Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Nel0205

TANIE, MODNE sklepy internetowe z odzieżą, obuwiem lub dodatkami.

Polecane posty

Gość howii
Ja nadal preferuje kupowanie w sklepie stacjonarnym, ale coraz bardziej przekonują mnie tez sklepy internetowe. Ostatnio odkryłam sklep internetowy, wprawdzie ubrania są bardziej eleganckie niż na co dzień, ale naprawdę wydaje mi się, że cena nie jest zbyt wygórowana a jakość jest naprawdę spoko... a przynajmniej mam taka nadzieję, na razie zakupiłam jedną sukienke, baaardzo fajna i ma podszewkę!;) może dla Was to nie ma znaczenia, ale ja lubbie jeśli podszewka jest;). Teraz mam zamiar zamówić sobie piekną nieeebieeską sukienkę. Tymczasem będę testować dalej, może też inne sklepy, ale już wiem, że cattalaya daje rade;) Pozdrawiam gorąco i na podane przez Was propozycję sklepowe na pewno zajrzę. A sama też zostawię linka, może już ten sklep znacie a może jeszcze nie... zobaczcie same;) http://cattalaya.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sadee
Jeśli chodzi o sklep z dodatkami, to polecam sklep internetowy www.newcraft.eu - bardzo duży wybór ręcznie robionej biżuterii, za hurtowe ceny. Piękne bransoletki (shamballa, z kamieni, charms), naszyjniki czy broszki. Za małą kwotę można dobrać naprawdę ładny dodatek do swojej garderoby. A jeśli macie zmykałkę do robienia samem tego typu rzeczy, to znajdziecie w sklepie mnóstwo fantastycznych elementów i akcesoriów do ich tworzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość howii
O super, dziękuję, cięzki wybór przede mną... Narazie nie mam wizji co połaczyć z tą sukienką, ahhh. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
etroba.pl Zagladam tam codziennie i za kazdym razem trafiam na jakas promocje :) a ze jestem uzalezniona od kupowania torebek, to nie moge sie im oprzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandas777
ja się trzymam domodi.pl tam są super dodatki i od razu widać gdzie przeceny itd. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najlepszym sklepem internetowym są Złote wyprzedaże . Duże urozmaicenie produktów i przystępne ceny wpływają że jestem częstym klientem tego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabigab
amandas777, ja też na domodi.pl przesiaduję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam sklep internetowy z odzieżą damską i męską www.wmb24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalootka
Uwielbiam sklepy internetowe z ciuchami i dodatkami. Ostatnio odkryłam złote wyprzedaże. W życiu nie przyszło by mi do głowy że oryginalny ciuch można dostać nawet w 70% promocji . Właśnie w takiej promocji kupiłam sobie śliczną tunikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak modne obuwie to ja polecam sklep internetowy eobuwie:) mysle, ze kazda moze znalezc tam cos dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeworalda
super sklep z włoskimi ciuchami www.stylishselect.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza bluza COCAINE cieszy się coraz większą popularnością.. A teraz mamy dla was niespodziankę... Przez WEEKEND mamy darmową wysyłkę (tylko listy pocztowe) ! Zapraszam na ZAKUPY ! P.S : na niektórych aukcjach mamy dodatkowe gratisy... SPRAWDŹ SAM... Miłego sobotniego popołudnia allegro.pl/bluza-cocaine-unikat-szara-czarna-gratisy-max-mod-i3956082179.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to koniecznie eobuwie.com.pl. dużo tam modnych butów dla obu płci. Ale też można znaleźć torebki, paski, portfele - ogólnie galanteria skórzana plus obuwie. w dodatku ładny interfejs mają, prostą wyszukiwarkę i sensowne ułożenie strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xl_ka
zapraszam do sklepu dla trochę większych Pań ,w ofercie spodnie,swetry ,sukienki,bielizna nocna,rowniez większe rajstopy itd. http://xl-ka.istore.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.wmb24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam paski skórzane w sklepie internetowym www.alkapask.pl wysoka jakość i okazyjne ceny-zapraszam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam was dziewczynki, ja ostatnio skusiłam się na nietuzinkowy t-shirt allegro.pl/t-shirt-lol...976163215.html i spodnie woskowane z zameczkami allegro.pl/spodnie-wos...976427680.html widzę niskie ceny ale nowy sprzedawca. Zadzwoniłam upewniłam się co do spodni, Pani mi pięknie powiedziała jaki rozmiar mam dobrać. Zrobiłam przelew i na drugi dzień listonosz przyszedł do mnie do domu. Marynareczka allegro.pl/pastelowe-marynarki-mieta-bez-taliowane-max-mod-i3977203108.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
500 zł w 15 minut? Szybciej być nie może! Najszybsza pożyczka na rynku, 100% przez Internet. Wystarczy dowód osobisty. • Od 50 zł do nawet 1400 zł w 15 minut • Pożyczka długoterminowa do 10.000 zł Online • Natychmiastowa wypłata środków na konto Wejdź na stronę już teraz i odbierz pieniądze: http://panterapozyczki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×