Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hardiiiiiiiii

mam kompleks wzrostu...

Polecane posty

Gość hardiiiiiiiii

mam 171cm i czuje sie za wysoka w dodatku widze pary ze facet wysoka ona bardzo niska i faktycznie zcazynam myslec ze faceci wola takie male:( w dodatku anwet facet ktory mi sie podoba ma taka dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie narzekaj.... 171 to nei tak dużo! a co maja powiedziec dziewczyny ktore maja 180?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasasas
171 cm to dobry wzrost dla dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
171 to idealny wzrost dla dziewczyny!!!! I wydaje mi się że swoje ewentualne niepowodzenia zwalasz na wzrost, który wcale zresztą nie jest taki duży :P Jesteś normalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 3 cm mniej od Ciebie i wcale nie czuje sie wysoka. Mam tez kolezanki, ktore sa Twojego wzrostu i tez nie narzekaja. Nie wiem na co Ty narzekasz, przeciez 171, to wzale nie jest tak duzo. Powiem Ci jeszcze, ze mam kolezanke, ktora ma 182 cm wzrostu- jej wcale bym sie nie dziwila, ze narzeka na swoj wzrost, ale u Ciebie jest wszystko ok.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terre ferre
nawet nei wiesz jak Ci zazdroszcze... Ja mam 177. Jestem ładna, zgrabna, ale ten wzrost cholernie mi przeszkadza. Ciezko jest znalezc fajnego i wyzszego faceta. A do tego problem z butami... juz nawet nie patrzee czy sa w moim stylu, czy mi sie podobaja, tylko zeby nie mialy tych cholernych obcasów., nawet minimalnych. A ostatnio wszystkie maja. Kurde, swiat kurdupli ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest trochę racji w tym, co pisze autorka...ja mam 160 cm...czuję się ok. Ale już jak założe szpilki (8-10cm), czuję się jak kolos, i mam wrażenie, że wszystkie kobietki są niższe ode mnie, i czuję się wielka:( Więc rozumiem osoby, które narzekają mając "naturalnie" 170cm...Z drugiej jednak ztrony - moja przyjaciółka ma 174cm, wiecznie chodzi na wysokich szpilkach, wg mnie - obiektywnie - wygląda sexy, i w ogóle nie ma żadnego problemu ze swoim wzrostem.(Dodam, że jej chóopak jest od niej niższy hehe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzadzudzi
kobiety, co ty gadasz! ja mam 170 cm i w zyciu nie chcialabym byc nizsza! to jest idealny wzrost! ostatecznie plus, minus 5 cm tez nie byloby zle dla mnie ;) w butach na obcasie chodze, co prawda nie za czesto bo niewygodne, ale nawet jak zaloze 10cm obsacy nie mam z tego powodu zadnych kompleksow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękny okruszek
ja mam 158 i się cieszę, jestem śliczna jak elfik albo wróżka :D lekka jak motylek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna dziewczyna
ja mam 160cm, ale w miłości wzrost i tak nie ma znaczenia, autorko nie martw sie tak! . A i szpilki bardzo lubie nosic wiec mi taki wzrost odpowiada najzupelniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak nałożę szpilki to mam 180 :P I czuję się wtedy świetnie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikiel dakas
czemu? jestes wyższa niz wiekszosc facetow, nei wspomne o dziewczynach. mozesz wyjasnic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
170cm i czuje sie bosko;) do tego szpileczki 8-10cm i nie ma faceta który by sie nie obejrzał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo mam długie nogi i jak założę wysokie szpilki to mam jeszcze dłuższe. I stopa tak w nich ładnie wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dobry wzrost
ja mam 164 i chcialabym byc wlasnie te 5 cm wyzsza, wyzsze kobiety maja wieksze powodzenie bardziej je widac, a takich kurdupli jak ja pelno czlapie po ulicach, taka prawda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×