Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Nel0205

TANIE, MODNE sklepy internetowe z odzieżą, obuwiem lub dodatkami.

Polecane posty

Gość gość
Polecam gorąco multu - tanio, szybko i przyjemnie :) buciki piękne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwiedzanie sklepów jest dla mnie bardzo przyjemną formą spędzania wolnego czasu. Często z moim bratem ( który jest niestety na wózku inwalidzkim ) jeździmy i zwiedzamy kolejne miejsca do zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może teraz jest najlepszy czas dla siebie? Warto podnosić kwalifikację, uczyć się nowych rzeczy, a może rozkręcić coś swojego? Zapraszam na BEZPŁATNEGO Technika usług Kosmetycznych dwa lata nauki w weekendy! A może by tak Technik usług kosmetycznych z odnową biologiczną ? Zapraszam do NOVA CE Bydgoszcz ( znajdziesz nas także na facebooku), ul. Krasińskiego 2, tel. 790-400-178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meksa
No ja polecam sklep nico.com - mają spory wybór, fajne ciuszki i sporo dodatków. Często tam kupuję, parę razy trafiłam na dodatkowe rabaty także bardzo zadowolona jestem z tego sklepu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko mi znaleźć spódnice z wysokim stanem, przydatne w lekkim modelowaniu sylwetki. Z tego powodu wskazuję na sklep https://www.lejdi.pl/, bo właśnie dobrze rozwijają wskazaną kategorię. Poza tym wystarczy zdjęciem nowej kreacji podzielić się w mediach społecznościowych, aby wyrwać nawet 10% rabatu, więc to naprawdę super polityka dla zaangażowanych w modę klientek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka1989r
tanie, ale dobra dobra sprawa. wiele sklepów oferuje płatność online, tylko skąd kaskę? Co polecacie, ja już prawie wszystkie pożyczki mam z tych darmowych np ze storny https://planetapozyczek.pl/ zna ktoś jeszcze jakies na zakupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majcom
Jeśli chodzi o jeansy polecam sklep crossjeans.pl mają całkiem fajny wybór. Sama ostatnio kupiłam sobie w nich spodnie Natalia i przechodziłam w nich praktycznie całą wiosnę. Nadal są jak nowe, nic się nie przetarło. Jak to mówią faceci "idealnie do ciebie przylegają" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tani dobrej jakości a do tego markowy sklep z dodatkami to ostatnio właśnie znalazłam taki sklep https://malykuferek.pl/ Polecam zajrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ulubiony sklep gloriuss.pl - ciekawe torebki, buty i inne. Szybka wysyła. Często robię tam zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buzza
ja lubię nico.com.pl - można tam na prawdę ładne i fajne ciuszki wyczaić! ja osobiście jestem z nich bardzo zadowolona - doskonale się noszą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanie i modne: jest masa sklepów internetowych tego typu najtaniej to chyba byłoby przez www.ceneo.pl, bo tam można sobie "posegregować" według filtrów różnego typu od ceny, przez promocje, kolory, co nas tylko interesuje. Ja ostatnio w promocji znalazłam sobie torebkę damską Pasuje mi akurat to spodni jeansowych kolorystycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werciac555
Hejka duży wybór producentów, różnych ciuchów od spodni, przez bluzy, kurtki, buty, dodatki typu torebka czy szal. Zarazem też przystępne cenowo możesz znaleźć na: https://domodi.pl/ Ja często kupuję tam coś po promocyjnej cenie. Ostatnio kupiłam tam spodnie jeansowe Anya - oraz Szenilowy sweter z dekoltem. Bardzo wygodnie mi się w nich chodzi. Myślę, że znajdziesz coś tam dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka oprócz wyżej wymienionego https://domodi.pl, www.ceneo.pl to możesz próbować na www.allegro.pl czasem coś fajnego się trafi. Oczywiście możesz też spróbować strony producentów odzieży, obuwia itp. często wkładają jakieś promocje. Ja np. upolowałem sobie ostatnio spodnie jeansowe męskie w modelu Blake. Co prawda bez promocji, ale akurat cena mi nie przeszkadzała :) https://allegro.pl/cross-jeans-spodnie-meskie-blake-e-185-051-33-34-i7489362357.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie wygrywa Carry. Od lat tam kupuję i zawsze trafiają w mój gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katias

no zdecydowanie w nico.com.pl można kupić fajne i dobrej jakości ubrania. i szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolona z zakupów tam bo za każdym razem znajdę coś przydatnego i w dobrej cenie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdce4

multu.pl ja polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igor

Ja ciuchy zamawiam na recea.pl i jak najbardziej polecam wszystkim panom. Ubrania nie dość, że dobre cenowo to i jakościowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Ja ostatnio pokochałam Carry! Beże to zdecydowanie mój klimat! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dimka

Ja jestem tak na prawdę mega zadowolona z ubrań zakupionych w nico. Mają spory wybór i przede wszystkim można się na prawdę bardzo fajnie i modnie ubrać!. Ja jestem bardzo zadowolona takich zakupów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olinka

Ja bardzo lubię robić zakupy w sklepie www.Cosmosmoda.pl Mają świetną ofertę, mnóstwo produktów do wyboru a paczka jest doręczana już na drugi dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość13

Nie kupuję przez neta. Mam lepszą rozrywkę. Zapraszam na imprezkę z zespołem Galaxis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomka

Ja lubię ubrania z Nico.com.pl. Zawsze u nich dużo kupię i to w rozsądnych cenach. A poza tym mają na serio całkiem spory wybór!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artizo

www.artizo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×