Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hardiiiiiiiii

najglupsze pytanie jakie zadal wam pracodawca na rozmowie kwalifikacyjnej?

Polecane posty

Gość hardiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o bosze
było takich mnóstwo oni zadawają same głupie pytania.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na przykład
co będe robić za 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahhaaahah
mnie spytał czy mam na pewno 27 lat ;P odpowiedziałam, że jeśli tak jest w moim cv, to oczywiście mam tyle lat. on pyta: ale czy na pewno 27? odpowiadam: wiem ile mam lat, na pewno tyle. on na to: pytam, bo bardzo młodo Pani wygląda. rany, co za idiota! a która dziewczyna/kobieta w wieku 27lat wygląda staro?!?!?! ps. jak odchodziłam, to spytałam na ile wyglądam (bo te jego pytanie nie dało mi spokoju), on odpowiedział: dużo młodziej, sądziłem, że ma Pani 25lat.... buahahhahhaa, co za czlowiek! dwa razy pyta/upewnia się o wiek, a różnica zaledwie dwuletnia miedzy jego domysłami a rzeczywistością.... a ja już myślalam, że wyglądam na jakieś 16 latek hihihih;P oczywiście odmówiłam pracy, jak można być asystentką takiego dyrektora?!?!?! jego przenikliwość była wprost oszałamiająca;P dziwne, że o moje kwalifikacje zawodowe nie pytał dwukrotnie i z takim naciskiem... cóż, widocznie nie były one aż tak istotne ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te pytanie
jak się widzisz w naszej firmie za 5 lat, jest chyba w każdej broszurze o przeprowadzaniu rozmów kwalifikacyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co można zrobić z plastikowych butelek po sprite/coca coli itp...? :o dodam, że nie aplikowałam na utylizacje śmieci :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiadomo że bongo
do palenia marichuany.... serio pytanie retoryczne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jeszcze nic a nic
ja jak aplikowałem na przedstawiciela medycznego to zapytali, czy byłem kiedys pod respiratorem, czy znam może bezpośrednio jego działanie!!! (???)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to jest metr sześcienny mnie pytali. Pozniej powiedzieli ze to było podchwytliwe pytanie bo nie wszyscy wiedzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frezja aaaaaaaaaa
a mnie zapytano: Co Pani robi w tym kierunku żeby nie mieć dzieci :/ odp. że to moja prywatna sprawa i że rozmyśliłam się co do aplikowania na to stanowisko i wyszłam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×