Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Nel0205

TANIE, MODNE sklepy internetowe z odzieżą, obuwiem lub dodatkami.

Polecane posty

Gość Szparaga
kocham fasardi.com :) za co? za modne rzeczy w dobrej cenie:D i wysylka! ekstraaa jestem zadowolona klientka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle produktu mozna tera kupic w polsce trzeba sie speszyc bo za komuny tego nie bylo 333 www.youtube.com/watch?v=aNC-LLh2dn4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja najczęściej kupuję w Zalando i czasami w BonPrix i może w tym pierwszym przypadku wydawać by się mogło, że nie jest to tani sklep to jednak tylko pozory, bo miażdżą promocjami, przykładowo teraz kurtki dla mężczyzn, kobiet i dzieci do -70% :) i już ceny stają się bardziej znośne:) promocje biorę stąd http://rabatozercy.pl/firmy/zalando

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.markowystyl.pl to bardzo dobry sklep. Polecam go wam. Mają naprawdę dobre produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona p
A co myślicie o sklepie Fasardi? Ja zamówiłam sobie tuniczkę i marynarkę. Jestem z nich bardzo zadowolona. Dokładnie w moim stylu no i tanioszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolkaa
ja tam kupowałam w wakacje kiecki i sklep bez zastrzeżeń! szybka transakcja i sukienki dobrej jakości...bo będę je mieć spokojnie na następny sezon!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do dodatków, to zachęcam do zaglądnięcia do mojego sklepu internetowego z bransoletkami :) Są w przestępnych cenach i do tego na dniach dołożę ofertę świąteczną :) Zapraszam na www.besos.pl Serdecznie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajdełej
Obuwia przez internet raczej nie zamawiam, chyba, że mają sklepy stacjonarne, w których mogę najpierw przymierzyc ;) Ale ubrania jak najbardziej kupuję online. W kategorii sweterki wygrywa u mnie amstyl.pl. $0 złotych tak średnio kosztuje tam sweterek i to nie żadna chińska sprawa, ale polski producent. BTW, zawsze czekam jak gdzieś jest darmowa dostawa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecę taki sklep http://www.lacerta-art.pl/ są też na facebooku:) Wydają się ciekawe i podobają mi się te ręcznie malowane koszulki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio bardzo czesto zaczelam odwiedzac taki sklep w rumi Stokki. maja rozne rzeczy ale znalazlam kilka ekstra markowych ciuchow po takich cenach ze szok! podobno maja niedlugo odpalic sklep internetowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TubiR
Jak z modnymi to na czasie fajne ciuchy ma Fasardi.com :) Zostalam wierna fanka, bo styl odpowiada mojemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGA96
sprawdzałyscie już http://vintageclothes.pl - ja i moja przyjaciolka mamy teraz straszną fazę na ten sklep. z domu mnie wyrzucą jak uslysza ze chce znowu kase na ciuchy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno modne, wygodne i niedrogie buty i torebki mają w KARI http://sklep.kari.com/ Buty baaardzo wygodne, z ekoskórki albo z zamszu, fajne niedrogie torebki - super takie na laptop czy tablet i ciekawe dodatki. Można za jednym zamachem wybrać pasujące do siebie buty, torebkę, rękawiczki czy szal na przykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam sklep internetowy www.alkapask.pl z wysokiej jakością galanterią skórzaną, szeroki wybór pasków skórzanych damskich, męskich, dziecięcych paski w rozmiarze XXL, wizytowe, wojskowe, najlepsze ceny i fachowa obsługa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smiało możecie zajrzeć na www.modaland.pl Strona poświecona tylko i wyłacznie lumpeksom ale można zobaczyć gdzie i co kupili inni, jest wyszukiwarka ciucholandów i forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzonis
hmm mogę polecić Fasardi pod tym względem bo mają fajne ciuchy, dobrej jakości, i nadążają za obowiązującymi trendami! no i szybko wysyłają przesyłkę więc to też się liczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto sprawdzić sklep http://www.martinsparrow.pl/ - wybór może nie jest największy, ale przynajmniej jest gwarancja, że ciuchy są naprawdę oryginalne i niepowtarzalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majunia96
tu są super, może nie tak tanio ale mają ciągle jakieś promocje, teraz jest darmowa dostawa. Salty Karrot www.saltykarrot.tictail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Andy-fashion!!! Kurtki skórzane, futra naturalne, kożuchy, galanteria, skórzane torebki, co chcecie! ;) http://www.andy-fashion.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plonkadsf
nie wiem czy ktos wspominał juz o www.fasardi.com maja bardzo ladne rzeczy i dobrze zaopatrzony w ciekawe ciuchy dzial dzieciecy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupuję w Calzedonia i ogólnie polecam chociaz w tym roku kupiłam strój kąpielowy, ktory się zdeformował po praniu (dodam, że ręcznym). Uznaję to za ewenement. Jeśli o zakupy chodzi to polecam brytyjskiego New Looka - czesto wychodzi troche taniej niż w PL a i asortyment maja troche bardziej zroznicowany. Zamawialam tez torby ze stronki Kate Spade. Jestem meeega zadowolona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×