Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elin

prawnik bez aplikacji

Polecane posty

czy prawnik ktory nie ma aplikacji ma szanse na dobre zarobki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weetewrewt
Nie bardzo, chyba ze w wielkim miescie w korporacji. Mowie z autopsji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogaty nieprawnik
Ja pracuję w branży prawa, jestem po ekonomii, a zarabiam więcej niż niejeden prawnik w dużym mieście! Ciekawe, nie? Kto chce znać szczegóły, to zapraszam: idlaw@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panimecennas
kiepski prawnik z aplikacja tez nie ma szans na dobre zarobki. papiery nie wystarcza. trzeba byc dobrym w swoim zawodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie szukacie
pracy- pytam prawników bez aplikacji, bo ja już sama nie wiem albo mówią mi ze mam za wysokie wykształcenie na dane stanowisko albo że mam za małe bo szukają z aplikacją i szczerze mówiąc już nie bardzo wiem w jakich kategoriach szukać, tym bardziej że nie muszę pracować stricte jako prawnik ( no ale na przedstawiciela handlowego nie bardzo się nadaję z moją wiedzą a właściwie zupełnym brakiem wiedzy z dziedziny marketingu i handlu ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfoijr49v
no co z teog czy jestes prawnikiem a co ma powediec osoba ktora konczy nawet szkole zasadnicza tokarki czy budowlanka.Takie osoby powinny zarabiac wiecej od prawnikow bo to praca ciezsza.Pozatym to polska rzeczywistosc dostaniesz 1500zl ciesz sie jak szalony i nie chciej wiecej! heh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba że jest się Piotrem Wujec i bierze się pieniądze od klienta jeszcze przed wykonaniem usługi, nie wykonuje się postanowień z umowy a kasę się sobie zostawia. Wówczas można zarobić dobre pieniądze za nic nierobienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 66
Widzę, że wielu podpadł Piotr Wujec latami broniąc pracowników przed koncernami. Sądząc po dacie wpisu 2015 r. to pewnie chodzi o odwagę. Prawnik Piotr Wujec od 2014 r. broni praconików TVP S.A. postawił się Ministrowi Skarbuw sądzie administracyjnym i przed prokuratorem! Faktycznie w meduach jest masę otwartych wypowiedzi Wujca, dosyć tego prawnika Piotra Wujca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 81
Piotr Wujec jest raz skuteczy, raz mniej. Moją sprawe wygrał. Wiem o sprawach znajomej trudnej gdzie rady nie dawali prawnicy, a on się dogadał. Podobno mniej niż chciała lecz lepsze to niż się męczyć w sądzie. W mojej wystarczyło, że się prawnika słuchałam. Sympatyczny facet z mega polotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo powolny, rozstrzepany (nie mogl znalezc oryginałów moich dokumentow) i zmieniał terminy spotkań, do których w rezultacie nie doszło. Taki jest Piotr Wujec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 2121
Ty "Gość" proszę odpowiedz mi, to skąd Piotr Wujec miał Twoje dokumenty, skoro sam napisałeś ... że do spotkania nie doszło? Coś mi tutaj nie gra w obu Twoich wpisach. Zdecyduj się na wersję, która ma zdyskredytować tego Wujca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×