Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Nel0205

TANIE, MODNE sklepy internetowe z odzieżą, obuwiem lub dodatkami.

Polecane posty

Gość gość
mnie się podoba ten http://www.ragazzafashion.pl/ głównie ze względu na to, że można w nim znaleźć dużo rzeczy i ubrań i torebek, ale jest tani, a rzeczy są dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio jestem zachwycona sklepem www.lilumoda.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też tam kupuje! Piękne sukienki ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka111111
Polecam www.wmb24.pl zajrzałam i nie pożałowałam... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze polecam te ciuchy , są super miłe w noszeniu ! znajdziecie je na facebooku mimistreetfashion, albo po prostu mimi www.facebook.com/mimistreetfashion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.vubu.pl/?affiliate=sylwia8x8x@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka_090
Gdzie szukać wiosennych sukienek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weszkania
jak wiosenne sukienki czy w sumie jakkolwiek inne to moze byc np. domodi.pl :) ładddne rzeczy tam maja, z roznych sklepow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję na http://styloskop.pl/ mają świetne buty. Mam od nich brokatowe botki i baletki Mel by Melissa. Jestem bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli buty, torebki, paski i portfele chcecie zakupić to zajrzyjcie na www.eobuwie.com.pl. Naprawdę ciekawy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Średnio raz w tygodniu mają nowe towary w sklepie http://plejada-mody.pl a ceny są i małe i duże trzeba szukać co komu pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdarza mi się kupować w sklepach internetowych :) Mam jeden sprawdzony sklep i tylko z niego korzystam - http://balladine.com/ Ttrochę się boję innych, bo raz korzystałam m.in. z allegro i już nigdy nie spróbuję. Przez internet zazwyczaj kupuję sukienki, bo zawsze dobrze leżą, w przeciwieństwie do spodni, które zawsze muszę przymierzyć prze kupieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neska007
A ja sobie Was czytam i korzystam :) Upatrzylam juz kilka fajnych sukienek na lato, zamowilam tez super wygodne balerinki z tego sklepu Clarksonline.pl - faktycznie udalo mi sie kupic butki w atrakcyjnej cenie. Jeszcze by mi pasowalo kupic plaszcz na swieta, ale nie zdazy pewnie przyjsc...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Gracja
Dzięki wielkie za polecenie sklepu www.tivesti.pl Już kupiłam sobie tam kilka rzeczy. Z początku wpisałam w google tylko sklepy internetowe online i znalazłam tą stronę. Czytałam trochę z nudów, bo mam katar, ale postanowiłam napisać. Jeżeli chodzi o tanie, modne, fajne ciuchy młodzieżowe i nie tylko to polecam takie sklepy jak: 1. www.bonprix.pl (tu można znaleźć także fajne pościele itp.) 2. www.domodi.pl 3. www.czasnabuty.pl (tylko damskie obuwie) 4. www.fleq.pl 5. www.deezee.pl 6. www.sinsay.pl 7. www.mikos.pl 8. www.jubileo.pl (sztuczna biżuteria, ale bardzo fajna i w atrakcyjnych cenach) 9. www.topsecret.pl 10. www.ioffer.pl W tym ostatnim są podróbki znanych marek, ale w niesamowitej jakości i zgodności co do każdego szwu. Wszystko jest w stosownych i atrakcyjnych cenach. W mojej klasie (mam 13 lat) niektóre osoby liczą się z marką i wszystkie (przepraszam) "słodkie idiotki", "znawczynie" jeszcze się nie domyśliły że ja i moja największa przyjaciółka kupujemy podróby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość OMG
Kogo obchodzi, że masz katar?! Poza tym obejżałem sobie wszystkie twoje linki i żaden nie nadaje się do zakupienia jakiejkolwiek rzeczy. Masz 13 lat (też nie wiem po jaką cholerę to mówiłaś, ale jak coś to ja mam 29) i ubierasz się jak ciotka-klotka patrząc po tych wszystkich ciuchach. I tak jeszcze dodam, że takie guwniary jak ty powinny się uczyć, a nie pisać o modzie (jeżeli to co pokazałaś można nazwać modą). I nie nazywaj innych słodkimi idiotkami bo sama nimi jesteś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Gracja
GOŚĆ OMG Chciałabym coś tu sprostować. Przepraszam może rzeczywiście nie powinnam pisać o tym, że mam katar, ale tak jakoś wyszło. Nie uważam, że ubieram się jak ciotka klotka. Nie mówię, że wszystkie ciuchy na tych stronach są jakieś cudowne, ale na pewno nie są wszystkie paskudne. Dodam, że co roku jestem najlepszą uczennicą w klasie (zawsze mam średnią 5,80) i zajęłam pierwsze miejsce w olimpiadzie wojewódzkiej z języka polskiego. Nawiązałam do tego, ponieważ obejrzałam pisze się przez "RZ", a nie "Ż" a gówniary przez "Ó" a nie "U". Nie jestem słodką idiotką tylko nie chcę być wyśmiewana, a te słodkie idiotki to dzieci najbogatsze. I gratuluje tempa obejrzenia wszystkich linków oraz napisania tak długiej wypowiedzi w 6 minut!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Gracja
Jeszcze przepraszam wszystkich pozostałych użytkowników za zaistniałą sytuację, ale musiałam odpowiedzieć na takie hejty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość OMG
Na dodatek samochwała i bezczelna. Proszę wszystkich użytkowników o zgłaszanie zachowania tej smarkuli i za jej niecenzuralne słowa "idiotki". Przyznam że większego debilizmu w jednym miejscu nie widziałam. Tempo wcale nie było duże. Przepraszam wszystkich za tą rzecz co ze mną pisze. Proszę o komentarze na jej temat. ale mnie wkurzyła (żeby gorzej nie powiedzieć) ta gÓwniara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Gracja
Żałuje, iż wdałam się w dyskusję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Gracja
Odpowiem dla Maryla72 Jeżeli podoba Ci się ta sukienka to jak najbardziej warto. Mi też się podoba ale proponuję najpierw zerknąć na inne strony np.: sinsay, ioffer, mikos coś powinno się znaleźć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam http://born2be.pl/ buty takie same jak na deezee a cena dwa razy niższa i ekstra obsluga klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o tani, fajny sklep z torebkami to polecam www.torbaba.pl Mają wszytskie torebki do 99 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×