczywiście, jakoś tak podejrzanie ciepło i słonecznie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ciepły i ładny poniedziałek -> tydzień z pewnością skończy się huraganem i gradobiciem" - cytat z "Poradnika młodego defetysty" :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniokrattt
ajron jesteś urzędasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dość, że urzędasem, to jeszcze na dodatek leniwą biurwą gdybym był kobietą to pewnie właśnie piłbym 3 kawkę i malował paznokcie :classic_cool: ps - tak naprawdę nie pracuję w żadnym urzędzie, więc nie wiem jak się zakwalifikować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniokrattt
jak ja nienawidzę urzędasów. złodzieje. to gzie pracujesz? urzędasy to zazwyczaj w urzędach 'zapierdalaja'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniokrattt
jakiś ty skryty... moze jako ochrona donalda i kaczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniokrattt
Witkacy - nie zauwazylem takiej zaleznosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh młodzież, klasyki nie zna... jak byłem w Twoim wieku to "co mi zrobisz jak mnie złapiesz" Barei znałem na pamięć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniokrattt
Witkacy to ty jesteś starszy pan z siwym łonem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×