Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Nel0205

TANIE, MODNE sklepy internetowe z odzieżą, obuwiem lub dodatkami.

Polecane posty

Ogromna baza modnych produktów i ogólnie tak bardzo modowo www.fashyou.pl już nie pierwszy raz przez tą stronkę coś fajnego znajduję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatka33s
Wygodnie oferty z różnych sklepów internetowych porównasz sobie na stronie http://e-candy.pl. To jest portal zakupowy gromadzący oferty z wielu różnych sklepów. W jednym miejscu można znaleźć kosmetyki, ubrania, zabawki, książki, telefony, biżuterię, AGD i wiele innych produktów. Na stronie jest też możliwość zarabiania na poleceniu produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Www.facebook.com/Sensi Piękne bransoletki z kamieni naturalnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unbeliveble
Z pewnością http://www.szch.pl/ jak dla mnie nie ma lepszego sklepu - buty są tanie i dobrej jakości. Wysyłka darmowa. Ten sklep często porównywany jest z Aliexpres, ale ma kilka punktów przewagi - kontakt po polsku, płatność w zł na polskie konto no i ceny dużo niższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniatrela
Ja pare fajnych rzeczy znalazłam na www.faszjonuje.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolona1452
Ja fajne rzeczy kupuję na www.tzch.pl. Mają duży wybór przeróżnych sprzętów i ubrań. Najbardziej podobają mi się pokrowce do telefonów i sukienki. Sprawdźcie same :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zachwycona ubraniami na www.styliamoda.pl Wydaje tam większość wypłaty ponieważ mają świetne ubrania pod względem jakościowym i cenowym. Bardzo duży wybór sukienek, spodni i ubrań w każdej kategorii. Polecam każdej kobiecie która chce wyglądać modnie i szykownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isabelll3
Jak chodzi o takie ogólnie sklepy to zdecydowanie http://www.faslook.com/ wygrywa, poza tym są tam stylizacje i fajnie się można zainspirować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obuwie i dodatki takie, jak torebki, paski czy portfele, możecie znaleźć na Eobuwie. Mają naprawdę fajne oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktosiek743
Jeśli chodzi o buty, to zdecydowanie polecam www.szch.pl. Najlepszy wybór, najniższa cena i kontakt w języku polskim. Nic, tylko brać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezuuuu połowy tych sklepów nie kojarzę tutaj :D Chyba mam zaległości. Moją propozycją jest depare.pl, ich ubrania bardzo ładnie się układają, mierzyłam, są wygodne i dobrze się w nich czuje. A jakie letnie przeceny! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dokładnie nie wiem jaki to sklep. Tu podaję przede wszystkim coś takiego jak allegro. Najlepiej to tutaj się podoba i to jest właśnie bardzo takie dobre. Wszystkie można tam znaleźć rzeczy takie jak się nam opłaca. Mi się to podoba i ja bardzo to lubię robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derre
Dużo fajnych ubrań damskich, galanterii i dodatków znajdziesz w sklepie www.occasion.pl. W ofercie mają mnóstwo sukienek i bluzeczek dosłownie za grosze. Towar jest dobrej jakości, uszyty z fajnych tkanin. Mają kolekcje Atlantic, ROSY, Intimissimi, Marco Tozzi, Marie Claire i innych znanych marek. Naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ulubiony sklep online to http://odkupuj.pl Nie tylko kupuje tam rzeczy, ale również sprzedaje swoje, które mi się znudziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagna89
Genialne ciuszki znalazłam na www.e-streetowy.pl Nawet nie jest jakoś drogo, zamówiłam u nich raz i jakość też fajna. warto sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacz to
Chcecie darmowe, mrożące krew w żyłach, szokujące, autentyczne (to dokumentalne) i wartościowe filmiki na youtube? Wpiszcie sobie Piotr glas, przede wszystkim polecam „demony seksu”, gwarantuję szok z potężnym przesłaniem !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odzież sportowa, obuwie sportowe i akcesoria dla sportowców w niskich cenach z pewnością znajdziecie na http://dip24.pl . Dodatkowo za zakupy powyżej 50 zł kurier jest gratis :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×