Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Nel0205

TANIE, MODNE sklepy internetowe z odzieżą, obuwiem lub dodatkami.

Polecane posty

Gość FailFake
Nowe i świeże spojrzenie na ubrania. Nie obnoszone wzory i widać że ludzie odpowiedzialni za tą markę mają skonkretyzowany pomysł na to jak chcą być odbierani w sieci. Ciekawy sposób prezentacji zdjęć. Na ten moment mają sklep internetowy pod adresem: FailFake.com Mają, tęż swój fanpage (na który osobiście polecam zajrzeć): facebook.com/FailFakeClothing Mają, też swojego Insta: Instagram.com/failfakeclothing/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim ostatnim odkryciem jest https://kamea.pl/. Sprzedają rękawiczki, czapki, szaliki, kominy... ogrom garderoby zimowej! Jest w naprawdę fajnej jakości, dobrze się pierze, a przede wszystkim jest ciepła. Dodatkowo są to dosyć tanie rzeczy, więc już w ogóle warto! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tanie, tanie, a czemu ludzie nie interesują się gdzie kupić dobrze skrojone i pozszywane, ładne sukienki, tylko kupują bezmyślnie sieciowe byle co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka212
Ja swój cały outfit skompletowałam w born2be.pl łącznie ze skarpetkami :D Jestem meega zadowolona, bo na przesyłkę nie musiałam długo czekać! Ciuszki są super, a ceny niskie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazia007
www.netmoda.pl - najfajniejszy sklep z odzieżą moim zdaniem. Uwielbiam ich wiosenne parki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palinek
Ja uwielbiam Netmodę :) Właśnie zamówiłam u nich piękną ramoneskę wiosenną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dłuższego już czasu ubrania kupuję przez internet, z doświadczenia mogę powiedzieć, że w Born2be ceny są powalająco niskie jak na ciuszki które mają w sprzedaży. Jeszcze bardziej się cieszę jak trafię u nich na jakąś super promocję! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian_Chajduk
http://mewa.com.pl - może to nie jest tani sklep ale bardzo bardzo modny. Poza tym coś modnego nie może być tanie, według mojej żony a ja jej lubie sprawiać prezenty z tego sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre jakościowo ubrania kupuje tutaj https://naia.com.pl/marynarki-zakiety . Mają modne wzory i kroje, a ceny są przystępne ;) Zamawiam tutaj od roku i nigdy nie miała m problemów z wysyłką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako pierwszy do głowy przychodzi mi born2be.pl :) Kupuję tam wraz z mamą ubrania już od jakiegoś czasu :) Ładne mają również zegarki i inne dodatki <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba najpopularniejszy i największym wyborem będzie Denley.pl Poza tym jest sporo mniejszych, ale za nie mogę gwarantować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Born2be fajnie podąża za modą ;) Polecam Ci tam zajrzeć, ceny są super, a jakość produktów jeszcze lepsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella1121
Cześć! Ja polecam bardzo fajny i przystępny sklep z skórzanymi dodatkami http://malykuferek.pl/ Bardzo szeroki wybór wśród znanych i mniej znanych marek. Ceny niektórych ekskluzywnych produktów mogą wydać się na początku powalające, lecz jeżeli porównamy je z cenami w sklepach stacjonarnych, albo na allegro... to szybko zmienimy zdanie :) a przynajmniej ja je zmieniłam. Nie ma problemów z niczym, ani z paczkami, które szybko dochodzą :) ani z płatnościami. Bardzo przystępny i przejrzysty sklep, polecam każdemu zajrzeć. Dodatkowo mogę się podzielić kodem rabatowym na pierwsze zakupy: ZAKUPY1 20% zniżki na cały koszyk :) Pozdrawiami życze miłych zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dirrik
Fajne i modne ubrania mają w nico.com.pl. Poza tym mają często różnego rodzaju promki czy dają rabaty. Także można znaleźć tam niezłe perełki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modne i nie drogie obuwie znajdziesz także w sklepie www.Alfasan.pl mam do nich duże zaufanie, często tam zamawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×