Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kimirelle

Gdzie znaleźć przyjaciół??

Polecane posty

Gość Kimirelle

Jeśli ma się 21 lat?? Takich, którym można się zwierzyć, chodzić na imprezy, koncerty... Ja mam z tym jakiś problem. Mam jedną, prawdziwą, najlepszą przyjaciółkę, ale ona wyjechała na studia daleko i widzimy się 2 razy w roku. Do tego grupkę znajomych z liceum - są fajni, ale nie łączą nas żadne wspólne zainteresowania, ot, spotykamy się na piwie raz na miesiąc, na jakiejś imprezie raz na dwa miesiące, pośmiejemy, popijemy i tyle. Pierwszy rok studiów zakończyłam falstartem - znajomi, z którymi, wydawać się mogło, dogadywałam się, po rzuceniu studiów zerwali ze mną kontakt. Ja jestem na urlopie dziekańskim i nie wiem, czy po powrocie "zdążę" się z kimś zakumplować. Na drugim roku będa już pewnie potworzone grupki znajomych, ja będę obca, no i dupa jeża, nic z tego nie wyjdzie. Mam straszną ochote chodzić na koncerty, imprezy nie-domowe, ale samej jakoś mi nieswojo, a jak już pójdę, to tam też nikogo nie poznaję. Ot, zamieni się z kimś parę słów, czasem jakiś facet popodrywa, ale tak na chwilę, dla zabicia czasu, a nie żeby kontynuować znajomość. Jest ze mną coś nie tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×