Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Nel0205

TANIE, MODNE sklepy internetowe z odzieżą, obuwiem lub dodatkami.

Polecane posty

Polecam sklep www.x-but.pl częśto mają świetnie promocje, nawet -30% w sezonie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraND
Moim zdaniem, jeśli coś nam się podoba, to kazda rzecz jest "modna" - oczywiście w naszych oczach i to jest dla mnie w sumie najważniejsze. Moda to dośc szerokie pojęcie. Ja np uwielbiam vansy ( markowe, z http://allani.pl/wyszukaj/vans ) i uważam, że są modne, ale innym moga sie nie podobać, co nie znaczy że przestanę je nosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pperełka
Jeżeli chodzi o bieliznę, szlafroki, piżamy polecam www.duetsklep.pl Mam od nich trzy staniki i piżamę. Za cenę, którą oferują - można powiedzieć, że towar jest bardzo dobry jakościowo i jest trwały. Staniki dobrze skrojone i do tej pory w nich chodzę. Piżamka nie rozciąga się ani nie traci kolory przy praniu. Jak dla mnie - super i za dobrą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie www.eobuwie.com.pl. Tam można znaleźć naprawdę genialne buty w świetnych cenach/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszam wszystkich do nowego sklepu www.madre-shop.com UK FASHION BRAND

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sprawdzić sklep.megitarnow.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88999
hej, ja ostatnio często kupuję na schuzz.comMają podobne buty do deezee czy sequin ale mają mniejsze marże, takie same botki w innym sklepie były za 179 zł złotych na schuzz.com kupiłam je za 129 zł:))) i jestem mega zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dosyć duży wybór fajnych butów jest w sklepie http://www.sellyo.pl/ ceny też są przystępne, więc polecam zwłaszcza, że mają teraz - 20% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulaa 3
Mój ulubiony sklep internetowy to http://www.zlotewyprzedaze.pl/ . Wprost uwielbiam tam kupować . Mega promocje co dzień i zawsze coś znajdę dla siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na etorba.pl trwają promocje cały czas, a kiedy zapiszecie sie do newslettera otrzymacie 10 zł na zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie bezkonkurencyjne jesli chodzi o buty jest stanowczo allegro i www.eobuwie.com.pl. Zawsze wynajde cos dla siebie. A i nie ma zbyt duzych cen. Mozecie z reszta same sie przekonac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam bym Wam polecała stawiać na jakość, a nie na taniość... Tanie zazwyczaj równa się badziewne. Nie lepiej wydać troszkę więcej, ale cieszyć się dłużej dobrym produktem? Dlatego zazwyczaj kupuję buty lepszych marek. Najczęściej w sklepach lokalnych, ale jak już przez neta to na www.eobuwie.com.pl. Bo dużo nowości, a i wprowadzają rabaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samsej
www.newcraft.eu - sklep internetowy dla miłośników ręcznie robionej biżuterii. Bogaty asortyment, bardzo dobre ceny, promocje i rabaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.avocadostyle.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MAX-MOD allegro Zapraszam na zakupy, francuskie i włoskie ciuszki w niskich cenach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAX-MOD Allegro ! Tanie włoskie,francuskie ciuszki w fajnych cenach zapraszam ! Początkujący sprzedawca dlatego tak tanio !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×