Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Nel0205

TANIE, MODNE sklepy internetowe z odzieżą, obuwiem lub dodatkami.

Polecane posty

Gość ania232
Sklep http://karo.waw.pl/ ma bardzo duży wybór ładnej pościeli, kołder. poszewek itp. w bardzo ładnych fasonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka101
www.agraffkalove.pl z ciuszkami www.czasnabuty.pl z butkami POLECAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta_ 22
heh znałam ten sklep . Ciekawe rzeczy mają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sprawdzony sklep z sukienkami Danvera.pl duży wybór, rewelacyjne ceny,świetna jakość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim absolutnie ulubionym sklepem internetowym z bielizną jest 4lejdi.pl, gdzie mają naprawdę niskie ceny w porównaniu z innymi sklepami, duży wybór markowych biustonoszy i nawet nietypowe rozmiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaa1988
polecam www.agraffkalove.pl rzeczy modne, z reszta sklep prowadzi blogerka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocomoda
Zapraszam do nowo otwartego sklepu z odzieżą i dodatkami dla kobiet: http://cocomoda.pl/ Z okazji otwarcia konkurs na fb - do wygrania sukienka i sweterki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heja. allegro..pl/sklep/28454298_fashion-butik?id=28454298&p=1 Polecam ten sklep, sama kupuję tam regularnie. Na początku miałam wątpliwości co do kupna przez internet, ale jest możliwość zwrotu towaru jeśli nie pasuje rozmiar więc jest spoko i mają ładne ubrania i dobre ceny a i na wysyłkę nie czekałam za długo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zerknąć do sklepu www.danvera.pl posiadają fajne i niedrogie sukienki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym i wartym polecenia sklepem jest danvera.pl Sama kupuje w nim od dawna i nie zawiodłam się :) bardzo duży wybór sukienek i szybka dostawa to ich zalety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio znalazłam na fb fajny sklep ze spodniami, denimbox.pl. mają spory wybor, i zamowilam sobie spodnie z eko-skory. nie dosc ze przyszly w jeden dzien to jeszcze firma chyba ubrania perfumuje bo paczuszka po otwarciu oszołomiła mnie zapachem. wielki plus za coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eobowie.com.pl! modnie, sa przeceny, szeroki wybor :) Zajrzyjcie sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ulubiony sklep internetowy to danvera :) Uwielbiam sukienki a tam mam ich pod dostatkiem ;) W tym sklepie kupuję znacznie taniej sukienki, no i nigdy nie ma problemu z rozmiarem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreska kreska
ja szukam inspiracji w butiku domodi.pl. na spokojnie sobie wszystko przeglądam... i zestawy też kompletuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellie273
Skoro tak, to polecam sklep internetowy z dość tanimi ubraniami, również w dużych rozmiarach :) www.visant.pl Z resztą oceńcie osobiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ulubiony sklep internetowy to danvera :) Uwielbiam sukienki a tam mam ich pod dostatkiem ;) W tym sklepie kupuję znacznie taniej sukienki, no i nigdy nie ma problemu z rozmiarem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam okazję robić zakupy w sklepie danvera i muszę przyznać że jest to sklep godny uwagi :) Spory wybór sukienek w bardzo przystępnych cenach :) Sukienki szyte pod indywidualne zamówienie klienta szybki czas realizacji:) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doswiadczalna1
Ja już któryś raz z kolei zamówiłam sobie biżuterię w sklepie: http://srebrnyraj.pl/ Mogę Wam dać fajne kody rabatowe: kod na 2 miesiące 10% - promo1811 kod stały 5% - rek05 Dzięki którym zakupy wychodzą o wiele taniej ;) Sama od pewnego czasu biżuterię najczęściej właśnie zamawiam w sieci - bardziej się opłaca i jak coś się nie spodoba to zawsze można zwrócić - Chociaż mi osobiście jeszcze taka sytuacja się nie zdarzyła,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×