Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pain au chocolat

buty tommy hilfiger jaka jakosc?

Polecane posty

Gość daj se siana
to wcale nie jest super marka-są lepsze ale chodzi ci o firmę czu o ładne balerinki po prostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam balerinek tylko ze skóry naturalnej, zwykłe, proste w kroju, ale takie wlasnie najtrudniej znaleść:o z tego co widze:o znalazłam własnie takie od tommy hilfiger, ale nigdy jeszcze nie mialam od nich butow i sie zatsnawiam czy wytrzymaja dluzej niz jeden sezon.... ladaco zajmij sie swoja dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 2 pary, jedne właśnie takie zwykłe balerinki, drugie czółenka- póki co noszą się świetnie i zadnych oznak zużycia nie widzę. Teraz jeszcze sobie kupie ich koturny ;) Takze nie wahaj sie tylko kupuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedne zaczęły już 3 sezon i są ok, także myślę, że warto, szczególnie że wiekszośc ich butów jest bajecznie wygodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kup szpilki na 12cm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
pain au chocolat kup prosze to 10 cm tez moga byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
lubię bucki takie bo są super szczególnie chodzone tylko mi nie pasuja takie :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wiem... :P ;) ale tylko po domku :P ;) najlepiej w chodzonych Twoich.... :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
etam jakieś buciki :o :o seksi szpilki, sandałki nie zimowe gumiaki.... :o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladaco ja juz sie 2 tydz zastanawiam:P a kolezankom sie nie przyznaje...bo juz mnie jedna osadzila ze patrze tylko na cene:P tylko niestety butow ze skory za 30 zl nie znajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ladaco naprawde dziekuje ci za wsparcie az tak ci sie nudzi w to sobotnie popoludnie? zeby wypisywac jakies farmazony na toopiku ktory ciebie nie dotyczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie kupiłam niedawno fajowe buty Tommiego i jestem z nich mega zadowolona. Są bardzo wygodne. Skórka jest mięciutka. W środku wyprofilowane. Mam dokładnie takie, ale zapłaciłam nieco więcej bo na tej stronie nie było mojego rozmiaru. http://www.eobuwie.com.pl/product-pol-3082-Tommy-Hilfiger-2413810.html a gdzie mozna dostac takie \"tanie\" balerinki z TH? U mnie są za 349 najtańsze, po tyle samo na koturnie takiej jak espadryle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabooogusssia
Ja kupilam sobie buty tommiego i były to moje najlepsze buty ever! wygoda i komfort był najwyższej jakości. niestety cena może przerazić. Ale radze wam nie oszczędzać na wygodzie a i zazwyczaj te buty maja jeszcze naprawde fajny design. polecam stronkę na której jest dużo butów tommiego. http://www.schaffashoes.pl/index.php?&catID=&manID=19&g=2&l=&size_no=&ile_prod=9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko boska
jakie drogie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja jeszcze raz napiszę po dłuższym użytowaniu coś o butach TH. Nadal są świetne bo po prostu mi się podobają, ale jakość chyba jednak taka sobie. Mają dość cieńkie podeszwy ( taki model) i czubki butów mam wręcz pościerane :O Skórka jest miękka, ale odbarwiła się na granatowy kolor w niektórych miejscach. Na początku też bardzo farbowały w środku, mimo, ze miały brązową skórę w środku. Mimo to pewnie zdecyduję się na mokasyny w tym roku bo po prostu mi się podobają. I wezmę te różowe klapki/japonki bo sa przecenione a takiego koloru nie widzialam nigdzie w sklepie. Fajna stronka zreszta :) Powiem Wam jeszcze, ze kupilam sobie torebke TH z materiału i urwalo mi się prawie jedno ramiaczko. Trzyma sie teraz na 3 nitkach! Moze i nosilam sporo rzeczy w torebce, ale która z nas nie nosi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmlkj
Firma jak firma a ze jestesmy daleko za murzanami wszyscy sie teraz rzucamy na tego typu marki. Mieszkałam 12 lat w Usa i jak widze ceny tych butów w naszych sklepach to smaic mi sie z tego chce - TH to marka tak pospolita jak Gap i tego rodzaju inne brandy.... U nas to produkt ultra premium - mega szyk - na zachodzie biega w tym kazdy.... mianowicie te buty nie sa warte tej ceny za które sa sprzedawane w polsce. design, forma - wszystko ok ale cena masakra - drogo musimy placic za nasze zacofanie -:) ale jak kogos stac i mu sie podoba to przeciez nic nie stoi na drodze kupic kozaki za 1200 - warte tak naprawde max 600-700 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominiczannka
Myślę że nie masz w 100% racji. n pewno ta marka w USA nie jest tak ultra modna jak u nas ale z tymi cenami to może przesadziłaś. W stanach są może trochę tańsze ale jeśli doliczysz do tego przesyłkę i różnego rodzaju opłaty to wychodzi że że możesz je kupić je u siebi w mieście, W te wakacje byłam w stanach i chciałam sobię kupić właśnie buty TH. Zdobyłam takie jak chciałam i jak wróciłam do Polski to znalazłam w sklepie Schaffashoes.pl w takiej samej cenie. Czyli jednak można przepłacić i można kupić w takiej samej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bale rina
ja 1,5 roku temu kupiłam te http://www.outletstore.pl/ECCO/9730301001/Product.aspx baleriny z ecco teraz sa tansze ja w sklepie dałam za nie 330zł troche szkoda mi było tych pieniedzy ale kupilam je bo nigdy wczesniej nie mialam na nogach tak WYGODNYCH balerinek, inne były twarde i zle sie w nich chodzilo i wiecznie obcieralam piety a te ecco to jak dla mnie ideał mięciutka skora sa świetne nie załowalam tego zakupu nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość couchella
Nigdy nie miałem problemu z jakością butów TH. Nawet moge powiedziec że buty Tommiego są zdecydowanie jedne z lepiej wykonanych jakie sobie kupiłam. Ale jak kupujesz w dobrym sklepie to raczej nie powinnaś mięc problemu zwortem. JA dlatego kupuje tylko w sprawdzonych miejscach. Polecam sklep www.paradopary.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×