Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mette

Była dziewczyna mojego faceta...

Polecane posty

Gość mette

Juz mam dosyć... Przed chwilą dzwoniła do mojego chłopaka jego ex i do mnie też. Krzyczała, klęła, darła się, że mnie zabije, potem, ze zabije siebie. Ze mnie nienawidzi, że odbierze mi go, że podpali jego samochód. Tydzien temu waliła do naszych drzwi, kopała w nie, narobiła cyrku jak cholera. Mam już jej dosyć i zupełnie nie wiem co z nią zrobić... Ja i mój M. jesteśmy razem od roku, a ona ciągle nie daje nam spokoju. Czasem sąprzerwy w jej odchyłach przez 2 miesiące, a poem znowu. Kiedy to się skończy>>??? Miał ktoś podobny przypadek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zglos na policje,takie zachowania na pewno podchodza pod jakies paragrafy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mette
Tydzien temu zadzwoniłam. Kiedy policja przyjechała, jej juz nie było. panowie policjani zapytali mnie o motyw jej achowania, a kiedy powiedziałam, ze to ex mojego chłopaka, to porozumiewawczo uśmiechnei sie do siebie. Powiedzieli, że to przejdzie, skoro zdaarzyło sie to pierwszy raz. I zaproponowali mi złozenie doniesienia do prokuratury jak bardzo chce sie ciągać po sądach. A ja nie chce... trzeba miec swiadków, a nie chce prosic ludzi z mojego bloku (w którym mieszkam od 2 miesięcy raptem). Może przejdzie wariatce, chociaz ona chyba ma co raz wieksza paranoję. A na ciagłe wydzwanianie i słanie smsów paragrafu nie ma...:/ co za baba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukańce
ta baba, to kobieta którą kiedyś twój luby wybrał na swoją partnerkę pomyśl o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmieńcie numery telefonów
chociaz to mozecie zrobić. A swoja droga- zal mi jej. Własnie jej- musi byc jej bardzo ciężko. Ale kiedyś sobie odpuści, zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opall_
Masz super dowody na nia, a nie chcesz zglosic sprawy do prokuratury? Walenie i kopanie w drzwi na pewno sasiedzi potwierdza, jest potwierdzenie zgloszenia tego faktu na policji, a telefony do was proturatura sprawdzi sama u operatora sieci. Jezeli tego nie zrobisz, to widocznie jej nachodzenie was tak bardzo wam nie przeszkadza. Wasza decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
"A na ciagłe wydzwanianie i słanie smsów paragrafu nie ma...:/" jest paragraf. bodajże pod nazwą nękanie. poszukaj i znajdziesz. postraszyc mozna, czemu nie. moze się odpieprzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli zgłosisz to na policję wezwą ją na przesłuchanie postraszą paragrafami to może się uspokoi, a tak to może być tylko gorzej. Zraniona kobieta jest zdolna do wielu rzeczy uważaj na siebie. :) przechodziłam przez coś takiego jak ty ale bardzo krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddsddssdsd
a ja mysle, ze ty tez keidys bedziesz bylą ;) widac ze twoj chloptas jest zwyklym chamem i musial bardzo zrniac ta dziewczynę... ciebie tez zrani bo tacy faceci sie nie zmieniają. ja na twoim miejscu bym sobie go odpuscila, bo i tak on cie keidys zostawi jak ta dziewczynę, ciekawe jak ty bedziesz wtedy swirowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Za to ze ci grozi ze cie zabije jak najbardziej jest paragraf i panienka moze nawet trafic za to na pare lat do paki. Masz dowod w postaci smsow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maskara:O ale wariatka desperatka .tragedy;) uwazaj na siebie weź chodz z nozem bo jeszcze cie kiedys zaatakuje ciemna noca a twoj facet zerwał z nia dla ciebie? czy jak... a co ciekawego wykrzykuje jesli moge spytac;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23- latka
Co Wy piszecie, ze cham i musial bardzo zranic biedna dziewczyne? Znacie go czy co? Laska neka ich ewidentnie, ale nie... bidusia- chlopak jej zrobil taka krzywde :o Wszystkie jestescie takie same- nie potraficie pogodzic sie z zerwaniem i odstawiacie szopki jakich malo. Autorce radze zglosic sprawe do prokuratury jezeli sytuacja jeszcze raz sie powtorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×