Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama mama mama

Czy Helena to ładne imie dla dziecka w dzisiajszych czasach?

Polecane posty

Gość mama mama mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ładne - będzie się wyrózniała tradycyjnym, polskim i dostojnym imieniem na tle licznych Nicolek, Dżesiczek i Carmenek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111111111111
Helenka to polskie tradycyjne imię??? od kiedy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie, jakbym miala dziecko chrzcić w Polsce, wolalabym Helenkę niż Dżessikę :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOŻYNKA
slicznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piosenki sa chyba o kazdym imieniu kobiecym? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111111111111
a ja ani Helenka ani Dzesika,na szczęście wybór imion jest ogromny i dla lubiących tradycyjne imiona i dla tych,którzy gustuja w nowoczesnych(czyli nadawanych w Polsce od niedawna) a imiona rzecz gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seesi
Ładne ;] Kojarzy mi się z Halszką z ogniem i mieczem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uprzejmie przepraszam za niepamięć o greckim pochodzeniu imienia Helana, wychodzi więc z tego, ze chociazby imię Anna również nie za bardzo dla dziewczynki - takie egzotyczne - hebrajskie co by nie było zostańmy zatem przy swojskich Samantach i Paulach obecnie jestem w ciąży i zamierzamy dać dziecku jakieś tradycyjne imię np. po dziadkach czy pradziadkach - coś czuję, że będzie miało przechlapane z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111111111111
ullanka a u kogo miałoby mieć przechlapane? chyba tylko na kafeterii bo tu czego nie napiszesz to zawsze spotka sie z krytyką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111111111111
a to,że Ty Ullanko nie lubisz tych nowoczesnych Dzeski to nie znaczy,że innym majz sie nie podobac no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111111111111
Dżesik miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego zawsze piszecie Dżesik? Wymowa wymową ale pisze się Jessica. A co do Heleny to ładne imię. Osobiście znam jedną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helena to bardzo ladne imie. mieszkam w niemczech i to imie sie teraz bardzo na topie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evieeeee
Ja jestem w 5 tygodniu ciąży i przeczuwam, że urodzę córeczkę, zresztą nie tylko ja, ale mój narzeczony i moja mama także, ale mniejsza o to. Gdy urodzi się dziewczynka, to na bank będzie Helenka ! To cudowne imię, nosiła je moja prababcia, której byłam pierwszą, ukochaną prawnuczką i ja noszę to imię właśnie po prababci jako drugie . Na początku go nie lubiłam, ale w pewnym momencie uznałam, że jestem z niego dumna i czuję, że moja córka nie mogłaby się nazywać inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Helena ładnie. Moja babcia miała tak na imię. Co do piosenki zawsze myślałam, że brzmi tak: Och, Ela, Och, Ela, Twoje ciało mnie onieśmiela... itd :D Ale racja, sprawdziłam, to HELA! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo ladne helena, ale zdrobnienia juz mniej mi sie podob aja helcia, hela, heluta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój kot ma tak na imie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla dziewczynki-tak,w dzisiejszych czasach takze. A dla kota,jak wyzej,zupelnie nieudane :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się osobiście nie podoba, według mnie to imię dla staruszki i nie pasuje do małej dziewczynki, ale to moje zdanie, a wybierzesz sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdrobnienie Helenka bardzo mi sie podoba, inne juz nie, pelna wersja tez mi sie nie podoba, ale moze nie jestem obiektywna, bo moja tesciowa ma tak na imie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, bardzo ładne, klasyczne, i niedługo będzie bardzo popularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z kolei mam szczotkę z naturalnego wlosia dzika której model nosi nazwę Helena :P imię moim zdaniem OK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×