Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a niby czemu

czy ktos moze mi powiedziec, skad Cyganie maja wypasione

Polecane posty

Gość a niby czemu

samochody, komorki, ipody, laptopy, palace, same markowe ciuchy? nie jestem rasista, ale czasem zastanawiam sie, dlaczego rzad przeznacza fortune na ich edukacje, zamiast pomagac swoim obywatelom? u mnie w miescie Romowie w szkolach sieja postrach, terroryzuja polskie dzieci, nie rozumiem, czemu nalezy ich traktowac jak narod wybrany, ktoremu wszystko wolno. wkurwia mnie juz to. znam wielu Romow, ale zaden nie skonczyl nawet zawodowki, gdy ida ulica to wszyscy schodza im z drogi,ludzie po prostu sie ich boja..ciekawi mnie rowniez, czy oni maja prawa jazdy, bo nie chce mi sie wierzyc, ze tak jak kazdy normalny czlowiek placili za kurs i zdawali egzamin, bo podatkow na pewno nie placa, bo przeciez nie pracuja..znam tez kilka osob-Polakow, ktore nie maja pracy i jest im ciezko, dzieci chodza w ubraniach z ciucholandu lub bazaru, nie maja wypasionych komorek, obiad z jednego dania itd, a romskie dzieci z naszych podatkow plywaja w luksusie. Mozecie mnie zwyzywac od rasistow, ale kazdego normalnego Polaka to wkurza. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny czarodziej
Dziś dzień Romów z tego co się orientuje to oni się jakoś "składają" na tych bogatych bo przeważnie to są biedni i żebrzą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny czarodziej
Wystarczy spojrzeć jak wyglądają osiedla Romskie poza "królem" i jego świtą to reszta żyje w fatalnych warunkach np w zaadoptowanych barakowozach. Na prawdę nie ma czego zazdrościć. To chyba jedyny wędrowny lud europy bo jako takiego państwa nie posiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niby czemu
tak, ale u mnie w miescie nie ma palacow, nie ma tez obskurnych barakowozow, sa natomiast nadeci, pewni siebie Romowie, krzykliwe Cyganki, ktore ida cala banda przez ulice i tylko patrza, co by tu gwizdnac, kiedys przyszly takie do spozywczaka i chcialy, zeby sprzedajaca dala im drozdzowek dla dzieci, papierosy i napoj, biedna dziewczyna tlumaczy jak moze, ze to nie jej towar, ze nie moze im dac, to tak j obskoczyly, ze prawie plakala, nikt oproczmnie nie stanal w jej obronie..w koncu poszly, ale i tak napoj wziely i na odchodnym zagrozily, ze sie z nia policza. Faceci romscy natomiast woza sie furami, nie przestrzegajac podstawowych przepisow drogowych, maja pretensje do pieszych, ze ida przez przejscie, skora, fura i komora, zloty lancuch, sygnet i agresywny pitbull, do tego markowe sportowe buty i jaskrawy dres lub koszulka z wielkim napism boss lub inny diesel, wychowuja swoje dzieci w przekonaniu, ze swiat nalezy do nich i wszyscy musza schodzic im z drogi..potem te dzieciaki w autobusie terroryzuja pasazerow, zabieraja w szkole innym mp3 i telefony, nuczyciele sie ich boja wiec udaja, ze tego nie widza..nie wiem, czemu nikt nie zrobi z tym porzadku, przeciez to oni sa u nas a nie my u nich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny czarodziej
Ja nie słyszałem o takich przypadkach a cyganów mam za płotem , strasznie hałaśliwi są to fakt ale to ich kultura a kradzież można zgłosić cygan czy polak prawo dla każdego równe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny czarodziej
A to cyganie dostają jakąś kasę ? ee przesadzacie bo MOPSy mają bardzo ograniczone budżety .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niby czemu
no to widocznie masz innych Cyganow za plotem. Nie czepiam sie ich kultury, tylko tego cwaniactwa, przekonania, ze sa nietykalni. Znam przypadki skladania doniesien na policje, konczylo sie zawsze zastraszeniem i wycofywaniem zeznan. Najbardziej wkurza mnie to, ze juz 12-13 letnie dzieci terroryzuja rowiesnikow. I rozsadza mnie ciekawosc, jak to jest z tym ich prawem jazdy, podatkami itd.wie ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niby czemu
no nie wiem, wydaje mi sie, ze na pewno dostaja wiecej niz Polacy, tak sie akurat sklada, ze mam MOPS pod oknami i widze...stad tez wiem, jak zachowuja sie Cyganie w roznych sytuacjach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niby czemu
ja nie mowie, ze wsrod Romow nie ma normalnych rodzin, interesuje mnie tylko, czy ktos tez byl swiadkiem takich sytuacji i reakcji otoczenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość youbbbbbbbeggin
a moze dlatego ze to nasze spoleczenstwo na dzien dobry ich nie zaakceptowalo i odrzucilo, dzis oni majacy prawo mieszkac w Polsce odgrywaja sie. Moze to taka reakcja obronna na odrzucenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny czarodziej
Podatków na pewno nie płacą bo część z nich jest w Polsce nie legalnie . Ludzi denerwuje to że nie pracują bo w większości to widać np małego cyganka na dworcu czy pod kościołem i to chyba najbardziej ludzi denerwuje . Mi tam oni nie przeszkadzają choć to taki dziwny naród hermetyczny , bez własnej ziemi no i stosunek do kobiet :). jak to "śmieszne zdjęcie " gdzie kobieta niesie 200 kg chrustu a za nią cygan z rękami w kieszeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niby czemu
jak to "odgrywaja sie"??? chcesz mi powiedziec, ze maly Rom ma prawo zabrac koledze z klasy mp3, bo iles tam lat temu ktostam smial sie z jego praprapradziadka? i ma prawo straszyc innych swoimi kuzynami, bracmi, psami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adoniza
mnie też zawsze ciekawiło----niech mi ktoś powie------- skąd biorą się ci bogaci cyganie co mają pałace, kute ogrodzenia, marmury, mercedesy, wypasione skóry itp nie jestem zazdrosna ale jak Polak jest bogaty to wiadomo dlaczego - bo ma firmę taką albo siaką, bo jest posłem, bo odziedziczył. A u nich nie wiadomo skąd , skąd oni są bogaci, przecież nic nie robią wie ktoś może bo ja nigdy nie mogę się dowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niby czemu
a o ich stosunku do kobiet sie nie wypowiem, bo widocznie samym kobietom to nie przeszkadza, lub z braku wyksztalcenia nie widza w tym nic niewlasciwego..a moze to taka tradycja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niby czemu
adoniza - no wlasnie ja tez umieram z ciekawosci. Na moje bezposrednie pytanie, znajomy Rom tylko sie usmiechnal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość youbbbbbbbeggin
a niby czemu- przeciez ja tego nie napisalam. Chodzi mi o ich pewnosc siebie. Nie znam ja i przypuszczam ze nikt z tu obecnych nie zna statystyk mowiacych o tym kto kradnie wiecej. Pamietam jak kradly dzieci polskie i slyszalam jak kradną Romowie. mowimy o kradziezach ale ile ich widzielismy na wlasne oczy ze jestesmy ich pewni? Ja pracowalam w ochronie i codziennie ok 2,3 polakow kradlo w sklepie. Nie zdarzylo sie bysmy zlapali Romow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość youbbbbbbbeggin
hm.. skoro nie maja czesto adresu zameldowania mysle ze moga sobie pozwolic na duze przekręty. Pewnie kradna tyle co Polacy ale skoro nie maja oplat itp - to pieniadze maja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgfgf
Mnie okradła Cyganka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tres isolee
Czy ktos widzial kiedys pracujacego roma czy romke? Tam pracowac uczciwie to wstyd i frajerstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie w miescie cyganie
handluja uzywanymi samochodami i waluta , zawsze można u nich troche drozej sprzedac niz w kantorze a taniej kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutka .....
poniekąd zgodzę się z autorem. przez dobrych kilka lat mieszkałam w sąsiedztwie cyganów to były ciężkie lata. ciągłe wrzaski krzyki i to od białego rana do późnej nocy. jak się zwracało im uwagę to podnosili taki raban jak by im się krzywda działa. oni Polaków mają za nic. tylko łapę potrafią wyciągać. wolałam mieć w sąsiedztwie alkoholika niż ich. jeszcze potrafili się zjeżdżać całymi rodzinami , brali stoliki i krzesła z domu i przesiadywali pod okami a ja mieszkam na parterze. niedawno się wyprowadzili i czuję się przez to szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niby czemu
to nie wie nikt, czy oni maja prawa jazdy? jesli chodzi o kradzieze, smiem twierdzic, ze oni sa na tyle wyspecjalizowani, ze trudno ich zlapac. poza tym i tak nic im za to nie grozi...jak juz wczesniej pisalem, nie jestem rasista, tylko nie moge pojac, jak to sie dzieje, ze rodzina z dwojka dzieci, gdzie oboje rodzice ciezko pracuja, nie moze liczyc na zadne doplaty, nie mowiac juz o smiesznym rodzinnym, a Romowie nie pracuja i maja czesto wiecej niz dwoje dzieci, jezdza samochodami, skad maja na paliwo, ubezpieczenie, oc i ac, skad maja na markowe ubrania, zloto, telefony itd.przeciez nie pracuja? dlaczego ktos, kto ciezko pracuje, nie jest w stanie kupic dziecku najnowszego modelu telefonu, markowych butow? dlaczego trzeba placic za kursy i potem zdawac egzamin na prawko? dlaczego ze mna nikt sie tak nie cacka, nie da mi 100 metrowego mieszkania socjalnego? jak ktos tu wczesniej juz napisal, nie-Rom, ktory sie czegos dorobil, to najczesciej wlasciciel firmy, polityk, dziennikarz itd. - ci ludzie dochodzili do majatku praca, czasem kombinacjami, ale nie wloczyli sie calymi dniami po miescie nic nie robiac, jak wiekszosc Romow. moim marzeniem jest poznac sposob na nicnierobienie i zycie na godziwym poziomie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jazdaD
no, obwieszona zlotem cyganka zebra, a Polka sprzedalaby zloto do lombardu i zaplacila rachunek za prad:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutka .....
to trochę poroniony naród.pamiętam jak co niedzielę zwozili nie wiadomo skąd po kilkanaście żywych kur. co poranek budziły mnie odgłosy mordowanych kur, bo oni je rżneli na podwórku, po oknami, a mieszkam w centrum dużego miasta a nie na wiosce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble e
no i ciekawe za co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania1234
:) jakto skąd mają pieniądze? z przekrętów. mają głowę do "interesów" i je sobie szczęśliwie prowadza. co Wam powoem, to Wam powiem ale nie znam Polaka który miałby taki łeb po wyższych studiach jak niejeden Cygan i stąd pałace itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania1234
prawo jazdy też robią jak wszyscy :) ci których nie stać nie mają i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×