Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Darek1985

Łysienie a powodzenie

Polecane posty

Gość Darek1985

No ok, mam takie pytanie do Pań. Czy nie przeszkadza Wam jak facet już sporo utracił włosów na głowie? ;) Czy taki facet mimo, że jest bardzo zabawny, jest sobą i nie przejmuje się swoją naturą ma szanse na powodzenie u dużej części płci pięknej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
łysina jest brzydka :o :D i śmieszna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek1985
To znaczy, że łysi mają się schować jak mysz pod miotłą i nie mają mieć prawa kobiety? :) Ostatnio czytałem opinie kobiet na temat łysiny i oprócz tego, że na mądrej głowie włos się nie trzyma to znaczy, ze inteligencja dla Nich jest sexy. Druga sprawa obrzydzenie ich łapały, że facet chce robić przeszczep włosów bo wolą jak jest naturalny. No i weź tu zrozum kobiety :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnej
przestan ziomus tez mi sie przezedzaja.I oc z tego? poimo braku wlosow jak masz sympatyczny ryj i jestes wesolek to masz szanse u milionek :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znane są przypadki, gdy mężczyźni szczepu 'dres' golą się na łyso aby zdobyć potencjalną partnerkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek1985
Akurat nie narzekam na towarzystwo kobiet choć jak patrze na swoje zdjęcia z przed lat trochę z utęsknieniem na tą bujną czuprynę ale jakoś czuje się lepiej jak mam mniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
lysiejacy moga zyc tylko ze sa śmieszni :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek1985
A jak jest śmieszny to ma większe szanse na powodzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek1985
Ostatnio tak zrobiłem choć jeszcze aż tak tragicznie nie jest. Choć jak na pełno zero zrobiłem to ludzie powiedzieli, ze wyglądam "REWELEACYJNIE" ale na razie troszkę zapuszczam włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnej
tak samo mam patrze na foty z 3 lat fajne wlosy teraz sie pzezedzaja ale pomysl !? operacja przeszczep wlosow gdzies 10-15tys. pfff ja zbieralem kase i za 12 kupilem sobie auto i nie dal bym tyle za wlosy.Widizle m kiedys goscia co mial przeszczepiane wlosy wiesz jak to wyglada ?! jak kiedys byly takei duze lalki dla dizewczynek to wlosy wygladaja jka wszyte rzadkami to tak pizdowato wyglada ze szok mowi ci.i poniekad mozna miec tylko krztalt jeden fryzury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój luby ma 30 lat i zaczynają mu powoli wypadać włosy, ale co z tego, skoro jest kochany :) wypadania nie zatrzymasz, najwyżej możesz do tego podejść z uśmiechem i nie przejmować się za bardzo, przytrafiają się gorsze rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek1985
No właśnie przeszczep włosów, który kosztuje nie bagatele pieniędzy i tak później wypadną a zostają na głowie lekkie blizny. Ja podchodzę już do tego z humorem i mówię sobie, że będzie więcej miejsc do całowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek1985
Parwiczek i kropka 1987 Jak mi zaczęły wypadać to miałem kompleksy ale jak napisałem wyżej przyzwyczaiłem się do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DR PSYCHOL
jak bedziesz za przystojny to kobiety beda uciekac przed toba inteligencja i wlosy to kobiety mdleja i co ci z tego przjdzie tylko reanimowac je wiec badz sobie lysy i glupi i nierozgarniety misio to najlepszy lep na kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek powiem ci tak
Jak masz fajny charakter i jestes super facetem to nie przeszkadza czy masz włosy czy nie. Genetyki nie przeskoczysz - wiec sie nie przejmuj, mi by nie przeszkadzało jakby facet nie miał włosów - mozesz sie zgolic na łyso, poopalać (najgorzej wygladają łysi i bladzi:O ), jak nosisz okulary to kup sobie fajne oprawki, łysina moze byc sexy, moze byc tez ekscentryczna, wiec nie ma co sie martwić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek1985
Mnie to opalenizna łapie szybko, że czasem wyglądam jak murzyn. Co do okularów nie noszę choć już wzrok nie ten co kiedyś i jak miałbym nosić to właśnie z fajnymi oprawkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek powiem ci tak
a masz powyżej 180 cm wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek1985
Mam 170cm cyzli średni wzrost ale do wyrostu akurat kompleksów nie mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha i alleluja dla wynalazcy farby do włosów. W okularach mi do twarzy ;) Ale mam dopiero 20 lat... cóż, z naturą się nie wygra. (tylko mi potem wieku nie wypominajcie ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek1985
Ja tam lubię jak dziewczyna ma okulary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
korwa macie problem ludzie sa bez rak i nóg a troszkę łysinki czy siwych włosów ododaje urody :o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaaaa
mój facet jest łysy do polowy głowy, jest najseksowniejszym facetem z jakim byłam i jakiego znam. ma na tym pkt kompleksy, ale uważam ze bez sensu... zwyczajnie, futerko mu sie od kochania wytarło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczku jesteś zszokowany? Zasługa stresu w tym wypadku, a nie natury.. Dlatego akurat siwienie to najmniejszy problem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Casertana, kochanie może i trzeba :) tylko mnie to nie dotyczy :) :) kocham mieć geste i ładne włosy :) mi w ogóle nie pasują siwe włosy tym bardziej łysina :o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek1985
Złoty Nie da się wszystko mieć co się chce co się lubi. A co by sie stało jak bys nagle łysiał? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zloty, kazdy moze zaczac lysiec i siwiec NIE JA!!!!!!!!!!!! :) :) bo wiem dokładnie co powoduje łysienie i siwienie włosów i skutecznie temu zapobiegam to wszystko :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Złoty Nie da się wszystko mieć co się chce co się lubi. A co by sie stało jak bys nagle łysiał? owszem kiedyś tak było robiły mi się zakola ale pomyślałem użyłem mózgu i teraz mi odrastaj nowe włosy :) :D zakol prawie już nie mam :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zloty, to czesto kwestia genow i wtedy ciezko z tym walczyc gowno prawda to ja powinienem mieć siwe wlosy :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×