Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LusiaaaK

Chce miec z nim dziecko i spytalam sie go o ewentualna ciaze

Polecane posty

Gość LusiaaaK

ZAMIESCILAM TU TEN TEMAT BO NA EROTYCZNYM PANUJE CHAMSTWO . Chcialabym miec juz dziecko -wiek mam odpowiedni i instynkt macierzynski sie odzywa lecz z moim obecnym partnerem jestem dopiero pol roku . Nie zazywam tabletek i on o tym wie. Zazwyczaj uzywamy prezerwatyw ale juz zdarzylo sie ze nie kupil i byl stosunek przerywany. Ostatnio mowi ze moze teraz ja bym kupila gumki a ja na to, ze jak zajde z toba w ciaze to chyba nic sie nie stanie . On sie rozesmial i powiedzial ze ale to chyba trzeba jakos zaplanowac z obu stron i jakos uzgodnic . Wiecej sie go nie dopytywalam i narazie na ten temat nie rozmawiamy. Czy po tym co powiedzial mam wnioskowac ze on by chcial miec ze mna dziecko ale jeszcze nie teraz ?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile masz latek
powaznie pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weromoda*****
no no gratuluje faceta.fajnie odpowiedział, są tacy co by cie zwyzywali. chwali sie no chyba tak to wygląda, ze moze chce ale pozniej lub jakos to omówic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LusiaaaK
mam 26 lat on ma 27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokos z wiórkami
ja to zrozumiałam ze on nie chce dziecka...a gdybyscie wpadli to zadowolony by napewno nie był...po tej jego wypowiedzi nie sądzę aby traktował cię poważnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertyga
wedlug mnie chce miec dziecko to napewno.ale moze nie chce zebys sama o tym zadecydowala.moze on chce najpierw slub a potem dziecko. pogadaj z nim o tym to najlepszy sposob zeby sie przekonac czy facet jest w porzadku. i do tego jestescie tylko pol roku ze soba to troche krotki czas zeby sie przekonac czy chce sie byc z kims do konca zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że facet ugryzie się w lewe jądro, jak będzie ciebie bzykał z wyskokiem i zapyli ciebie. On żadnej przyjemności, ty możliwość oziębłości.......dobrze by było jakbyś zasięgnęła rady prawnika jak go ewentualnie tak załatwić, aby płacił jak najwyższe alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×