Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AlexaChung

500 kcal od jutra

Polecane posty

Gość tiriririri
Witam dziewczynki:) jak tam Wasze odchudzanko?:) ja dzis zjadłam płatki z mlekiem , loda ( ok. 120 kcl) i kanapke z topionym serkiem. wiec moze akurat sie zmiesciłam;p do konca dnia juz nic;/:) weszłAM znow na wage.. ehh;/ jestem pewna ze to była woda ;p dazis wypiłam 2 litry i ja chyba uzupełniłam bo waze 69,5;p no ale wiadomo ze po południu to waga kłamie....;) trzymajcie sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiriririri
a juz widze ze całkiem niezle Wam idzie:0 no ja juz po bieganiu, bo sie zebrałam w kupe i rano to zrobiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiriririri
to gratuluję:) kazdy spadek wagi jest dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiriririri
no ja mam tak samo juz zaczynam si8e meczyc... dieta;p a szcegolnie jak patrze na moje zwały tłuszczu;p ale musimy byc silne, bo niczego nie osiagniemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie myślę, czy nie lepsza jest jednak 1000kcal. Żeby nie czuć się jak kapeć. Ja od 2 miesięcy bardzo słabo sypiam, a po 4 godzinach snu codziennie jestem wyczerpana. Jeszcze ta dieta dobijająca. Nie wiem czy długo tak pociągnę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie:) ja sobie obiecałam,że jak uda mi się zrzucić te moje sadełko to zrobię sobie balejaż:D muszę wytrzymać. trzymajcie się dziewuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiriririri
na pewno jest zdrowsza , ale trzeba dłużej czekac na efekty;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiriririri
hehe . a ja głównie robie to dlatego zeby udowodnic pewnemu chlopakowi ze był załosny mowiac mi ze powinnam schudnac;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexaChung => może zacznij brać jakieś witaminy, suplemnty diety, bbo nabawisz się anemii tak jak ja podczas ostatniego odchudzania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiriririri
ja jestem tez na skraju anemii. Falvit jest dobry, oczywiscie trzeba brac go regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem na skraju anemii, pani w aptece dała mi jakieś tam środki, ale jak człowiek ma skleroze i bierze raz na tydzień to raczej nie pomoże:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to jest jakiś sposób. Zobaczę jak będę czuć się jutro. Słyszałam, że po paru dniach takie dolegliwości mijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiriririri
tez prawda. jak sie wchrzania dziennie 3000 kcl ( jak w moim przypadku) a potem tylko 500 to organizm nie moe pozostac obojetny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA staram się dużo przebywać na świeżym powietrzu, wtedy się człowiek dotlenia i głowa nie boli tak bardzo. Chociaż mi to bardziej dokuczają zawroty głowy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę napić się trochę zielonej herbaty. Może poczuję się lepiej. Żeby tylko dzisiaj udało mi się wkońcu zasnąć, to jutro może obudzę się z odrobiną energii. do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sie je na diecie 500 kcl bo chcialabym schudnac, ale nie glodowac za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×