Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość człowiek_po_prostu

Faceci w koszulach

Polecane posty

Gość człowiek_po_prostu

Podobają Wam się?? Jak wg was lepiej je nosić- wciągnięte w spodnie czy wypuszczone? Czy może zależy od okazji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się podobają. W stylu \'amerykańskim\' (tzn. koszula rozpieta na kilka guzików, ukazujaca kawałek koszulki) lub...koszula w krate:D Wiem, ze to jest nie modne, ble i fuj, ale moim zdaniem bardzo meskie;) ale koniecznie na luzie, wypuszczona ze spodni:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość człowiek_po_prostu
Faceci w koszulach w\\yglądają wg mnie zajebiście przystojnie i męsko. Szczególnie podobają mi się koszule w paski wszelakie;) Do pożarcia po prostu ;] Tak szczerze to nie znam się, ale lubię jak mają koszulę \"wciągniętą\" w spodnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania1234
mi się podobają wypuszczone na wierzch, no chyba że noszone pod marynarką - wtedy wiadomo że musi być włożona w spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaataarynkaa
Facet w fajnej koszuli... och i ach :D ;) Mi sie podobają jasnoróżowe, jasnozółte lub koszule w delikatne paski, rozpiete przy kołnierzu na jeden/dwa guziki i z podwiniętymi rekawami... mmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katyyy
Uwielbiam jak facet nosi koszulę ;] To takie męskie. Nie wiem dlaczego jak ktoś widzi faceta w jasnoróżowej bądź błekitnej koszuli to od razu mówi że gej... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollinka135
jesli facet jest opalony (naturalnie oczywiście :] ) to fajnie wygląda w jasnoróżowej koszuli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś w tym temacie
uwielbiam facetów w koszulach!!!! wow!!!! a szczególnie swojego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są megamęscy
w koszulach ;) Ostatnio świruję na punkcie facetów w koszulach, mrraał! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita19991
Wszystko jest kwestią jaka to koszula i jak leży - bo wiadomo że koszula koszuli nie równa . Mój chłopak chod******oszulach od Pako Lorente i wygląda mega. Fajny mają krój bo podkreślają barki przez co facet wyglą jeszcze bardziej męsko ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita19991
Wszystko jest kwestią jaka to koszula i jak leży - bo wiadomo że koszula koszuli nie równa . Mój chłopak chodzi w kkoszulach od Pako Lorente i wygląda mega. Fajny mają krój bo podkreślają barki przez co facet wyglą jeszcze bardziej męsko ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Luźno noszone do jeansow wyglądają dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jest dobra kaszula to wyciaga z faceta to co najlepsze - tylko musi byc troche luzniejsza jak dla mnie zeby wygladalo to dobrze..moj kupuje na PAKO bo ponoc dobre ceny a szkoda mu na koszule pol tysiaca wydac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×