Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AlexaChung

500 kcal od jutra

Polecane posty

Gość tiriririri
moja siostra jest lekarzem:) i zlitowała sie nade mna;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tak czytam co ludzie robią, żeby schudnąc to masakra istna. Lewatywa codziennie. Fuj. To już jest chore. Ja się wolę pogłodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiriririri
hehe. no nie wiem czy to na mnie tak zadziała ... kiedys to juz brałam.. ale bez sensu to zrobiłam bo brałam co trzy dni a wprzeciagu tych dwóch zawsze sie najadłam ;p ale od jutra bede brac to regularnie. zobaczymy. naturalnymi metodami tez mozna wiele zdziałac:) i mysle ze przy opomocy tabletek niewiele wiecej:) tak czy tak trzeba miec silna wole:0 która powoli zdobywamy nieprawdaz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiriririri
uwierz mi ja juz chyba stosowałam wszystko oprocz lewatywy;p ale wiedomo liczy sie tylko systematycznosc i ogromna motywacja:) bo bez tego srodki przeczyszczajace ocet jabłkowy nie zdziałaja cudów:) tak na marginesie to zdjae sobie z tego sprawe ze to jest chore..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdaż prawdaż:) takie uczucie, że masz kontrolę nad sobą jest warte tych 500 kalorii:) a z każdym dniem będziemy się przyzwyczajać, a spodnie coraz luźniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiriririri
no dokładnie:0 ja jestem tylko wkurzona ze zawsze tyje jedynie ( i az:P) w biuscie i brzuchu, a nogi mam jak patyki;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też próbowałam masę razy, ale zawsze po 3 tygodniach diety nagle przychodziły 2 słodyczomanii i tak cały tłuszcz wracał :/ ale teraz chcę jakoś dać radę i mądrze z tego wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiriririri
dobra to dzis chyba juz nic nie jemy:P a ja lecem biegac bo sie nie wyrobire;p do juterka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiriririri
no ale to i tak długo wytrzymywałas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiriririri
heja:0 dzis zjadłam rano chleb z masłem i jajko na twardo a po południu troche kaszy gryczanej z cebula( smazonej;/) noa ale to chyba bedzie dzis na tyle;0 niestety nire mogłam sie powstrzymac i weszłam na wage:P i zobaczyłam 2 kilo mniej!:):) wiem ze to sama woda ale jakos mnie to zmotywowało i tak:) mam nadzieje ze u Ciebie takze wszystko gra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienka177
Super gratuluje zrzuconych kilogramow;) A powiedzcie mi dziecwyzny ile schudlyscie na diecie 500kcal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ważyłam się wczoraj wieczorem - było 67,5. Dzisiaj rano już 66 kg. Zjadłam dzisiaj serek wiejski, musli na sucho i fasolkę szparagową. Poza tym cholernie męczący wf i pół godziny ćwiczeń:) Daję radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiriririri
no widzisz ja za bardzo nie trzymalam sie tej diety ale teraz sie wziełam w garsc:) wiadomo ze na poczatku waga szybcirej bedzie leciała i wszystko zalezy od tego ile wazysz ( jesli duzo to szybciej leca kg) no i czy troche pocwiczysz . wiec trudno powiedzec:) ja schudłam 2 kilo wdwa dni ale wiadomo ze to jest sam pocztek wiec jutro moge wazyc kilo wiecej:P jak mi wodA WRÓCI ALBO COS:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiriririri
AlexaChung--> no to gratuluję!!!:):):) schudniemy szybko:) musimy byc wytrwałe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiriririri
na pewno:) wydaje mi sie własnie ze duza role odgrywa cwiczenie:) ja miałam cwiczyc ale skonczyło sie jedynie na bieganiu;/ moze dzis zrobie to i to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przeczytałam w którymś temacie, że pare dziewczyn schudło 8 kilo w 2 tygodnie. Jeny ja tak chcę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiriririri
no ale jak juz schudłas dwa to w dwa tygodnie na pewno dasz rade 8:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby. Boję się, że jak woda zleci to waga stanie, ale mam nadzieję, że tak nie będzie. Miło byłoby dojść do 52 kg. Ciekawe ile to może zająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiriririri
ja marze o 55:) Boze jaka bym była szcesliwa... tak juz sobie wkrecilam ze3 jestem taka gruba i w ogole.. to by było piękne wręcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiriririri
myślę ze w miesiąc stuprocentowo osiągnelabys taka wage:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiriririri
ja bede na tej diecie 30 dni z dzis włacznie bo kuopiłam sobie tabletki a ich jest własnie tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narazie mam pierwszy cel - dojść do 60kg. Ostatnio ważyłam tyle jeszcze w gimnazjum. Chyba zafunduje sobię w tedy jakąś nagrodę :) A później już napewno wolniej będzie spadać, ale zobaczyć 5 na ierwszym miejscu na wadze to motywacja sama w sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiriririri
no ta 5 jest naprawdę pociągająca;p kiedys brałam ja , ale po pierwsze jak moja kol sie dowiedziąła ze ja zdobyłam to ona tez chciała wiec sie z nia podzieliłam;p a po drugie to brałam ja bardzo nieregularnie, bo np co 3 dni, jakos tak bez sensu w ogole;p teraz postaram sie brac ja codziennie no i przestrzegac diety, czego wtedy nie robiłam;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz masz zamiar zważyć się jutro czy dopiero za parę dni, bo ja planowałam, że w niedzielę, ale chyba nie wytrzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiriririri
hehe własnie ja takze mam taka obsesje;p i tym bardziej ze rano sie mniej wazy i waga jest parwidłowa wiec pewnie jak zwykle skoncze na wadze jutro rano juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×