Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gagaton24

do czego posują różowe buty?

Polecane posty

Gość gagaton24

Właśnie kupiłam śliczne buty w quazi na niskim obcasie zamszowe w kolorze przybrudzonego rózu. kolor bardzo zblizony do tych tylko moj jest bardziej żywy ;) http://www.allegro.pl/item600155520_wild_diva_rozowe_czolenka_z_kokardka_39.html Styl jest zupełnie inny, wiec prosze sie nie sugerować. jakie kolory ubran mam nosić zeby nie wygladac jak cudak? jakie odcienie kolorów? poki co wiem ze moge nosic z szarym, czarnym białym. wiem ze pasują do dzinsów we wszystkich odcieniach granatu, ale nie wiem jakie kolory bluzek mam zakładać. najwięcej mam ubrań w kolorzach: czerwony, zólty, brązaowy, różówy, fioletowy. bardzo prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kedi
Ja noszę do różowych żakietów/bluzek i diznsów. Jesli na górę nie chcesz czegoś rózowego w tym samym odcieniu, to dobrym rozwiązaniem jest delikatny paseczek, apaszka, it. Łączyłabym je z filletem (poza oczywista bielą i czernią). Jesli lubisz zółty, to może dobierzesz coś w 3 kolorach: różowe buty, pomarańcozwa spódniaca, żólta góra? Będize wesółe i sloneczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modnisia
rozowe buty sa na tyle odwazne ze nie potrzebujesz juz pstrokatej gory. postawilabym na stonowane, niebieskie waskie jeansy a na gore zwiewna jasna bluzeczka koloru: biel, krem, bez. Torebka moze byc podobnego odcienia co buty Co sadzisz o takim polaczeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyki sa dla ludzi
proponuje: - rozowe buty - granatowe jeansy - zwiewna bluzka (biel, ecru) - cienki pasek w kolorze butow - dlugie korale (dopasowane kolorem do torebki) - torebka: fioletowa, szara, czarna ten zestaw to jakas pomylka: "różowe buty, pomarańcozwa spódniaca, żólta góra? Będize wesółe i sloneczne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kedi - chyba masz zły dzień że z dziewczyny chcesz zrobić pośmiewisko.. jeżeli buty są różowe a nie chcesz wyglądać "kiczowato" to nie możesz mieć już żadnego jaskrawego koloru.. buty powinny się wyróżniać.. To co ci kedi proponuje to istna wariacja :) napewno się tak nie ubieraj.. np kilka linków które wg mnie są dobre zestawione z takimi butami http://stylio.pl/szukaj/r%C3%B3%C5%BCowe+buty/sweet-dreams/146812 jeżeli nie lubisz czarnego to tu jest inny zestaw ale różowe buty tak samo by pasowały http://stylio.pl/szukaj/r%C3%B3%C5%BCowe+buty/buty-lt3/148454 pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagaton24
dzięki za propozycje próbowałam ostatnio z jasnym fioletem (lila) i też było całkiem niezle. ale jednk czarny i biały sprawia ze nie wygladam kiczowato. do straszna zołza - dzięki za linki, propozycje są bardzo fajne. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posuja do posuwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×