Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
siałababamak

Ogrzewanie w domu jednorodzinnym

Polecane posty

Gość gość
u nas jest piec a ekogroszek i jesteśmy zadowoleni. Udalo nam się go kupic po okazyjnej cenie w hurtowni grzewczej Ar 24 http://ar24.com.pl/. Sprzedawcy chetnie doradzają, jeśli chodzi o optymalne rozwiązanie, tak żeby było jak najoszczędniej w eksploatacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy zastanawialiście się kiedyś nad ogrzeweaniem z klimatyzacji? Ja mam takie: http://www.jlm.fr.pl/Dla-domu i uważam je za mega praktyczne. Zimą grzeje, latem mam chłód w mieszkaniu, co jest zuper, ak na dworze +30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwesterrKrK
Zdecydowałem się na Amerigas - bierzemy zbiornik w dzierżawie. Machina ruszyła. Więcej się węglem zajmować nie będziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w domu ogrzewa się pelletem. Kiedyś używaliśmy do tego węgla ale oprócz tego że było tanio to jednak za bardzo niezdrowo. Do tego mieliśmy kocioł zasypowy do którego trzeba było często biegać. Pellet też nie jest wcale taki drogi tylko najważniejsze żeby kupować go w sprawdzonym miejscu. Ja jestem z Kielc i mogę polecić Krispal www.krispal.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mamy kocioł Sked, z którego jesteśmy bardzo zadowoleni firma produkuje kotły ekologiczne, które naprawdę działają i sprawiają, że ogrzewanie staje się zdrowsze i łatwiejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sprawdzić czy jest możliwość podpięcia domu pod ogrzewanie sieciowe od http://termika.pgnig.pl/ lub innego tego typu dostawcy. świetna, wygodna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj może skontaktować się z http://www.bv-serwis.pl/ wsprawie montażu pieca gazowego. u mnie takie ogrzewanie bardzo dobrze sprawuje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marion_Silver
jak ktos nie ma podciagnięcia pod gazociagi, to równiez polecam lpg, tez mam zbiornik w dzierzawie od amerigasu. Ogrzewanie klimatyzacja moim zdaniem jest nieopłacalne, tak samo jak ogrzewanie elektryczne, mniej więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwesterrKrK
Moim zdaniem gazowe jednak i nad peletem ma przewagę, bo w moim przypadku kiedy zależy nam przede wszystkim na nowoczesnym i ekologicznym jednak rozwiązaniu gaz jest najodpowiedniejszy, spala się całkowicie i nie pozostawia popiołów więc ja przy amerigasie zostaję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwesterrKrK
Ok, tylko przede wszystkim trzeba patrzeć na jakość powietrza, ja zmieniam z węgla głównie z tego powodu (wszyscy wiedzą że w Krakowie jakość powietrza jest żadna=fatalna !) Więc w tym wypadku gaz wygrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marion_Silver
tak jak pisałam mam gaz lpg od amerigasu, wystarczy wejsc na stronę i poczytac, choc nie wiem czy jest sens w ogole dyskutowac nad ekologicznościa ekogroszku, bo ekogroszek do ekologii to ma tyle co mięso do wegetarianizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z rodziną wybraliśmy jednak kocioł elektrodowy, bo to przede wszystkim brak zagrożenia pożarem czy wybuchem. Nie musieliśmy również rozbudowywać składu na paliwa i martwić się ewentualnym popiołem, czyszczeniem czy spalinami. Pod tym względem kocioł elektryczny sprawdza się rewelacyjnie. Pełne przystosowanie kotła elektrycznego pod metraż nieruchomości, montaż i doradztwo gwarantuje firma www.kotly-elektrodowe.pl. To jedna z niewielu działalności, która działa w tym segmencie kompleksowo, od a do z tłumaczą zalety, schematy techniczne do wglądu, duża różnorodność sprzętu. Dwa sezony już lecę na tanim ogrzewaniu elektrycznym i przyznam, że bardzo mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwesterrKrK
A taki kocioł to nie jest przypadkiem jakieś mega drogie? W ameirgas dostałem fajne warunki i opłaty są na poziomie do zaakceptowania, a wydaje mi się, że twoje rozwiązanie może znacznie nie jest korzystne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam piec weglowy z takim podajnikiem wegla, kupuje sobie workowany wegiel w www.sklep.weglosmyk.pl/ wsypuje worek do podajnika i sie niczym nie przejmuje nawet do dwoch dni. to jest naprawde swietna opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potawcie na piec na wegiel - uwazam ze to najlepsza mozliwosc, sprawdza sie najlepiej. Ja kupuje wegiel w www.multiwegiel.pl/ . pomysl o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
węgiel moim zdaniem to jedno z najgroszych rozwiazań, ale jak ktos chce to niech sobie zaklada, mam nadzieje, ze wkoncu wejdzie w zycie ta ustawa zabraniajaca nim palic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwesterrKrK
Jak ktoś stawia na pierwszym miejscu jakość powietrza i ekologię to zdecydowanie węgiel odpada. Ja zdecydowałem się głównie dlatego na Amerigas bo u nas (okolice Krakowa) jakość powietrza jest fatalna i trzeba coś z tym robić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od marca br. wprowadziliśmy na polski rynek aplikację mobilną Cozytouch, która wraz z centralką działającą drogą radiową, umożliwia zdalne zarządzanie pracą grzejnika. Za pomocą telefonu możemy więc, z dowolnego miejsca, wyświetlać zużycie energii czy kwotę zaoszczędzoną na ogrzewaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy ile chcesz pieniędzy przeznaczyć na ogrzewanie a i ile masz czasu żeby się zajmować piecem. Ja u siebie mam piec na eko groszek. Dla mnie to świetna sprawa kocioł kupiłem w http://www.polspaw.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w domu ogrzewa się kotłem kondensacyjnym gazowym. Stwierdziliśmy że tak będzie najbardziej opłacalnie i faktycznie te rachunki przychodzą nie duże. W ogóle sam taki kocioł to też w sumie stosunkowo nie wysoki koszt tylko trzeba kupować naprawdę sprawdzonej firmy bo z gazem to nie żarty. Jak ktoś jest ze Szczecina to polecam w Topac www.topac.pl gdzie mają bardzo dobrych producentów. Najgorzej jest palić węglem bo to okropne dla zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy u siebie piec na pellet od http://www.kolton.pl/. Jak dla mnie jest to naprawdę wygodne i dzieki podajnikowi nie trzeba kontrolować non-stop całego procesu spalania. Można ustawić temperaturę na panelu sterowania i ciepło utrzymuje się na tym samym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomysl o weglu. to jest chyba najlepsza opcja. my jestesmy zadowoleni bardzo. my sie zdecydowalismy na wegiel od www.multiwegiel.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem zwolenniczką nowoczesnych rozwiązań i technologii, które wspieraja wykorzystanie energii z odnawialnych źródeł, dlatego o zaprojektowanie ogrzewania zwróciłam się do firmy http://www.bartexpol.pl/. Kupiliśmy u nich też kocioł, panele solarne i wszystkie potrzebne materiały instalacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto sobie porównać ceny zanim podjemie się ostateczną decyzję. Na przykład w cenniku na stronie http://www.ekogroszekcentrum.com.pl/cennik. Od razu widać, który opał jest najbardziej wydajny i jaka jest jego cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w domu pali się węglem i nie uważam żeby to było jakieś bardzo niezdrowe już bez przesady. Najważniejsze że przy czwórce dzieci które muszę utrzymać wychodzi tanio. A jeżeli chodzi o kocioł to mam Krzaczka i polecam bo jak na razie nie mam z nim żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zakupiliśmy od www.biawar.com.pl piec na pelet, jest to bardzo ekonomiczne rozwiązanie, do tego piec jest w pełni automatyczny, to był dobry zakup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do niedawna zainteresowałem się pompami ciepła, ponoć jest to duża oszczędność. Aktualnie rozmawiałem z osobą od firmy http://www.hydroel.com.pl/ w celu dowiedzenia się jak wyglądają odwierty, myślę że zdecyduję się w najbliższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×