Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blue1234

Prezent na 18 - stkę .

Polecane posty

Gość gość
Gadżet erotyczny to bardzo doby pomysł jeżeli koleżanka posiada poczucie humoru. Ostatnio mojej znajomej kupiłyśmy z dziewczynami http://freetaboos.pl/dildo-realistyczne-z-przyssawka-p-1856.html Było mega dużo śmiechu i zabawy ;P Swoją drogą trzymając to w ręce poczułam, że też takie bym chciała i serio zaczynam się zastanawiać czy nie kupić i nie spróbować zabawy z takim cudeńkiem :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrarada3
Zabierz ją na lot do tunelu aerodynamicznego, ja latałam w takim obiekcie w wielkopolsce, bo dostałam ten prezent na 20 urodziny mnie się podobało. Lepsze to niż jakieś bezużyteczne bibeloty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czemini88
Jest wiele opcji jednak jeżeli szukacie czegoś fajnego to moim zdaniem warto sprawdzić gadzetownię Lefant. Super sprawa szczególnie, że ceny nie są wysokie a jakość okularów VR 3d czy poduszek na prawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój brat ma za 2 tygodnie 18tkę i mam ułatwioną sprawę bo ostatnio rozbił sobie telefon. Zastanawiam się nad paroma modelami ale chyba zapytam go wprost który woli. Na electro.pl mają bardzo duży wybór i zazwyczaj tam kupuje prezenty najbliższym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceeelineX
My bratu kupiliśmy skuter elektryczny w Teletorium :) Bardzo ucieszył się z tego prezentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super pomysłem jest voucher na wizytę w escape roomie. Tego typu rozrywka staje się coraz bardziej popularna w Polsce. Kolejne pokoje wyrastają jak grzyby po deszczu. Mieszkańcom Warszawy mogę z czystym sumieniem polecić escape room na Nowym Świecie 22 (newworld22. pl). Fajne, dobrze pomyślane zagadki, klimatyczne pokoje i super obsługa. Co najważniejsze - mają też super ceny, bo wejściówka dla jednej osoby kosztuje tylko 39 PLN. Ceny voucherów zaczynają się od 78 złotych w górę, w zależności od ilości graczy. Polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upsaral
To może i mi coś doradzi. Tak się stało, że kuzynka ma 3 dzieci w tym 2 dziewczyny. No i jedna z nich, młodsza, Agnieszka, żeby nie mówić o niej bezosobowo....kończy za prawie dwa miesiące 18 lat. Za jasną cholerę nie mam żadnego, nawet najdurniejszego pomysłu, co tej dziewuszce podarować! Zrobiłem już jedno, taki fajny kolaż jej zdjęć od dzieciństwa po prawie dorosłość. Powiem tylko, że lubię Agę, zawsze się jakoś dogadywaliśmy itd...A dziewuszka jest naprawdę...sympatyczna miła, można ją polubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
książka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do prezentu na 18tkę kierowałabym się w strone tabletu albo jakiegoś telefonu. Można też pomyśleć i złożyć się z kimś np na laptopa. Na electro.pl jest dużo takiego sprzętu i ceny fajne więc warto popatrzeć. Ale bardziej poszłabym własnie w takie wspomniane prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do prezentu na 18tkę kierowałabym się w strone tabletu albo jakiegoś telefonu. Można też pomyśleć i złożyć się z kimś np na laptopa. Na electro.pl jest dużo takiego sprzętu i ceny fajne więc warto popatrzeć. Ale bardziej poszłabym własnie w takie wspomniane prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

A może przejazd sportowym autem? Kupiliśmy koleżance na 18 urodziny i była bardzo zadowolona 🙂 Dostała ona od nas kartę podarunkową wiec sama sobie już wybrała jakim autem,na jakim torze  kiedy zrealizuje przejazd 🙂 emocje nie z tej ziemi! także polecam 🙂 jest w necie firma co organizuje przejazdy sportowymi autami po 15 torach w Polsce wiec nawet nie trzeba wychodzić z domu by zamówić taki przejazd 🙂 Wszystko można zrobić przez internet 🙂 POlecam jak najbardziej 🙂 🙂 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×