Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mayor of London

Mam doline. Siedze sama w domu i...smutno.

Polecane posty

Gość Klementyna65
Mayor of London - witam Pania!!Bardzo smutno czytac ze u Pnai sie nie układa, ale prosze posluchac doswiadczonej kobiety i uwierzyc ze wszystko sie jeszcze ulozy i bedzie dobrze:)Wiem ze to takie oklepane ale naprawde warto wierzyc w pomyslnosc i szczescie a czasami jak to w zyciu wiadome jest ze nie uklada sie nam:( Ps.List do znajomych dotral i byli zachwyceni.Raz jeszcze dziekuje i jestem wdzieczna bardzo bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ty nie przesadzasz
sama spedzisz noc...tez cos. poprostu zrob sobie cos dla siebie i ciesz sie ..mloda jestes -faceta sobie znajdziesz jeszcze nie takiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma mojego kiciusia
a ja mam jeszcze większego doła i ryczę, bo zginął mój kicius ukochany ;((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, pani Klementyna! Witam serdecznie. Dziekuje za cieple slowa. W dalszym ciagu podtrzymuje swoje slowo, gdyby byla potrzebna pomoc, wie pani, do kogo sie udac. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicius zginal, mowisz... To go szukaj. Powodzenia. Wiem, ze jestem mloda, ale mam problem z samotnoscia, nie moge tego zniesc. Nie potrafie byc sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh ok pasuje nie oceniam i nie potępiam, poprostu jestem młody i nei wiem jak mi sie potoczy w życiu dlatego chce wyciągać wnioski z doświadczeń ludzi którzy dłużej stapają po tej ziemi niż ja... Przykro mi ze jesteś samotna, nikogo samotność nie powina spotykac, bo znam dogłębnie ten ból...No i prosze mi wybaczyć ale indealista jestem i dlatego taki oschły wydźwiek miały moje słowa prosze Pani.../ każdej starszej osobie ode mnei pisże Pani/Pan i prosze tego nie brać do siebie jako podkreślenia strości tylko jako wyraz szacunku wobec osób bardziej doświadczonych niż ja/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> Zalamujecie mnie. Czy wygladam na staruszke? hehe nie, chodziło mi o to ze syn ma 7 czyli dosc wczesnie wpadłas ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko dwa lata starsza ode mnie i już po takich przejściach - miałem rację ze młodo wyszłaś za mąż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayor of London - nie wiem? Pod koniec stycznie zmarł mój ojciec, pod koniec lutego rozstałem się z żoną po 13 latach małżeństwa. Siedzę sam w zapuszczonym mieszkaniu, wymagającym remontu (który robię w wolnych chwilach) I jest mi momentami dość ciężko, ale ..... wiosna idzie i trzeba inaczej patrzeć na świat. Bo bez względu czy będziesz miała doła czy nie, to on i tak się będzie dalej kręcić bez względu na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy od Ciebie - tylko i wyłącznie. Ja mam 35 lat i nie zamierzam spieprzyć drugiej połowy mojej młodości, bo coś mi się w życiu nie ułożyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayor -łacze sie w bólu :) To potwierdza ze faceci jednak sa beznadziejni i do tego chamscy , za te obelgi przy najblizszej lepeszej okazji w pysk by dostal ode mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unafalda
Mayor, a gdzie twoje pikne zdjecie bez tapety?:D I nie ma takiego czasownika jak nawidziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umyta płynem do naczyń
Mayor, to Ty pisałaś o premierze filmowej pare miesięcy temu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie" z czasownikami piszemy oddzielnie. Gdzie tutaj Cie przyplatalo, wiedzmo? Mr_Bad_Guy, ja takze nie zamierzam zmarnowac, tylko nie wiem jak sie do tego zabrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ItsOnlyMexx_20, ode mnie moze by tez w pysk zarobil, ale tak sie zlozylo, ze napisal mi to w sms-ach. I to, zebym mu oddala to wszystko, co mi dal takze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umyta płynem do naczyń
Mayor, to Ty prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayor nie doluj sie jakims kretynem ktory nie ma szacynku do Ciebie . Masz synka a dzieci to podobno najwieksze szczescie , masz dla kogo zyc a to jest najwazniejsze . Spotkasz jeszcze faceta ktory na Ciebie zasluguje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"\"Nie\" z czasownikami piszemy oddzielnie\" --------------------- ale NIENAWIDZĘ to wyjątek... sztandarowy taki, jak skuwka i zasuwka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayor -> no co za burak :O a w pysk moze jeszcze dostac , jak przyjdzie po swoje rzeczy no chybaze jest az takim tchorzem i po nie wysle znajomych bo i o takich przypadkach slyszalam :O Maluski -> o jakie zdrowie pytasz; fizyczne czy psychiczne ? hehe ;) A tak serio to tak jak i zawsze , raz nad wozem a raz pod wozem ...samo zycie :O :D Dzieki 🌼 f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>Maluski -> o jakie zdrowie pytasz; fizyczne czy psychiczne ? hehe wiadomo ze pytam o seks :D znalazłas jakiegos co by Cie tam co jakis czas.... zaspokoił ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×