Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolezanka z podworka

Czy to znaczy ze nie jest zainteresowany?

Polecane posty

Gość mozart
ja wysłałam kolesiowi na n-k życzenia i zero odpowiedzi, wkurzyłam sie i usunęłam go z profilu. Też niby wykształcony a robi z siebie barana. Niech spierdala ciul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora z m......
i w tym problem bo właśnie ma ten cholerny telefon wyłączony....a ja nie rozumiem że są swięta i jeśli ktoś jest mi naprawdę bliski to myślę o nim i pierwsza rzecz jaka mi się nasuwa to włączyc ten cholerny telefon i wysłac choc by jednego smsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwkowa
mozart jestesmy z Tobą !! OlAĆ DZIADA JEDNEGO!! Wygląda na to że jest ich wielu.... fuck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka z podworka
no widzicie kolezanki takie to sa ham* z nich wszystkich, szkoda ze w rzeczywistosci nie mozna takiej fajnej grupki utworzyc, razem na pifko chodzic, wtedy to by sie nie myslalo o nich wszystkich bo z tymi co zakochane sie dogadac nie mozna, bo oczywiscie nie rozumieja jak same nie przezywaja Damy rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwkowa
no jeszcze jak ma telefon wyłaczony, to rzeczywiscie mogł mu sie zepsuć?? chyba...:) no ale jak dostajesz raport dostarczenia wiadomości i ZERO odzewu to trudno żeby krew człowieka nie zalała!!1 ehh kurwa! dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może ma po prostu
Z takim podejściem życzę wam szczęścia w rozwiązywaniu milionów codziennych problemów w przyszłym małżeństwie z dziećmi. Szczęście będzie wam niezwykle potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora z m......
na dziewczyny która z mazowieckiego....? ja też nie mam z kim na piwo wyskoczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania321
dziewczyny czy dla was te życzenia są aż tak naprawdę ważne? Mi tez nie odpisał i wcale nie mam żalu Po prostu wiem ze on tak ma ze nawet jak o coś pytam smsem to odpisuje za jakiś czas albo oddzwania ale zawsze sie odzywa tylko czasem to troche trwa Wyjasniliśmy sobie to już i po prostu wiem że jak nie odbiera to nie oze ale odezwie sie na bank A c do zyczen to wysłałam mu i jeszcze kliku innym osobom hurtem i jedni odpisali inni nie i on tez nie ale nie jest mi przykro bo złożyliśy sobie zyczenia w realu przed swietami uściskaliśy przytulilismy Wysłałam mu jakiś wierszyk skopoiwany z netu, niby sympatyczny ale za jakiś czas mógł na niego nie iec pod ręką odpowiedzi, z drugiej strony podziękwac mógł ale pewnie mu wczoraj zeszło a dziś nie chciał zawracac d... przy śniadaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozart
piwkowa dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka z podworka
a wiecie co daje glowe ze ktorys z nich odpisze, moze nie dzis moze po swietach he he, wtedy musimy byc twarde nie mietkie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwkowa
dokładnie, ale byśmy sobie pogadały!!! chociaż już i tak mi lżej, jest nas troche, razem razniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora z m......
no właśnie dajcie znac kobitki czy odpisali....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwkowa
tak jest TWARDE musimy być i do przodu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozart
innym dupom wysłał życzenia a mnie zapomniał cwel jeden. Sorki że tak przy święcie rzucam tym mięsem, ale jestem zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka z podworka
tez sie ciesze ze choc tak wirtualnie bo od razu mi lepiej he he ja jestem ze slaskiego, takze do mazowieckiego troszeczke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwkowa
mozart słońce,w takiej sytuacji wszystko nam wolno!! a co!! kurde:) solidarność jajników!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka z podworka
No to juz mamy 4 cweli nic nie wartych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwkowa
też mi lżej!! sopot z tej storny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozart
Śląsk :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora z m......
wiecie co bo mi to się wydaje (w moim przypadku) że to nie chodzi o te życzenia tylko o to ze nic nie pisze że ma ten tel wyłączony mógł by napisac cokolwiek...cześc jak się masz....a tu nic nie pisze to i nie myśli....a ja głupia nie umiem przestac myślec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwkowa
no dokładnie, wystarczyłoby cokolwiek, CHAMY jebane przepraszam klne dzisiaj jak szefc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka z podworka
A ja skasowalam nr i wylaczylam tel, i wiecie co odkad klikam z wami mam usmiech na twarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwkowa
ej słonca wy moje, ile macie lat, tak z ciekawości pytam. ja 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora z m......
ja to jestem stara mam 27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka z podworka
24:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest straszne, zgadzam się z Wami. Piszesz do faceta, dla którego podobno jesteś ważna, a on nie odpisuje... Za to Ty nie odpisz od razu, to będzie piekło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozart
ja też jestem stara między 24 a 29 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora z m......
bo my zawsze dajemy z siebie więcej....za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwkowa
chora z m...----> jaka stara? nie wolno Ci tak mówić!!!:) stara będziesz jak bedziesz miała 70 lat:) to jeszcze masz troche czasu czyż nie? :) no młode jestesmy, świat czeka na nas otworem i ... damy rade:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwkowa
mozart cóż to za tajemniczość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×