Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
pepsimaniak

obsesja??

Polecane posty

Od pewnego czasu czytam i czytam wypowiedzi na forum i właśnie dziś postanowiłam się przyłączyć i spytać Was o radę. Od 2 miesięcy biorę mastodynon. Ginekolog przepisał mi go na ból piersi i uregulowanie cyklu. W poprzednim cyklu miałam przepisane opakowanie polseptolu na zlikwidowanie bakterii i stanu zapalnego. Mam pytanko - czy te leki maja jakiś wpływa na owulację?? Nie mam lepkiego przezroczystego śluzu a jedynie mleczny, mętny. Trochę się martwię, bo chcemy z mężem postarać się o dziecko. Ale może to przyczyna przyjmowania leków. Czuje kłucie w podbrzuszu, choć w tym miesiącu go nie było. Nie wiem mam chyba jakaś mała obsesje odnośnie zajścia w ciąże. Trafiam na jakieś fora o rożnych chorobach i przeszkodach w zajściu w ciąże itp. I zaczyna mnie dopadać mała obsesja czy się wszystko uda. Doczytałam się że dobry jest olej z wiesiołka na śluz płodny, soczek z marchewki, żelazo i witamina C. Biorę kwas foliowy, zdrowo się odżywiam nie piję (chyba od zawsze, ew. w mini ilościach) a jedynym moim nałogiem jest mój pies :) Cykle mam regularne można powiedzieć nawet że książkowe - 28 dni (po mastodynonie 26-28 dni) Czy coś może pójść nie tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×