Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Nel0205

TANIE, MODNE sklepy internetowe z odzieżą, obuwiem lub dodatkami.

Polecane posty

Gość akdross
Pewnie ktos juz wspominał o tym sklepie, bo jest dobry bardzo, ale fasardi.com polecam:) maja swietny asortyment, dla dzieciakow tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czasem kupuję na quiosque.pl. Ubrania są w większości szyte w Polsce, dobre jakościowo. Ja się tam ubieram do pracy i na jakieś wyjścia. Taki smart casual.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie coraz częściej pojawia się tu nazwa allinside.pl. W końcu stwierdziłam, że sprawdzę co to jest i jestem w szoku! Za takie grosze można znaleźć tam coś naprawdę super! Właśnie złożyłam zamówienie i nie żałuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aloporto
Bez dwoch zdan bedzie to moj ulubiony ostatnio skle, ktory wszystkim polecam, czyli ciuszkowy Fasardi :) No jest wspanialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka0
Ja się zaopatruje na odkupuj.pl mają mega konkurencyjne ceny, a i towar jest spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.modataboo.eu Tutaj natomiast znajdziecie duzo przecen! Piekne ubrania damskie, torebki itp. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak976722
modataboo.pl tanio szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam wolę coś dobrej jakości. Dlatego polecałabym zajrzeć na Eobuwie. Mają naprawdę sensowną ofertę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodowity Krajan
Ze swojej strony polecę (wyłącznie Polskie firmy, a nie jakieś szwabskie sieciówki) : Szewska Pasja - sama nazwa chyba wskazuje, że to polska stronka z butami ;) Felice.pl - świetna, a mało znana w kraju marka torebek dla kobiet (gdzieś tam na forum widziałem 2-3 razy się przewinęła - żona się tu zaopatruje) Solier - mój absolutny faworyt wśród męskich toreb i akcesoriów na koniec nieco ogólniej: http://clothis.pl/ - między innymi połączenie wymienionych + inne produkty Jak to jeden nasz poeta mądrze rzekł... "Cudze chwalicie, a swego nie znacie..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tanio i modnie można się ubrać za grosze dzięki allinside.pl ;) Ja mam stamtąd sporo ciuchów i nie mogę narzekać. Wyglądają ekstra, jakość jak z sieciówek ;) Różnica taka, że cenowo wypada to lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jołaśka
Ja mogę się podzielić sposobem na tańsze zakupy w internecie. Upatrzone buty czy ubrania, ale i inne rzeczy (elektronika, perfumy) bezpłatnie monitoruję na spyllo.pl . Przychodzą mi cykliczne raporty i informacje o zmianie cen. Jak widzę, że cena dostatecznie spadła to kupuję. Sporo się oszczędza dzięki tej metodzie, ale jest darmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sellyo.pl -zdecydowanie polecam!! Dlaczego? 1. Cudowne buciki 2. Tanio 3. Ekspresowa dostawa 4. Cudowne buciki ;) Nei raz tam kupowałam i zaglądam cały czas. Swietna jakość, zwłaszcza w porównaniu z ceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartaka
ja polecam Fasardi - bardzo ładne ubrania,dobre gatunkowo a przesyłka jest mega szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia handmade
http://www.pasart.pl/ - To link dla zainteresowanych handmade :) Własnoręcznie wykonane dodatki mogą okazać się super :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crysemligloa1982uyqgx
jeżeli chodzi o spory wybór bielizny w każdym rozmiarze to polecam koronka.pl można tam znaleźć i sportowe i eleganckie warianty bielizny, już parę razy robiłam tam zakupy i największym plusem jest u nich wysyłka w 24h, także nie trzeba długo czekać na przesyłkę Jasne http://u.mandib.com/i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modnie i za niską cenę możną ubrać się na allinside.pl ;) ściąga się stamtąd ubrania bezpośrednio od producentów zatem nie płaci się pośrednikom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannaa35
Polecam sklep namaqua.pl - mają etyczne, wyjątkowe produkty Fair Trade. Kupiłam ostatnio u nich ręcznie robiony szal z jedwabiu - jest cudny, bardzo dobrej jakości i w atrakcyjnej cenie jak chodzi o jedwab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam http://www.faslook.pl znajdziecie tam nie tylko mase inspiracji ale też ciuchy do kupienia oferowane przez różne sklepy internetowe. Często korzystam z tego portalu i uważam że jest na prawdę świetny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepsa
wszystkie tu zostawiacie link, wiec i ja zostawie....:) fasardi.com - to sklep, w ktorym sie zaopatruje w piekne ciuchy:) zakochacie sie od razu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ktoś szuka obuwia sportowego to ja polecę swój sklep http://www.ewenementshoes.pl Obecnie trwa u nas wyprzedaż: Nawet Do 60% Zniżki na Wybrane Modele Butów! Dodatkowo kod rabatowy: EZ201510 wielokrotnego użytku na dodatkowe 10% zniżki na cały asortyment butów zimowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również korzystam z tego allinside.pl, bardzo przystępne ceny, ciuchy jak ze zdjęć. Nie ma nigdy problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×