Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pain au chocolat

buty tommy hilfiger jaka jakosc?

Polecane posty

Gość pimpirimpim
Zdecydowanie Polecam wszystkie buty ze skóry. Kozaki zwłaszcza. Kupiłam buty 2 lata temu i do dzi\s są w idealanym stanie. Teraz widziałam że w skepie www.paradopary.pl są bardzo podobne i się zastanawiam czy nie kupić - zw\laszcza że teraz obniżka na nie wynosi -60%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pimpirimpim
Zdecydowanie Polecam wszystkie buty ze skóry. Kozaki zwłaszcza. Kupiłam buty 2 lata temu i do dzi\s są w idealanym stanie. Teraz widziałam że w skepie www.paradopary.pl są bardzo podobne i się zastanawiam czy nie kupić - zw\laszcza że teraz obniżka na nie wynosi -60%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bombocat
Kiedyś miałam problem z trampkami TOmmy Hilfiger. Rozkleiła mi się podeszwa po 3 miesiacach. ale nie było problemu z wymianą butów w sklepie w którym kupilam. Lepiej kupuj w sklepach które uznają reklamacje butów tommiego. Polecam Ci Schaffashoes.pl Mają już kolekcje Jesień Zima 2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfddfdfs
Firma jak firma a ze jestesmy daleko za murzanami wszyscy sie teraz rzucamy na tego typu marki. Mieszkałam 12 lat w Usa i jak widze ceny tych butów w naszych sklepach to smaic mi sie z tego chce - TH to marka tak pospolita jak Gap i tego rodzaju inne brandy.... U nas to produkt ultra premium - mega szyk - na zachodzie biega w tym kazdy.... mianowicie te buty nie sa warte tej ceny za które sa sprzedawane w polsce. design, forma - wszystko ok ale cena masakra - drogo musimy placic za nasze zacofanie - ale jak kogos stac i mu sie podoba to przeciez nic nie stoi na drodze kupic kozaki za 1200 - warte tak naprawde max 600-700 zł. zgadzam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wib
kupiłem męskie. Wygląd bardzo dobry. Jakość beznadziejna. Po dwóch miesiącach niezbyt częstego chodzenia rozkleiła sie podeszwa. Przestrzegam. Tylko efektowny wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikulski5
Kupiłem brązowe, męskie botki Tommy'ego Hilfigera (http://www.yosh.pl/start/on/#!category=93-Buty&brand=91137402-Tommy Hilfiger). Kupowałem w internecie, bo wychodzą dużo taniej niż w sklepach stacjonarnych . Póki co jestem zadowolony. Buty są wygodne i dobrze wykonane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×