Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
siałababamak

Ogrzewanie w domu jednorodzinnym

Polecane posty

Gość gość gość
Nasz dom ma 100m2 i najkorzystniejsza wydawała nam się instalacja gazowa, jednak to trwa i póki co dzierżawimy zbiornik LPG od AmeriGas. Przygotowali instalację i całe wyliczenie kosztów, co szacunkowo wychodzi korzystniej niż u innych firm. Oczywiście też na tym gazie gotujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakiej pojemności masz zbiornik? Jak często się go tankuje? AmeriGas z tego co słyszałem to dobry dostawca, ale nie wiem wiele o tym co dostarczają. To jest taki gaz LPG jak na stacjach paliw propan-butan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zbiornik w dzierzawie od amerigasu o pojemności 2700l i tankowanie jest raz na rok, w zupelnosci wystarcza, dom 100m2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że do takiego domu większy nie jest potrzebny, szczególnie jak Ci wystarcza. AmeriGas dostarcza propan techniczny, o wiele lepszej jakości gaz niż te mieszanki. Można o tym poczytać, bo warto wiedzieć dla samego siebie od czego zależy, że w czasie mrozów instalacja siada i nagle nie mamy gazu... Tutaj się to nie zdarza, bo firma dodatkowo systematycznie bada swój produkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no, AmeriGas nie ma mieszanek, bo to jest mniej wydajne. Do takich zbiorników dostarczają propan techniczny i z tego co zauważyłem, bardzo dbają o jego jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiek822
Oprócz takiego ogrzewania można jeszcze zainstalować inteligentne systemy, które regulują temperaturę czy ustawiają włączenie/wyłaczenie pieca. Jeśli wracamy do pracy i chcemy wejść do domu już nagrzanego nic trudnego - wystarczy wszystko ustawić ;) Mam taki system w domu od firmy Vigaldo i jestem z niego bardzo zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wedlug mnie tylko weglowe. osobiscie stawiamy na ekogroszek i kupujemy go w http://www.multiwegiel.pl/ i jestesmy zadowoleni zarowno z jakosci jak i z ceny. Polecamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stoimy wlasnie przed zakupem grzejnikow. myslicie ze lepsza bedzie podlogowka czy tradycyjne ogrzewanie? bo dosc fajna oferte maja w http://www.tom-el.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w tamtym roku też stanąłem przed takim problemem. Zdecydowałem się na piec na eko groszek i nie żałuję. Kocioł kupiłem w http://www.polspaw.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz te wszystkie formy ogrzewania to już przeżytek i trzeba stawiać na mego ekonomiczne rozwiązania a do tego chroniące środowiska, my się zdecydowaliśmy na ogrzewanie podczerwienią pndpolska i wiem, że to inwestycja nie tylko w małe koszta ale też w zdrowie mojej rodzinki które jest najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Węgiel?? Daj spokój! Co z tego, że tanio jak mało ekologicznie i mnóstwo zachodu! z Amerigas mamy zbiornik LPG, bo póki co nie jesteśmy podłączeni do sieci. A na gazie zawsze się gotowało i nie chcieliśmy z tego rezygnować. Wychodzi to aż zaskakująco tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u nas niestety nie ma, mieszkamy trochę za miastem, ale maja byc gazociagi doprowadzone w przeciagu 2-3 lat, stad u nas zbiornik amerigasu wlasnie w dzierzawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!! WON spamówo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka812
Ja mam system inteligentnego sterowania ogrzewaniem od firmy Vigaldo i jestem z niego bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1245
witam mam pytanie w jakim banku najlepiej wziąć kredyt hipoteczny na wykończenie domu interesuje mnie 140tys niewiem jakie musimy z męzem spełaniać warunki mamy 1 dziecko. w którym banku jest najlepiej. podzielcie się opinami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaro
Jeśli szukacie idealnego gazu do swojego domu czy mieszkania to koniecznie zajrzyjcie na bardzo ciekawą ofertę jaką jest http://www.amerigas.pl/pl/gaz-dla-domu.html właśnie gaz skroplony który oferuje firma Amerigas, ciekawa nowoczesna forma ogrzewania domu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a sprawdził ktoś z Was czy nie wyjdzie taniej ogrzewać np pelletem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pellet jest ok, ale zostawia zanieczyszczenia, ja mam zwykły gaz oraz kolektory od dedietrich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie tak, tez zdecydowaliśmy się na ogrzewanie domu pelletem., Zależało nam na kotle z podajnikiem zeby nie trzeba było co chwila dokładać do pieca, mamy teraz kocioł z serii Lux od Witkowskiego, bardzo dobrze się spisuje. łatwy w obsłudze, ustawiam temperaturę i utrzymuje ją na tym samym poziomie dzięki sterownikom http://www.kotly-witkowski.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igulla
Ale jednak o kotła dokładać trzeba. My mieliśmy ten problem że albo pracowaliśmy cały dzień, albo nawet było że nas tygodniami zimą nie było i był problem, bo chciałoby sie wracać do ciepłego domu... Problem się rozwiązał odkąd ogrzewamy gazem płynnym z Amerigasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie ma porownania, jak się ma gaz lpg, czy to amerigas czy inny, to nie ma przy tym zadnego chodzenia, zero myslenia o tym, wtedy zostaje tylko dobra oferte wybrac i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skontaktuj się z firmą www.komarpol.pl, to świetni fachowcy od centralnego ogrzewania. Nam bardzo dobrze dobrali ogrzewanie, poza tym mają bardzo dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i na czym to polega? dobieraja ogrzewanie sposrod ofert dostawców? toz to od razu wiadomo, ze beda polecac to z kim maja jakas umowe o wspolpracy i naganiac klientów. ja sie z mężem sama sprawa zajełam i amerigas nas nie chciał w bambuko zrobić, a wielu chcialo niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A LPG? taki gaz jest ekologiczny. My mamy dom 100m2 i wydzierżawiliśmy zbiornik na 2700 litrów od Amerigasu i wynosi nas to wyjątkowo tanio, przy naprawdę niewielkim nakładzie siły i uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiullina_m
Zdecydowanie warto wybrać ogrzewanie gazem płynnym i Amerigas właśnie, wygoda i komfort a przy tym najlepsze warunki na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×