Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a niby czemu

czy ktos moze mi powiedziec, skad Cyganie maja wypasione

Polecane posty

Gość hania1234
tak jak już mówiłąm - trzeba mieć łeb jak sklep hahaha ja takiego niestety nie posiadam wiec i pomóc nie moge ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej hania, konfabulujesz troszke :P ale moze ktos inny sie wypowie, bo zaciekawil mnie ten temat..i z kim oni te przekrety robia, bo chyba nie z Polakami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania1234
jeśli mieszkają w Polsce, to z Polakami, jeśli w Ameryce to z nimi. sami ze sobą także. Krytykantko, tu nie chodzi o oszukiwanie i wyzyskiwanie niewinnych ludzi ale o doskonałą znajomość ustroju, prawa i możliwości zarobienia szybkich i łatwych pieniędzy omijając umiejętnie pewne punkty urzędnicze - taki przykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania1234
White Power Skinhead__________ przez kogoś tu zazdrość przemawia.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość White Power Skinhead
Wolę być uczciwym, normalnym obywatelem, niż śmierdzącym, nie uczciwym cyganem, który w każdej chwili może zostać pobity przez bandę skinheadów i dodatek mając za uszami ciemne interesy nie będzie mógł wezwać policji, bo każdy kontakt z nią dla niego oznacza potencjalne kłopoty z prawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no doobra
a skad oni znaja wszystkie kruczki prawne? bo z tego co wiem, to trzeba sie duzo uczyc, a oni ledwo co umieja sie podpisac...u mnie tez jest tak, jak u autora, z tym ze cygany maja swoja dzielnice..i lepiej sie tam nie zapuszczac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no doobra
a ludzie sie ich boja, bo sa bezkarni, nikt nie chce isc do kryminalu za glupiego cygana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość White Power Skinhead
Oni są mocni dopóki ich nie skatują skinheadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość White Power Skinhead
Jasne, że za pobicie cygana można dostać większą karę, bo może być być to podciągnięte do przestępstwa na tle etnicznym, ale to tylko teoria. Żaden cygan, który sam jest przestępcą nie pójdzie na policję, bo jakby go dorwali, to mógłby pójść za kratki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania1234
:D wrrrrrrrrrr... krew się zaraz poleje kto brudas ten brudas a kto zaślepiony zazdrośnik ten ma pecha ;) dajcie spokój z pluciem jadem, niech każdy zajmie się sobą i będzie naj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania1234
żaden Cygan nie pójdzie na policję bo to wbrew romskiej kulturze, strach nie ma tu nic do tego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni nie znaja kruczkow prawnych. Obracają się w szemranym środowisku. są zręczni w kradziezach i obmyslaja triki na przekręty. Na przykład przychodza dwie cyganki do staruszki. Jedna ją zagaduje, a druga plądruje mieszkanie. Albo parę cyganek w sklepie robi zamieszanie, a inna kradnie. To samo cyganie, choć u nich bardziej kobiety \"pracują\". Cyganie jesli chodzi o uczciwą prace, to zajmują się kowalstwem i wyklepuwaniem patelni oraz kotlarstwem. ale te prace przynoszą małe pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się nad tym zastanwiałam, skąd Cyagnie mają pieniądzie. Ale faktycznie jest tak, że Cyganie są albo biedni albo bogaci. Rzadko się widuje takich normalnych, pośrdoku, więc faktycznie z tego musi wynikac jakaś hierarchia w ich gromadzie, że ci biedni żebrzą dla tych bogatych. Albo oni się tak zamieniają. Mój chłopak mi mówił, że kiedyś taka Cygnka chciała pieniądze na jedzenie a jakaś baba dała jej bułkę i zaraz podjechała po tą cygankę taka wypasiona beema i ona wyrzuciła tą bułkę do kosza i wsiadła :/ Ja mieszkam w Poznaniu i u nas też pełno gromad Cyganów, zwłaszcza w centrach handlowychy (najwięcej w Starym Browarze i King Crossie), oczywiście siędzą osobno baby i osobno faceci :P Na naszym osiedlu też mieszkała taka rodzina Cyganów ale zanim się zdążyłam dowiedziec skąd mają tyle siana (to dosyć bogate osiedle) i wkręcić w ich towarzystwo, to się zdążyli wyprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no doobra
taaak tylko pojdzie do redakcji faktu lub innnego super expresu, da sie sfotografowac ze swoimi zonami i malymi dziecmi, i bedzie odstawial szopke, ze Polacy to rasisci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość White Power Skinhead
Nie mam im czego zazdrościć. Sam mogłem pójść w gangsterkę, bo miałem znajomości, ale zrezygnowałem, bo miałem już dość spraw na policji (za pobicia i propagowanie zakazanych treści) i dzisiaj wolę spokojne życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyganie chodzą na policję. najpierw policja musiałaby im coś udowodnić. Prawda jest taka, że mają duże przywileje i na wiele przestępstw z ich strony przymyka się oczy, albo dostają niskie wyroki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widocznie zasluzyli
ja nie wierze w biednych, niewinnych i przesladowanych cyganow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość White Power Skinhead
Cyganów powinno się z Polski wypędzić, a Polska powinna być dla Polaków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak jak napisałem a najlepiej
nie szalej tak bo jakby wypędzili wszystkich polaków to w Polsce było by z 5mln obywateli więcej z USA Kanady , UK, Irlandii ,Włoch, Hiszpanii itd itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widocznie zasluzyli
niektorzy Polacy tez tak zyja.To pewnie Polakow wina, ze cygany wlocza sie, kradna, nie pracuja i nie ucza sie?? kazdy jest panem swojego losu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są cyganie biedni i bogaci.Mnie zastanawia skąd ci bogaci mają pałace, fury, skóry i mercedesy jak nic nie robią - powtarzam ponownie Polak jak jest bogaty to wiadomo, że prowadzi firmę, jest politykiem, mafiozem , wygrał w totka itp a oni nie wiadomo co robią. Niech ktoś powie oto domy cyganów bogatych http://i5.photobucket.com/albums/y197/odbiciepalmy/zamek2.jpg http://i5.photobucket.com/albums/y197/odbiciepalmy/zamek.jpg :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty anty ant
kradna, kombinuja, zastraszaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo Polacy to tchórze
Boją się iść na policję, albo odwołują zeznania. To trzeba być śmierdzącym tchórzem, któremu szkoda podać ręki. Tak tak, na pewno, jak twojemu dziecku cygan ukradł mp3 a ty zgłosisz to na policję to od razu przyjdzie banda cyganów i cię zamorduje :P A poza tym cyganie są solidarni, a polaczki nie - najbardziej ich cieszy jak sąsiadowi stanie się nieszczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marfie
powiedzcie mi ludzie, gdzie można spotkać jakiś fajnych przystojnych Cyganów w Warszawie lub Łodzi?? Dajcie cynk, bo bardzo bym chciała ich poznać osobiście. A może się w którym zakocham.....????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michael, g
powiem wam jestem romem i to mnie szokuje co mowicie o cyganah nie kradniemy owszem som tacy cyganie co kradnom jak i polacy czesto handlujemy za granicom ukraina niemcy kupujemy taniej szpszedajemy drozej samochody złoto najczesiciej agregaty podrupki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dauedos1405
Mnie akurat zastanawia co innego. Jak to jest ze w XXI wieku, wiekszosc z nich nie umie czytac i pisac. Oraz dziwne jest to ze sie pieszo z polocych indi i pakistanu przyblakali. Najwidoczniej tam ich nie chcieli . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×