Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blue1234

Prezent na 18 - stkę .

Polecane posty

Co mogę kupić koleżance w prezencie na 18 -ste urodziny ;> Macie jakieś pomysły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli 18stka jest wyprawito:ana w jakims klubie(a kolezanka nie zbyt bliska) cos smiesznego..(w tym wieku to wydaje sie zabawne)- a mianowicie wibrator..:D Ja jak kiedys chodzilam na 18stki to ludzie dawali w prezencie kilo cukru lub chlebek:)..,wiec jesli nie masz zbyt wiele kasy to mozesz taki tani prezent sprawic... JEsli dobra kolezanka.. To mozna zrobic jakis album, ze wspolnymi zdjeciami..ktore bede opisane jakimis haslami ktore wam sie kojarza .. z tantymi sytuacjami..(przynajmniej ja zawsze chcialam cos takiego dostac).. Album bedzie miala na lata .. .. i zawsze bedzie mogla go otworzyc i powspominac :)... napewno mily i dosc tani prezent:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na moj pomysl powinno ci starczyc.mozesz jeszcze kolczyki jakies dolozyc do tego czy cos(dostalam razem z bielizna).a co lubi kolezanka? bo moze cos zwiazane z jej pasja?mozesz tez kupic jakies markowe perfumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przyjaciółka :) Nie chcę kupować jej biżuterii ponieważ dostała od mamy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietakastara
na 18 sexi bielizne??????// o kurwa.........:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedziała ze może być coś konkretnego ale śmiesznego też . Nie ma jakiś szczególnych zainteresowań .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wedlug mie ten komplet bielizny to lipny pomysl.To jest 18stka..zamkniecie jednego dlugiego okresu w zyciu,a rozpoczecie nowego.. To nie sa zwykle urodziny .. na ktore daje sie byle jaki prezent.. Albo daje cos smiesznego zeby na smiech zapamietac..:) co sie dostalo .. Albo cos praktycznego .. Ale napewno nie taki prezent jak na zwykle urodziny sie daje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietakastara
co za szmaty........nie macie innych zainteresowan...tylko bielizna..bizuteria ..perfumy..i ciuchy...?? moze kup jej jakas plyte ...albo dobra ksiazke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może jakis zegarek? moja kolezanka kupila na 8nastke przyjaciolki filizanki i lalke z porcelany...mina przyjaciolkii gosci gdy rozpakowala prezent- bezcenna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zegarek dostała , komplet takiej bielizny też dostała od chłopaka , kiedyś żartowałam z koleżankami ze kupimy jej wibrator :P to mówiła ze mamy nie przesadzać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietakastara
kup jej komorke :)) full wypas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietakastara
ja mam 30 lat i nie mam seksi bielizny........ja chyba faktycznie powinnam urodzic sie facetem hahahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę i myślę ;/ dlaczego musiała akurat dostać wszystko to co chciałam jej kupić nie mam pomysłów już ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietakastara
ooo moze kup jej i chlopakowi bilety na koncert czy festiwal ,jak lubia sport to moze na jakis meczyk...??? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a lubi ona rzeczy praktyczne? bo ja kupilam przyjaciolce torbe taka jaka sama sobie wybrala...zapytaj sie moze co by chciala dostac byloby prosciej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikoo
karnet na aerobik w super klubie sportowym :) albo serie masazy, zabiegow.. moze mp3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kup wielkiego misia jak ktos napisal. jesli nie bedziesz szukala w markowych sklepach to powinno ci starczyc kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż śmieszne też coś mogłoby być tylko takie z umiarem :P . Bo to taka dziewczyna hmmm poukładana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietakastara
kup jej czekoladki w ksztalcie kutaskow :)) sa takie na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asz właśnie się dowiedziałam że od chłopaka ma misia dostać . Ona juz miała urodziny ale impreze robi trochę później , i dopiero teraz powiedziała ze chce prezent ale juz częśc dostała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×