Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mayor of London

Mam doline. Siedze sama w domu i...smutno.

Polecane posty

Oj Maluśki Maluśki ... Tobie to tylko jedno w głowie ;) :P Nie znalazlam bo nie chce , a po co mi chlop na głowie ? :O Zreszta jak coś to tylko z Toba seksic chce ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ja chłopa Ci kaze znaleźć ? mowie o penisie :D a po co? zebys miała troche przyjemnosci z zycia :) i troche sie rozluźniła :) a co do reszty.... nie kus nie kus :P bo tam do Ciebie wpadne :P Mayor: co masz w barku ?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maly ksiaze, nic nie mam w barku. Tak jak wspomnialam wczesniej, nie pije. Jak juz to taki rytual i nigdy w samotnosci. Nigdy nie mam alkoholu w domu. A w kuchni herbaty roznej masci, kawa, mleka, wody mineralne... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penis = facet , jedno polaczone jest z drugim , niestety :O Polowe łózka by mi zajmowal a tego bym nie zniosla a do tego sapał , wzdychał i takie tam 😠 :O Szkoda że w sex- schopach nie sprzedaja takowych penisow :( :P Nie kusze a skladam propozycje : tranzakcja wiązana ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementyna65
Mayor of London - dziękue bardzo za podtrzymanie slowa odnosnie tlumaczen:)Jesli bede miala sytuacje awaryjna to chetnie skorzystam:)o ile bedzie Pani nadal wyrazala checi:)Pozdrawiam serdecznie i zycze powodzenia!!Głowa do góry...a nosek jeszcze wyżej:))Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha no Mexx to wpadaj , wypijemy i sie zabawimy :P Mayor of London: pisałas ze nie pijasz sama nie ze nie masz alkoholu w domu:P jak tak mozna?:D czasem trzeba sie rozluźnic?;> herbatki tak nie działaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyt wymagający jestes , ja mam wpasc do Ciebie? to facet powinien wpadac do dziewczyny 😠 :P Seks , % i noc...hmmm... ciekawe polaczenie :D :P Co fakt to fakt ale % bije na glowe masaż erotyczny ... to dopiero jest relax eh... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayor poszukaj dobrej komedii , zrób górę popcornu albo lepiej... wes mega czekolade , smiej sie i jedz , powinno humorek poprawic :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma mojego kiciusia
tylko, że mój kiciuś nie 'zaginął' tylko zginął. samochód go przejechał ;((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayor of London: a masz jakies hobby ?;> cos co mozesz robic sama i sprawia Ci to przyjemnosc? :P np napierdalanie na strzelnicy z desert eagle 357 magnum :P Mexx: nie lubie pociagów :D co do masażu to nie wiem czy bije na głowe... ale zawsze mozna sprobowac połaczenia obydwóch ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maluśki dobrzekombinuje , najlepiej zająć sie czymś . Facet tez mnie puścił kantem i mimo iz minelo pol roku ja nadal za Nim becze ale odkąd zajelam sie sobą jakos idzie :) "napie**alanie na strzelnicy z desert eagle 357 magnum:" Co fakt to fakt , wzielam sie za siebie i wyrabiam pozowlenie na broń dlatego nie dawajcie mi swoich adresow , przy przyplywie frustracji moge powystrzelac polowe kafe :classic_cool: :P Maluśki rowniez nie lubie pociągów a dla faceta poswiecac sie nie bede , w tej materii akurat zmądrzałam wiec wiesz... :P Hulajnogę kup sobie :classic_cool:🖐️ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayor to ile wazysz?:> Mexx: wole swoja furke :) teraz słoneczko ładne w dzien jest i cudnie sie jezdzi, okna otwarte, wiater w twarz, z radia leci sympatyczna melodyja, tylko ty i droga... ah:D no to sie nie pobzykamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolę scigacze od bryki :classic_cool: 🖐️ Jak wroci mi humor to sie zgłoszę do Ciebie i coś sie wymysli ;) :P hmm... byzkanie na masce samochod w lesie badz polanie? ciekawa wizja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niegrzeczne piszemy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odczepcie sie od Mayor
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez urazy, ale...
"dzis zerwalam" i "samotnosc bardzo boli". Dzis sie poklociliscie powazniej niz zwykle, co nie znaczy, ze za kilka dni, nie bedziecie znowu razem. Tak samo jak ty, tak i on, bedziecie musieli przejsc przez rozne etapy, przez ktore sie przechodzi po rozstaniu. Bardzo czesto, na ktorym z nich, dwie osoby znowu sie schodza. Ja z moim rozstalam sie "definitywnie" i mial byc koniec. Po 8 miesiacach (!!!), okazalo sie, ze nic sie w naszych uczuciach nie zmienilo i ze nadal swiata poza soba nie widzimy, choc kiedys myslalam ze to koniec i nawet zaczelam sobie ukladac zycie na nowo. Wiec nie piszcie ze to koniec swiata, po 1 dniu, bo to nic nie musi znaczyc jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×