Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy są tu takie kobietki

CZY WASI FACECI TEŻ TACY SĄ??????????????

Polecane posty

Gość czy są tu takie kobietki

Że nie wypuszczają Was nigdy gdziekolwiek samych??? Myślą,że każde wyjście to pewnie "świrowanie" do jakichś facetów? Jutro w rozmowach w toku będzie coś na ten temat! No mój taki jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swoją wypuszczałem - i się styknełea z swoim przyjacielem a mnie olała - więc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieee...dzis przyjda jego koledzy na karty,wiec ja sie zmywam...a tak normalnie jak jechalam na impreze na uniwerek i mialam nocowac u kolegi,to jeszcze wciskal mi spiworek i zyczyl super zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne jasne
moj ma mnie w d... od dluzszego czasu, jestesmy razem z przyzwyczajenia i dlatego ze trudno byloby podzielic psa. Takze odpowiedz brzmi: Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym miala takiego faceta to bym dlugo z nim nie była kazdy facet jest zazdrosny fakt, ale bez przesady, pozatym ja sama nie lubie bez niego wychodzic :) co nie znaczy ze mi na to nie pozwala, dzisiaj np bylam na piwie z kumplem i kumpela ( on jest w pracy ) i jakos nie ma do mnie zalu, ja go traktuje tak samo, jak sie nie widzimy to z kolei on idzie sobie z kolegami na piwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
nie, my mamy normalnych facetów którzy nam ufają i nie boją się że ledwo wyjdziemy z domu a już dupy damy. Twój facet nie ma do Ciebie zaufania za grosz. pytanie czy ma do tego powód czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjebzgrabowa
nie kazde wyjscie kobiety jest po to by sie puszczac... ale jedno z nich napewno bedzie... sa rozne podejscia do tematu... albo trzymac kobite krotko ( na nie ktore dziala ) albo puscic wolno ( czasem zadziala ale ryzykowne ) najlpiej czesto zmieniac kobiety i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxx1
hehehe \"wypuszczac\", a moze \"wyprowadzac\"? Czasami sie zastanawiam, czy dziewczyny maja wolna wole, czy nadaja sie tylko do sterowania? A fistaszki za ciebie tez gryzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten pierwszy koleś
w rozmowach w toku, tragedia! Myśli że jest panem i władcą? psychol kurwa jakiś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z kolei tesknie za odrobina zazdrosci...ale to co ogladam obecnie w "Rozmowach " to przegiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdsgg
ja sie w cale faceta nie dziwie ktorzy nie puszczaja samej laski!! przeciez laski to takie kurwy jebane ze jak tylko jest okazja i jakis facet przy kasie je omaca to one odrazu ulegaja!! nie mozna ufac ZADNEJ kobicie !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzadzudzi
nie, nie i jeszcze raz nie! moj facet jest normalny i nie ma absolutnie zadnych pretensji, gdy sama gdzies wychodze. to samo w druga strone. nie musze z nim chodzic na ogladanie meczu a on ze mna na babskie ploty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci...
Mój jest jakby taki jak piszesz. Jak ma gdzies pojsc sama to mówi: a prosze idz sobie, ja sobie tez pojde itp. a potem strzela focha i sie nie odzywa.... aaaa i jeszcze wyopomina a jak ty bylas na imprezce gdzies tam gdzies to teraz idz do nich znowu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój tak nie jest, a moim zdaniem rozmowy w toku zeszły dawno na psy, oglądałam ten odcinek akurat - jak dla mnie reżyserka i kiepscy aktorzy za marne parę złotych. Oczywiście są zaborczy i zazdrośni faceci - ale to w tv to tandeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzadzudzi
a tak przy okazji- bylam kiedys w takim zwiazku, gdzie facet byl szalenie zazdrosny nawet o kolezanki! oczywiscie zupelnie bezpodstawnie, bo ja wtedy swiata poza nim nie widzialam.. kiedy sama chcialam gdzies wyjsc nie powiedzial "nie idz", ale po powrocie zastawalam skrzynke pelna smsow typu "pewnie dobrze sie bawisz beze mnie, pewnie inni faceci sie na ciebie patrza i slinia" Sic! itp.. kiedys nawet mial pretensje, ze poszlam ze znajomymi na koncert ( byl darmowy koncert mojego ulubionego zespolu, a on nie mogl pojsc) i robil mi wrzuty, po powrocie oczywiscie....brrr to trwalo kilka m-cy, w koncu przegial, mialam dosc. i dzieki bogu, ze tak sie stalo!!! jesli wasi faceci sa tacy, jak autorki to jest na to jedna rada- UCIECZKA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam identyczna sytuacje
jak wyzej opisana.kazda kolezanka byla ostatnia latawica wg niego,kazdy kolega marzyl tylko o jednym zeby sie ze mna przespac-mam wrazenie ze moj eks to jakis debil.co najlepsze zostawil mnie po 2latach dla innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
no i git. a co Cie to niby mialo obchodzic ze ktos tam sie chce z Toba przespac? grunt że Ty z tym kims nie chcesz... laski ktore pozwalaja sobie robic jazdy powinny powiedziec swoim facetom, zeby pretensje kierowali nie do nich a do tych "gapiących i śliniących się". ciekawe co by wtedy zribili, polecieli cały swiat okładać po ryju czy jak?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzadzudzi
frufru: "no i git. a co Cie to niby mialo obchodzic ze ktos tam sie chce z Toba przespac? grunt że Ty z tym kims nie chcesz..." masz racje. kazdy normalnie, zdrowo myslacy czlowiek to rozumie. tyle ze do chorych zazdrosnikow to nie dociera, oni nie potrafia tego pojac. takie osoby zazwyczaj wymagaja spotkan z psychologiem, bo chora zazdrosc ma niestety glebokie podloze w psychice osoby, a nie w zachowaniu drugiej polowki. czesto jest tez tak, ze zazdrosnik sam ma cos na sumieniu i dlatego tak sie zachowuje.. to temat mi bliski, wiec moglabym o tym pisac sporo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzadzudzi - popieram w 100% to o psychice i sumieniu... niestety, też z doświadczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×