Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jejku co to moze bycporadzici

ciemieniucha u 2i poł latka dopiero?mozliwe to jest?jak w ogole wyglada?moj syne

Polecane posty

Gość jejku co to moze bycporadzici

synek ma w 1 mym miejscu na głowce takie malutkie ciemnawe plamki ,ktore jakbym sie uparła to by zeszły zdrapujac je np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zdrapuj
naskórek się nie równo złuszczył, nie zdrapuj tego posmaruj oliwką, albo tłustym kremem na 30 min przed myciem, a potem umyj małemu głowę jak zwykle, powinno samo zejść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej malej zrobila sie wlasnie taka sucha luska przypominajaca ciemieniuche, miala wtedy moze 20 miesiecy, wyprobowalam wszystkie mi znane sposoby na ciemieniuche, ale nic oprocz tlustych wloskow nie dawalo. Kupilam jej w aptece szampon Oilatum i bylam zaskoczona ale juz po pierwszym myciu luska sie zmniejszyla, a po tyg zniknela calkowicie. Teraz myje jej glowke tylko tym , a ze sama mam problemy z lupiezem to tez zdaza mi sie umyc nim glowe i jestem naprawde zadowolona z rezultatow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku co to moze bycporadzici
ok ale skad to sie moglo wziasc? jak sie urodzil to nie mielismy w ogole takiego problemu myslalam ze to dotyczy tylko maluszków ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku co to moze bycporadzici
ciemieniucha jest taka lekko brazowawawa? ja nawet nie wiem jak ona wyglada-tylko przypuszczam ze to to -zauwazylam wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez sie nic nie dzialo, po jakims czasie zrobila sie wlasnie taka luska , mysle ze moze szampon nie pasowal, zdarza sie ze nawet jesli stosuje sie jakis kosmetyk dlugo to po jakims czasie wyst reakcja organizmu. Szczerze mowiac nie wiem, ale nam ten szampon pomogl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno to ciemieniucha
? poszukaj w google ajk wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×