Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AlexaChung

500 kcal od jutra

Polecane posty

Witam Was serdecznie :) można się przyłączyć do Waszej diety? Od jutra zaczynam! 2 lata temu schudłam ok.15 kg, ostatnio trochę problemów miałam więc ze 3 mi przybyło:P no ale zaczynam się odchudzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najchętniej już teraz bym wskoczyła:) ale jutro już ankowo muszę z rańca:) ciekawe ile zobaczę. Mam nadzieję, że około 65,5 ale nie wiem czy to możliwe. W każdym razie czuję w sobie taką siłę do odchudzania. Takie przekonanie, że tym razem się uda. Musi się udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiriririri
ja tak samo mam takie przekonanie:) nigdy tak na forum nie zaangazowąłam sie w taki topic, a to jednak pomaga bardzo :) brzydulomanka --> Witamy Cie serdecznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiriririri
a powiedz nam ile wazysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiriririri----> mi też bardzo pomaga. Zawsze to fajnie wiedzieć, że ktoś cierpi to samo i od razu raźniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiriririri
hehe no dokładnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiriririri
brzydulomanka ---> ale masz fajnie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiriririri
nie no bo ja waZe 70:p i przed Toba jest krótsza droga:) ile chcesz wazyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiriririri
o ja:) no to rzeczywiscie się postarałas ładnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiriririri
dobra dziewczeta to trzymajcie się a ja lecem pocwiczyc i pouczyc sie troszke;) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak odchudzałaś się wcześniej to jadłaś same "zdrowe" rzeczy, czy wszystko w małych ilościach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odchudzałam się w ten sposób, że rano jadłam kanapkę z jakąś chudą wędlnką, oczywiście chleb razowy. Ok. 14-15 jogurt i w międzyczasie jakiś owoc/warzywo no i niekiedy wafle ryżowe Do tego biegałam prawie codziennie tak mniej więcej 4 km:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha:) ja się zastanawiam czy jutro mogę zjeść bułkę z serem:) ma 200 kcal czyli zmieszczę się z resztą w tych 500. Tylko nie wiem czy jak będzie trochę węglowodanów to dieta nie będzie działać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na śniadanie będę się trzymać serków wiejskich:) W szkole chcę coś porządniejszego, a na obiad już tylko warzywa. No i ćwiczenia. Jak myślisz kiedy zejdę z 66 na 60kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to nawet nie wiedziałam że taki jest :) Dzięki :D Najgorzej się boję że będzie mnie ciągnąć do słodyczy :/bo bardzo lubię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też kocham słodycze. nawet myślałam o diecie chałwowej:) ale przemęczę się ten miesiąc, póżniej powoli będę zwiększać kalorie i może w końcu doczekam się jakiegoś cukierka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×