Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agent123

Uczucie pełnego pęcherza przed orgazmem pochwowym.

Polecane posty

Czytając na temat stymulacji punktu G, trafiłem na tekst którego fragment przytoczę tutaj: \"Stimulation of the g-spot can produce extraordinarily intense orgasms. As a woman is approaching a g-spot orgasm she may feel she has to urinate. This may immediately cause her to tighten up, stop, and pull back from the edge of bliss. If she can stay relaxed and keep going through that \"have-to-pee\" sensation, it will pass and move on into deep waves of sexual delight.\" I oczywiście przetłumaczę na język polski: \"Stymulacja punktu G może doprowadzić do nadzwyczajnie intensywnego orgazmu. Gdy kobieta zbliża się do orgazmu w wyniku stymulacji punktu G, może mieć uczucie że musi się wysikać. To może spowodować jej natychmiastowe spięcie się, zatrzymanie i wycofanie znad krawędzi rozkoszy. Jeżeli kobieta potrafi w tym momencie pozostać zrelaksowana i kontynuować sto stosunek pomimo uczucia pełnego pęcherza, to uczucie minie i zmieni się w głębokie fale seksualnej rozkoszy\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laridaria
Mam wlaśnie tak jakpiszesz i nie umiem tego przezwyciężyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laridaria, wysikaj się przed seksem. A gdy później uczucie pełnego pęcherza pojawi się w trakcie seksu, to ignoruj je - pozostań całkowicie rozluźniona. Pamiętaj że to tylko takie uczucie i że naprawdę twój pęcherz jest pusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozostanie rozluźnioną i ignorowanie \"pełnego\" pęcherza powinno wkrótce uruchomić mechanizm spustowy orgazmu pochwowego. I marzenia staną się rzeczywistością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja raz w zyciu
tak mialam, dalam sie poniesc temu,i ....sie zesikalam...za to orgazm....uuuuuaaaaa...cudowny :D ale wstyd ze zrobilam siusiu mnie bolkuje :( chociaz partner strasznie sie tym podniecil :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię ludzi
chyba ylko raz w życiu miałam aż taKI orgazmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmm ^^ pełen odlot!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość squirt
to jest tzw. squirt i to jest fantastyczne. dziewczyny błagam nie hamujcie się przed tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak mam prawie zawsze
zgadzam sie z tym.............mam to uczucie i jak boje sie po prostu że się zeszczam to sie spinam i juz nie jest tak, a czasami mam w dupie, czy plama na lóżku bedzie........i lecą mi takie soki, że plama jest ale to nie jest mocz, bo by czuc było, jest bezbarwne i baaardzo podoba sie to mojemu chlopakowi :) zawsze mi mówi że ma sie nie chamowac, nawet gdybym sie posikała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Wikipedii piszą że większość populacji modraszek zostaje na zimę w Polsce, ale część odlatuje do południowej Francji. Wiele kobiet początkowo boi się spuścić. To zrozumiałe - pierwszemu razowi często towarzyszy niepewność. Gdy natomiast już raz się odważą i osiągają pochwowy orgazm, to cudownie tryskają. Spełnia się marzenie ich i ich partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smells lke 90
podniecają was siki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smells like 90
chyba zeszczać a nie spuścic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak mam prawie zawsze
to nie są siki. Widac malo wiesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerdlaskner
kurcze, chyba tez to mam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak są już młode w domku, tak pod koniec maja, to fajnie je słychać, ale nie mogę tam zajrzeć :( ____________________________________________________________ tego właśnie zazdroszczę żonie że może tak kilka razy się spuścić, aż całkiem opadnie z sił. fajnie też to robi na jeźdźca, gdy w odpowiednim momencie się odchyli do tyłu, wspaniały widok, i brzuch spryskany jej rozkoszą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smells like 90
czy Wy cały czas mówicie o sikach, czy o jakiejś innej wydzielinie nieznanego pochodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reset, w ścianie mojego bloku, tuż pod parapetem okna mojego pokoju mają gniazdo wróble. Są tam teraz pisklęta. Słychać czasem drapanie i piski przez ścianę :) Wiele kobiet jest zdolnych do osiągnięcia orgazmu pochwowego i wytrysku. Muszę jednak do końca być rozluźnione, a stosunek musi trwać odpowiednio długo. Efekt jest jednak naprawdę cudowny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smells like 90
odpowie mi ktoś wreszcie? Czy mam zakładać nowy temat. Moze powiedzcie głosno ze kobiety leją na was ciepłym moczem. :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wklej zdjecie a powim Ci co
wiem jak za kazdym razem mozna miec taki orgazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smells like 90
a co jest w tych sikach takiego podniecającego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smells like 90, nie mówimy o sikach. W momencie kobiecego wytrysku, kobieta tryska przez cewkę moczową ale nie moczem, lecz wydzieliną produkowaną przez gruczoł Skene'a - jest ciesz bezbarwna i bezzapachowa. http://en.wikipedia.org/wiki/Skene's_glands

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wklej zdjecie a powim Ci co
jezeli wysikasz sie przed to nic nie poleci, to tylko zludzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na drzewach za płotem mam sroki, ale ich nie lubię, bo moja kotka się ich boi :o a Ty Józek jakie masz tam zwierze? ciekawi mnie czy każdego roku to te same sikory, ile one żyją Florek? ___________________________________________________________ kobieta spuszcza się z rozkoszy, jak tego nie wiesz to se załóż 28 tematów :p fajnie też jest gdy leży na plecach i ma szeroko rozchylone uda, leci nawet za łóżko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×