Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Darek1985

Łysienie a powodzenie

Polecane posty

Gość depresyjnatrzydziestka
Chłopaki,przestancie dramatyzować:) jak łysinka powiększa swoja objetosc to trzeba do zera-dla mnie to jest super,albo włosy do pasa albo zero :) moj partner kiedys miał te druga wersje teraz jest na zero do tego mała bródka i super wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmęczony i to bardzo
No to tak robię, ponoć wg, innych rewelacyjnie wyglądam, że lepiej mi bez włosów niż z włosami bo na twarzy jestem bardziej męski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmęczony i to bardzo
No tak to w takim razie dlaczego kobieta nie może być łysa? Co jest takiego pociągającego w łysym facecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresyjnatrzydziestka
hahha dobre pytanie] kobieta tez moze byc łysa np jedna taka Shina ;)w zaleznosci co tam kto preferuje,ja lubie sie w dłuższych włosach a chłop moj bardzo popiera moj wybór,tylko jest pierwszym przeciwnikiem grzywek :) ale tak serio...to jaki mezcyzna zwróciłby uwage na łysa kobiete?? u mezczyzn to juz cos zupełnie normalnego,a co moze w nim pociagac kobiete ? wszystko :) oczy,usmiech,sposób bycia itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki tam ja
Bo facet to facet a kobieta to kobieta :) A mam pytanko o przeszczep włosów u bardzo młodego chłopaka. Czy to bardzo widać, że to są przeszczepione włosy. Czy też przeszczepione włosy nie różnią się od tych z boku i z tyłu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadek_27
ckolego zainwestuje lepiej jak ja w peruke, czytałem dużo o róznych rodzajach i na jakiejś holenderskiej stronie wyczytałem, że istnieją peruki, które wyglądem i zachowaniem podobne są do normalnych włosów, w Polsce dystrybutorem takich peruek jest klinika HairLab ja jestem zadowolony ze swoich nowych włosów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadek_27
ckolego zainwestuje lepiej jak ja w peruke, czytałem dużo o róznych rodzajach i na jakiejś holenderskiej stronie wyczytałem, że istnieją peruki, które wyglądem i zachowaniem podobne są do normalnych włosów, w Polsce dystrybutorem takich peruek jest klinika HairLab ja jestem zadowolony ze swoich nowych włosów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badzczujnyicierpliwy
ja mam wielkie glebokie zakola. obcinam sie na krótkiego irokeza boki prawie na lyso a przez srodek glowy od grzywki do karku dluzszy pas wlosow. do tego nosze krotki zarost rowny z wlosami na bokach glowy. zakola sa malo widoczne i pasuje mi taki wyglad o wiele bardziej niz bylem ogolony na zero. dodam ze jestem wysoki mam prawie 2 metry i niestety chudy bo waze 80 kg. co do powodzenia lysych to nie wiem czy to ma wplyw bo ja nigdy nie mialem powodzenia ale bardzo latwo zawieram przyjaznie... wydaje mi sie jednak ze faceci z bujna czupryna maja lepiej niz lysy przynajmniej w moim wieku a mam 19 lat...i jestem jedynym facetem na roku ktory lysieje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badzczujnyicierpliwy
dziewczyny wypowiedzcie sie na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynki lubię
e tam, nie czytałam całego wątku, ale wiem że łysy mężczyzna może być tak samo pociągający jak włochaty (zapewne gorzej z łysą kobietą). Poza tym to raczej nie wina człowieka, że łysieje... i w wielu przypadkach pozostaje się z tym pogodzić. Wogóle włosy to włosy tylko, wiem, że to banał, ale nie są najważniejsze. To jest tak oczywiste, że aż głupio pisać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owlosiony bardzo
przerąbane być łysym, laski tego nie lubią. ja na szczęsci nie mam tego problemu, mam dużo włosówm, jestem przystojny, laski same mnie zarywają,nawet takie po 20 lat, mimo że ja mam ponad 30 lat. Gdybym łysiał to bym się wtedy zgołił na zero, jakieś zaczeski to porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie macie wrażenia, że... Słodyczy nie je, ciągle czesze czachę, jest pewny że nie siwieje więc na bank często i dokładnie zagląda w lustro... Kto to kurwa jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siuup
To tylko kwestia czy nie popadasz w kompleksy z tego powodu, jeśli jest to dla Ciebie naturalne i nie przejmujesz się tym to i kobietą nie będzie przeszkadzać ale zawsze jest na to jakiś sposób aby nie być łysym :) https://www.youtube.com/watch?v=dxU4g21YEuI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol654
Nie da się ukryć, że łysienie nie sprzyja nowym znajomościom albo budowaniu związku. Ja byłem w takiej sytuacji i doszło do tego, że nie chciałem wychodzić z domu. Ciągle nosiłem czapki, ponieważ nawet jak zgoliłem włosy to było widać ciemne placki i prześwity skóry między nimi. Mamy XXI wiek, dlatego dziwne było dla mnie, że na forach poleca się tylko jakieś szampony i maści... W końcu znalazłem filmik na yt o mikropigmentacji micro haar. Jestem już jakiś czas po zabiegu i serdecznie wszystkim polecam! Od tej pory moja pewność wzrosła i nawet zacząłem umawiać sie na randki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***a nie kumasz ja umieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się podoba taki jeden łysy blondyn z niebieskimi oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
antysemitka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lysi faceci sa bardzo sexy, jestem jak najbardziej na tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×