Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Nel0205

TANIE, MODNE sklepy internetowe z odzieżą, obuwiem lub dodatkami.

Polecane posty

Gość gość
Modny sklep z odzieżą damską to https://www.kostium.com Tylko i wyłącznie moda polskich projektantów i marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie osobiście to Carry wygrywa, bo ubrania służą mi już kilka lat. No i dzieciaki też mogą sobie coś wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franciszka78
Ja ubrania kupuję od pewnego czasu w sklepach internetowych, ale zależy co i gdzie. Na przykład kombinezony, sukienki i bluzki kupuję w sieciówkach, ale buty od pewnego czasu kupuję tylko na https://galeriaeuropa.eu/100271-balerinki-damskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziolszka
chcialam sie pochwalic, ze znalazlam multu.pl a tu widze, ze nie bylam pierwsza. nie dziwne:D bo sklep naprawde niesamowity. wybor taki, ze oczy bola, a ceny, ze zal nie zamowic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ze swojej strony mogę wam polecić hurtownie odzieży online http://m-moda.pl/ . Można tam kupić wiele ciekawych ubrań w korzystnej cenie. Moim zdaniem kupowanie w takim miejscu jest dużo lepszym pomysłem niż w jakimś popularnym sklepie bo cenny są niższe a jeśli chodzi o jakość to jest co najmniej taka sama. Jeśli też kupowałyście w tym sklepie to czekam na wasze opinie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kwestii obuwia, to ja zamawiam na Alfasan.pl i polecam, szybka przesyłka i przede wszystkim wygodne i wytrzymałe buty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsza i zawsze na czasie jest netmoda.pl na pewno słyszałaś i nie raz widziałaś ich ciuchy, świetne są! mają bardzo dużo sukienek i spódnic, a ja to uwielbiam :) jak na taką cenę to jakość bardzo wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema wszystkim, believesklep.pl - niszowa polska marka. Kupiłam tam kostium kąpielowy( na razie tylko taką kolekcje mają) i jest całkiem spoczko:) dobry materiał, nie takie g****o jak w większości sieciówek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość restiasa
o dziewczyny niech wam ktoś wynagrodzi ten sklep https://multu.pl/kobiety-home super buty! Normalnie można się poczuć jak w raju taki wybór, ja uwielbiam buty są dla mnie ozdobą kobiety, muszą być dopasowane idealnie. Jestem mega mega z nich zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buty raczej kupuję w sklepach stacjonarnych, dodatki też, a ciuchy często w internetowych odpowiednikach sklepów stacjonarnych, np w stradim, albo w zarze Ale ostatnio moim ulubionym jest netmoda, mają świetne sukienki, spodnie i marynarki! zamówiłam kilka egzemplarzy jak do tej pory i myślę, że jak wpadnie mi coś jeszcze w oko to na pewno zamówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię kupować buty i ubrania po taniości. No niestety tylko na takie mnie stać, a wcale nie czuję się gorsza od innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Dobrze mi się robi zakupy przez stronę www.dobre-repliki.pl . Raz że mają rzeczy w wysokim standardzie wykonania, dwa że na dostawę się długo nie czeka. A jednak w przypadku rzeczy sprowadzanych z Azji to czasami wiem że ludzie czekają nawet i miesiąc...A tyle to bym nie wytrzymała. Tutaj to jest kwestia paru dni, a ja zamawiam do Niemiec nie do Polski. Z cłem jest w porządku, urzędnicy nie przetrzymali mi jeszcze żadnych zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111monia111
Mi ostatnio siostra pokazała fajną stronkę netmoda.pl bo ona tam zawsze zamawia. W końcu mi zdradziła skąd ma takie świetne ciuchy ! I ja zamówiłam sobie kilka rzeczy bo akurat była promocja. Nie mogłam przejść obojętnie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.su-online.pl A my uważamy swój sklep za najmodniejszy :) zapraszamy !!! Od września pojawią się nowe możliwości dla nowych klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.fit-in.pl Nowy sklep z markową odzieżą używaną (zdarzają się nowe perełki) w fajnych cenach tzw. nie za miliony :) Dla nowych klientów mają rabat 20 % na cały koszyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co, można dobrej klasy rzeczy znaleźć na www.internetowy-sklep.net . Dużo marek, których ja akurat na co dzień nie kupuję, bo są za drogie, ale tutaj już mi się udało kilka rzeczy za fajne pieniądze znaleźć, choćby torebkę Vuitton-a. Dobra obsługa, zapakowali torebkę porządnie tak żeby nic tam po drodze nie ucierpiało. A jednak trzeba uważać, bo poczta różnie traktuje przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz na www.BucikSklep.pl gdzie bez problemu znajdziesz wygodne obuwie oraz modną odzież w rozsądnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zadowolona ze sklepy Carry. Dobre ceny, znana marka no i szybka dostawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli szukacie sklepów internetowych z modą męską to z miejsca się polecamy! Jesteśmy sklepem internetowym Ombre i specjalizujemy się w modzie męskiej - ciuchów mamy całe mnóstwo, więc każdy facet z pewnością znajdzie coś dla siebie bez względu na to czy szuka eleganckiej koszuli, czy dresów na co dzień :) Wpadnijcie się rozejrzeć, a na pewno coś wpadnie wam w oko :) Tu jesteśmy -> www.ombre.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z butami znam jeden fajny sklep internetowy multu.pl. Szybko dostawa i duży wybór, a jak coś będzie nie tak z rozmiarem to bez problemów wymienią na inny rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o modne sklepy z galanteria skórzaną, to ja zapraszam na www.Sklep.Dielle.pl rzetelna firma i wysoka jakość wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×