Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Darek1985

Łysienie a powodzenie

Polecane posty

Gość 23latek
O widzę, że Balbince i Złotemu kompleksy się udzielają. A jakoś dziwnie gdy tu wejdę to widzę na forum. Czyżby Wasze życie to internet? Nie dziwne, że teraz szukacie ideałów. Łysiejący ma kłopoty zdrowotne? Hahahaha oj dzieci dzieci ma po prostu zawyżony testosteron a konkretnie DHT co u faceta jest normalne. Dlaczego mówi się, że łysi są dobrzy w łóżku? Ze względu na testosteron. Śmiać mi się chce z tych wypowiedzi "Łysi są obleśni" bo dziecino masz z 13 latek albo masz spojrzenie jak 13 latka i wybór chłopaka zależy czy ma tonę żelu na głowie co jest dla mnie komiczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysiejący
A co ma łysienie do powodzenia? Znam chłopaka co ma na twarzy tyle pryszczy i wygląda jak stereotypowy programista tylko jakim sposobem ma dziewczynę za którą każdy facet się rozgląda? Tak jak napisał NLS odrzucić wszelkie stereotypy i być sobą nie patrzeć na zawistnych ludzi. Łysiejesz czy nie czy jesteś mały czy duży masz równe szanse. Olać opinie innych :) Ja łysieje też nie jestem wysoki i nie masz z tego powodów kompleksów. Zobaczcie na Majdana. On jest łysy a ma długie włosy i mu też w tym zajebiście jak i ogoli się na łyso. A znacie wokalistę Limp Bizkit Freda Dursta. On nie jest wysoki. Zawsze chodzi w czapce New Yorkera ale pod czapką jest łysy. A laski na Niego lecą jak nawiedzone ;) Fakt ma kasę ale jednak :] BTW. Ktoś idzie na koncert Limp Bizkit w Szczecinie 24 czerwca? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek1985
Ja właśnie niedawno znów zgoliłem się na łyso i po raz kolejny słyszę od płci pięknej, że mi lepiej bez włosów niż z włosami :) Ba nawet moja EX aż pieje zachwytu jak zobaczyła zdjęcia z moją łysa glacą :P Jeszcze dobry ubiór i aż sam się zakocham w sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FlowMan
W facetach łysych czy małym wzroście stereotyp rodzi się w głowie. A ile już widziałem łysych i małych czy nawet bardzo brzydkich, którzy mają u boku piękne kobiety :) Liczy się fajny gość, który umie zaopiekować się kobietą. No i ten luz. Ale w sumie ile razy ja słyszałem o facetach, którzy nagminnie żelują swoją czuprynę i robią przeróżne fryzury, że są zakompleksieni ;) A kobiety chcą z facetami z jajami. Czy włosy ma czy nie to bez różnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skabadbdidbdi
W przyoadku lysienia w mlodym wieku to faktycznie najlepsze rozwiazanie to a lyso albo bardzo krótko A co do samej "lysej głowy". Nie którym bedzie dodawac uroku a innym nie bedzie pasowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek1985
Chudym nie dodaje to uroku. Jakiś czas temu jak jeszcze gęste włosy miałem i na twarzy byłem chudszy to wyglądałem kiepsko gdy się ostrzygłem na łyso. A teraz gdy jestem potężniejszy to wygląda świetnie niż z przerzedzonymi włosami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rDz
Również się zagdzam, że faceci mają łatwiej odnośnie wizerunku. Wystarczy, że taki ma poczucie humoru a już może wyrywać. Tak jak kumpel, który jest chuderlakiem i ładny też zbytnio a dziś Go spotkałem Go z fajną dziewczyną. No ale On olewał swój wygląda zawsze pozytywnie myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warszawski_styl
Wiele dziewczyn właśnie uwielbia chłopaków zgolonych na łyso, ponieważ uważają, że przy Nich będą bezpieczne. Bo łysy oznacza, że jest groźny a w dodatku jeszcze będzie inteligentny to już ma branie. I los chciał, że zauważyłem dziś ten temat a widziałem dzisiaj taka parę: Facet niski łysiejący bardzo i okulary a przy Nim kobieta o głowę od Niego wyższa bardzo atrakcyjna. Stereotypy rodzą się w Naszych głowach. Na zachodzie za takie myślenie stereotypowe by Was wyśmieli. A teraz zagadka: Dlaczego dresy mają większe branie niż facet, który ma tonę żelu na głowie? Odpowiedź sama się nasuwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek1985
Zgadzam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysyyyyyy
Łysina dodaje męskości, wiele takich nawet opinii wśród kobiet słyszałem. Szczególnie jak ktoś nieźle przypakuje i jest łysy to ma takie wzięcie, że będzie Ci zazdrościć nie jeden z bujna czupryną :) W sumie ile facetów mówi, że im włosy przeszkadzają i najchętniej by sobie głowę golili. Łysina po drugie to wygoda. Bo kupujesz maszynkę i wystarczy golarka typu mach3 i już zgolona czacha nie musisz płacić fryzjerowi za jakieś fryzury, które tak będą zniszczone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DaroR
Dla wielu facetów łysienie to tragedia i tracą pewność siebie. A powinno być zupełnie odwrotnie. Na gronie był sondaż na co zwraca kobieta uwagę u faceta. I zgadnijcie i jakie odpowiedź była najmniej zaznaczana? Właśnie włosy :) Najwięcej to osobowość lub sylwetka. Dlatego panowie, jak łysiejecie to strzyżcie się na równe zero a między czasie uprawiajcie dużo sportów :) Tym bardziej pakujcie na siłce! :) No i lekka opalenizna bo śniady i łysy trochę nie wygląda bardzo dobrze. Głowa do góry. Ja też w bardzo młodym wieku wyłysiałem, na początku miałem kompleksy ale teraz tylko na łyso się strzygę i czuje się atrakcyjniejszy mimo, że też mam wzrost 170 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DaroR
No i koniec i kropka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek1985
Hehe dokładnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taramura
A ja własnie niewiem co sie dzieje, nigdy ni mialem bojnej czupryny, raczej rzadsze wlosy, a nagle w ciagu miesiaca zrobily sie zakola tzn sa wlosy ale rzadsze po obu stronach i mam dolka, i i jakies male kropki bez wloso, moze ktos sie orientuje, wlasnie na gwazdke sie ostrzyglem i chyba cos podraznilem skure ktos sie zna na tym? niby kazdy mowi ze to dziewczynie nie przeszkadza jak koles jest lysy ale lepiej miec zolona glowe od tak niz z przymusu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacław z wawy
Powiem tak że nigdy nie uwierzę że łysienie nie ma wpływu na obniżenie atrakcyjności. Mając 20 - 25 lat wyrywałem laski na potęgę. Często było tak że kobiety same sie za mna oglądały. Potem zacząłem szybko łysieć i równie szybko tracić na zainteresowaniu płci przeciwnej. Teraz mi tak bardzo ne zalezy bo mam fajna i ładną żone ale wyrwałem ją w czasach gdy miałem jeszcze sporo wlosów. Tak więc w moim przypadku łysienie bardzo obniżyło moją atrakcyjność w oczach kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem lysy, mam 24l i zadna sie za mna nie oglada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee tam
Łysienie leży w Naszych głowach. Ja się tym przestałem przejmować jak usłyszałem od wielu osób, że z łysiną czy z włosami i tak wyglądam bo mam taką "misiowatą" twarz, że aż tylko tulić :) http://www.youtube.com/watch?v=QcXVnyiQjBE Soilwork, szwedzka kapela rockowa. Wokalisty łysy i w sumie bym Go nie wyobrażał z włosami bo bez włosów wygląda fantastycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee tam
I tak wyglądam uroczo* miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek1985
Ja właśnie wyglądam podobnie z twarzy i z włosów oraz z zarostu do Jasona Stathama tylko jestem nieco niższy ;) No i trochę potwierdza fakt, że do łysienia najlepsza jest pociągła twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolekkkk
Z moich spostrzeżeń, łysina dla wielu facetów dodaje męskości w dodatku właśnie lekki zarost. Tylko trzeba własny styl dostosować do tego. Statham rewelacyjnie właśnie wygląda. Z gęstymi włosami też Go nie wyobrażam. Raczej by wyglądał nie swojo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limp Bizkit
Fred Durst też wyłysiał a wygląda super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23latek
Też łysieje i nie robię z tego powodu afery. Łysina właśnie dodaje mi uroku ale fakt faktem przy przeradzających się włosach trzeba zadbać o figurę czyli być dobrze zbudowany. Kiedyś jak byłem smukły strzyżenie na łyso mi nie pasowało. Jak z wiekiem zmężniałem no i włosy trochę mi wypadły ostatnio tylko na łyso się strzygę i sam sobie się nawet podobam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwo
Jeden z najlepszych uwodzicieli na świecie (Nie będę zdradzał który ;) ) nie dość, że nie jest wysoki (170 cm) to na dodatek łysy. W dodatku z włosami koszmarnie wyglądał jak widziałem Jego wcześniejsze zdjęcia gdy jeszcze nie był PUA (kumaci wiedzą co to znaczy a nie kumaci zapraszam na google :]) I przestańcie gadać, ze jesteście niscy, łysi nikt Was nie chce. Dałem przykład. Bo można w sobie wiele zmienić tylko trzeba chcieć. W dodatku kobiety nie cierpią jak facet pokazuje, że ma kompleksy. Musicie czuć, ze czujecie się we własnej skórze rewelacyjnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SlivovicaGazdovska
Przecież łysienie to oznaka męskości, więc o co chodzi? Trzeba być małolatem aby się tym przejmować. To samo ze wzrostem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariusz
A ja myślę, że łysina nadaje facetowi charyzmę. Właśnie widziałem zdjęcia kumpla, który nie jest wysoki ale za to dobrze zbudowany i właśnie widzę, że wyłysiał ale dzięki temu rewelacyjnie wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czambałamba
No ja mam 23 lata, problemy z łysieniem już mam od 5 lat. Najpierw po myciu głowy zapchana wanna, problemy z łojotokiem aż widoczne co raz większe zakola. Teraz oczywiście mam na górze głowy włosy ale już widać charakterystyczną łysinkę a na górze głowy nie są gęste jak po bokach czy z tyłu głowy. Wiem, że to jest tez genetyczne bo z Rodziny prawie każdy mężczyzna miał problemy z łysieniem. Ja stosuje szampon HeaderShawders (Ten ze zdjęciem z Ibiszem :P), który wzmacnia włosy. Wcześniej dermatolog mi przepisał maści i jakoś jest ok. Ale nie wierze w jakieś metody cud. Trzeba się z tym pogodzić, przecież łysina to oznaka męskości :) No może moim małym przekleństwem to wzrost 170 ale znalazłem sposób, że należy trochę przypakować na siłowni i wtedy golenie na łyso (Tak najlepiej golić się jak już wypadają włosy), że o wiele lepiej wyglądam niż z przerzedzonymi włosami :) Znajomi trochę się śmieją, że teraz podobny jestem do Peji. Fakt On tez niski i przypakowany i na łyso ;) I z twarzy nawet podobny jestem ;) Dlatego jak łysiejecie to najlepiej popracować na zwiększeniem masy bo łysina nie pasuje do chudego chłopaka. To tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmęczony i to bardzo
Też mam 23 lata ale łysienie spowodowało, że ludzie myślą, że mam 30 lat :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×