Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sailor0303

Do dziewczyn W jakim wieku stracilyscie dziewictwo i ile teraz macie lat?

Polecane posty

Gość cytrynka mała
Ja miałam 10 lat i nie żałuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość półka
25 i 2 partnerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość półka
22lata i 2 partnerów a teraz mam 25lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcellino
Dziewczyna którą straciła cnotę w wieku mniej niż 21 lat jest na zawsze dla mnie skreślona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 22 lata dziewictwo
to do mnie to pytanie prawiczku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość półka
a jej ciąży ze on spał z inna jak różnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina123456789
stracilam dziewictow jak mialam 16... teraz mam 19 i do tej pory mialam 4 partnerow i uwazam ze to normalne jesli sie nie kurwi (nie szuka facetow na jedna noc) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszech
w wieku 20 lat, 1 partner. mam 22 lata i nadal jestem z moim pierwszym facetem a ty sailor jestes ciemny jak tabaka. i nie gadaj bzdur ze ja kochasz niedojrzaly kmiotku:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina123456789
to jest Twoje zdanie i je szanuje ale osobiscie uwazam ze to nie jst duzo (oczywiscie gdyby 19 letni facet stwierdzil ze mial 4 partnerki to kazdy by bil mu brawo a jesli dziwczyna sie wypowiada to jzu jest uwazana za dziwke... heh :])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość półka
jezu liczy sie tu i teraz a nie analiza przeszłość, co za różnica czy spał/ spała z 1 czy 30 jesli teraz jest z ta jedną osobą i i jest wierna. co on czy ona boi sie oceny jesli tak to nie jest miłość, spałam z 2 facetam i zadnego nie ocenie bo kazdy jest i był inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 22 lata dziewictwo
Prawiczku więc odpowiadam na Twoje pytanie. Nie chce by moim partnerem był prawiczek i nie dlatego ze nie bedzie mial doswiadczenia bo tego zawsze mozna sie nauczyc. Przeszkadzałoby mi to, że byłby starszy i nie był w prawdziwym związku i nie ma o nim pojęcia. Bo prawdziwy związek to również seks. Ja mam powazne związki za soba i nie chcę zaczynać kogos uczyc jak być z kimś. jeżeli byłby naprawde wartościowy jako prawiczek nawet to by nie interesowała go moja przeszlosc seksualna. Ale jesli nigdy nie był w związku nie wie jak to jest to niestety ja takiego również bym nie zechciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina123456789
hehe no to brawo :) nie znam zadnego faceta ktory by tak "nie uwazal" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość półka
a ja sie zgadzam, nie chcesz znac przeszłosci partnera partnerki niepytaj i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 22 lata dziewictwo
Prawiczku z wiarą a wiesz dlaczego tak uwazam? Bo nie chce znwu trafić na niedorozwiniętego emocjonalnie faceta. Nie wszyscy faceci co sa prawiczkami sa niedorozwinieci emocjonalnie ale wiekszosc bo cóż wy możecie wiedziec o związku? O tym jak sie trzyma za rączkę i głaszcze po główce? nawet nie wie wiekszosc z was jak to jest mieszkac z druga osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość półka
jest tylko potem wychodzą takie sytuacje jakie prezentuje autor wątku. chcez znac to sie z tym pogódź a nie zaczynaj lametowac ze dziewczyna to zdzira. co mamy czekac az do ślubu a w razie rozwodu rekonstruowac błone dziewicza smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 22 lata dziewictwo
Prawiczek i kropka no wybacz ale normalnych facetów raczej nie liczba partnerów interesuje a to czy kobieta byla np. prostytutką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość półka
to trzeba się z tym pogodzić i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 22 lata dziewictwo
ej prawiczek i kropka nie napisalam ze ty jestes niedorowiniety emocjonalnie! Pisalam ze wiekszosc a moze ty zaliczasz sie do tej mniejszosci i wszystko z Tobą jak najbardziej w porządku. Byłeś w prawdziwym związku? jesli tak to wiesz o czym pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 22 lata dziewictwo
nie robilam lodów w kiblu i nie bede rbić fuj! To jest dla mnie obrzydliwe zeby na dyskotece coś takiego zrobic obcemu facetowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baza
straciłam jak mialam 16. od tego czasu mialam 2 partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 22 lata dziewictwo
to ma mój drogi prawiczku ze nie wiesz jak to jest żyć z dziewczyną na co dzień. Ale juz pomijając to to nie wiesz czym jest w pełni zaangazowany związek emocjonalnie bo w nim nie byles. I dlatego dorosły emocjonalnie jeszcze nie jestes ale kiedyś pewnie bedziesz i oby z pozytywnym skutkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość półka
zgadzam sie z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość półka
nie ale czemu potem płacze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 22 lata dziewictwo
prawiczku nic złego jeśli to wychodzi po jakimś czasie w rozmowach. To coś złego gdy on sie brutalnie dopytuje "a ilu mialaś w lozku a co im robilas"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość półka
to czemu sie pytasz? zreszta 20 paroletni prawiczek to porazka, po co mam go uczyc wszystkiego a potem słuchac ze jestem zła bo ja wiem jak to jest a on nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość półka
no licza ale taki 20 latek jest jeszcze głupiutki i sie za wszelka cene chce dowiedziec z iloma spała a potem mowi jaki on biedny i skrzywdzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 22 lata dziewictwo
prawiczku masz rację> Liczy się to jakim jesteś człowiekiem a nie to jaki jesteś w łóżku, ale mój drogi jak będziesz chamsko pytał, chamsko rozliczał partnerkę z jej facetów to wybacz ale wtedy nie jest w pełni dobrym, wartościowym facetem. Bo nie wiem czy wiesz ale wartość człowieka wyznacza również jego tolerancja dla drugiego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×