Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolezanka z podworka

Czy to znaczy ze nie jest zainteresowany?

Polecane posty

Gość kolezanka z podworka
dokladnie wyznaje taka sama zasade:) stara to bede po 60tce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwkowa
lidiena witaj:) hasło dzisiejszego wieczoru brzmi: DAMY RADE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka z podworka
witamy w naszym gangu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozart
piwkowa :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka z podworka
a wiecie co ja mam jeszcze tak ze sie glupia zastanawiam co on robi w tej chwili ale z tego sie tez wyleczyc trzeba;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora z m......
oj trzeba....mam tak samo w domu go nie ma dzwoniłam na stacjonarny nikt nie odbiera ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora z m......
więc pewnie gdzieś u rodzinki gościach....i teraz uwago zaraz się zacznie,ale ja sie nie boję bo juz to wszystko słyszałam....z ukochaną żoną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwkowa
ja mam to samo, a pewnie głupek jeden, buszuje po necie i udaje że jest zajęty...wrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikoo
dziewczyny, ja dzis dostalam kilka wierszykow na nk. od ludzi z kotrymi sie w ogole nie kontaktuje. nie odpisalam nic bo wiem ze byly wysylane hurtowo. ja wole ogolne zyczenia w opisie np. na smsy z zyczeniami odpowiadam zawsze, ale np na te zyczenia na gg, jak ktos tylko "kopiuj wklej" wysyla to raczej nie... po prostu wole te osobiste formy. teraz nadeszla moda rowniez na wysylanie wierszykow przez sms... moze ten chlopak pomyslal (o ile wyslalas wierszyk, czy zyczenia bez zadnego osobistego akcentu, kltory by pasowal do tyko tej osoby) ze to jeden z takich kopiuj wklejanych zyczen na odwal sie? to moja 1sza teoria. druga: moze nie wzial komorki, ma hja gdzies z boku, nie slyszal esmsa... a jest wlasnie na imprezie rodzinnej, glosnej i wesolej... nie ma co sie martwic. moze cos odpisze:) w kazdym razie, powodzenia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwkowa
chora z m... ten Twoj jest żonaty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka z podworka
e jak to sie mowi 1 minuta z zycia na napisanie smsa to nie tak duzo;) wiec takie tlumaczenia mnie nie pocieszaja, ale z jednym trafilas ja akurat wyslalam zyczenia hurtem rozpoczynaly sie drodzy przyjaciele ale byly ode mnie he he, a co mysli jego sprawa, zyczenia to zyczenia, albo sms to sms, i dla mnie skoro nie odp to jest g**wart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora z m......
wrrrrrrrrrrrrrrrr ale to koniec dziewczyny....koniec naiwności ,głupoty.zrozumiałam że zasługuję na więcej....że troszkę więcej jestem warta...i pomimo że bardzo go kocham i wiem że to jest ta jedyna prawdziwa miłośc ....zapomnę...albo nauczę się życ bez niej....bo wiem że ona mnie niszczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwkowa
kiko, mój sms był bardzo osobisty, zaden wierszyk o jajeczkach i dupeczkach... dlatego tak mnie to wkurzyło, że nie odpisał. No nic dzieki za dobre słowo KIKO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka z podworka
no wlasnie jak to jest ze milosc jest piekna, a z drugiej strony tak niszczy? tego chyba nie zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora z m......
tak ....jestem druga....i uwieżcie mi ze nie planowałam tego....jestem naprawdę (żeby się nie przechwalac) atrakcyjna i takich jak on to mogła bym miec na pęczki....ale....no właśnie on inny....i nie jest nie wiem jak przystojny....po prostu ma to coś...ale głupia baba ze mnie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja o swoim próbuję zapomnieć od miesiąca, z różnym skutkiem, ale najważniejsze, że z uśmiechem idę przez życie:) jeszcze dobrze będzie:) Dzisiaj przynajmniej się nie wkurzam, że mi nie odpisuje,bo ja do niego w ogóle nie napisałam;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwkowa
niszczy tylko tych którzy na to pozwola:( ale jak sie kogoś kocha nie da sie tak poprostu ZAPOMNIEĆ , nie da się.. ale można z tym walczyć, nastawić sie pozytywnie i.... Dać radę oczywiscie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora z m......
no ale cóz najważniejsze żeby dostrzec swój błąd...i znac swoją wartośc ,bo często zapominam ile jestem warta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozart
cwel jeszcze niedawno pisał z jestem wyjątkowa kobietką, potrafił namieszac w głowie cholera a ja taka naiwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwkowa
no oni zawsze tak robią, BAJERUJĄ, ZAWRÓCĄ W GŁOWIE, ADORUJĄ a potem wycofują się ... życie to GRA --- kurwa THE SIMS 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwkowa
tak jest, trzeba znać swoją wartość BĘDZIEMY: sesowne niezależne pozytywne piękne i niech ich wszystkich chuj strzeli, jeszcze tego pozałują!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka z podworka
bo tak bardzo chcemy byc kochane, dlatego jestesmy takie naiwne, a to wlasnie idzie w parze z poczuciem wlasniej wartosci;) no ale moje jest dosc niskie widac jesli chodzi o facetow, tak nisko upadlam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwkowa
sexowne rzecz jasna;) literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozart
piwkowa nie wiem co miał na myśli mówiąc że jestem wyjątkowa, wsumie pisaliśmy tylko ze sobą a widząc sie w realu mówiliśmy sobie tylko cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka z podworka
brawo piwkowa dokladnie tak bedzie od dzis:) bo inaczej sie nerwowo wykonczymy przez nich wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwkowa
mozart i chora z m... przyłaczacie się do postanowienia?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka z podworka
A teraz jak sobie mysle jaka czasem glupia i naiwna jestem, nie ma tego smsa a ja to mysle ze zasiegu nie ma i latam po wszystkich pokojach, to mysle ze mam skrzynke za pelna i kasuje esy, to wlanczam i wylaczam by sprawdzic czy sie nie popsula, normalnie smiechu warte, ale czlowiek uczy sie na bledach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora z m......
mój ...to znaczy nie mój....też mi powtarza że jestem mu bardzo bliska....kurwa hipokryta jeden....sam sobie zaprzecza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwkowa
postanowienie brzmi ( dla przypomnienia:) S jak SEXOWNE N jak NIEZALEŻNE P jak POZYTYWNE i P jak PIEKNE SNP i P ( uwaga powstał skrót) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×