Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość normalna i zajeta

jak to mozliwe ze przystojny facet zakochal sie w brzydkiej kobiecie?

Polecane posty

Gość normalna i zajeta

i nie mowie tutaj i przecietnej normalnej dziewczynie ale serio brzydkiej o tlustych wlosach grubej smierdzacej potem chodzacej w dresie z dziurami i o twarzy prosiaka jakos dla mnie to nie pojete nie moge sobie tego wyobrazic wiadomo wyglad nie jestnr 1 ale na milosc boska chyba kobieta gtez musi jakos wygladac i sie prezentowac czy faceci teraz sa az tak zdeterminowani??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wscibskaaaaaaaaaaa
moze dla dupy? tylko jak mu staje przy takiej?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jesteś wredna
a to wogóle jest możliwe?? przecież większoc facetów jest wzrokowcami... ja uważam ze mój facet jest przystojny, baby się za nim oglądają, sama bym to robiła gdybym z nim nie była. ja nie jestem jakąś tam barbie czy coś, taka zwykła przecietna, ale coś tam w sobie podobno mam... ale bez przesady z tymi tłustymi włosami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fefgrg
a jak to mozliwe ze zajebista dziewczyna zakochala sie w przecietnym facecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do autorki topiku
A czy Ty na pewno jesteś obiektywna? A może facet wybrał ją zamiast Ciebie? A może zwyczajnie jej zazdrościsz że ma przystojnego faceta a Ty nie. Odpowiedz szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturalna dziewczynaaaaaa
nie znam jej widzialam ich na miescie i mnie to zdziwilo....nie zazdroszcze bo ja jestem w zwaizku tylko mnie to zastanawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna i zajeta
sorry napisalam pod innym nickiem to wyzej to ja pislaam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do autorki topiku
Nie znasz ale już zdążyłaś ją obwąchać (mówisz że śmierdzi). Dziwne to jakieś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna i zajeta
bo przechodzilam kolo niej ....bylysmy razem w sklepie stalam kolo niej przy kasie ona byla ze swoim chlopakiem...jejku czy tzreba tak tlumaczyc przeciez nie klamie i nie zmyslam bo po co tylko mnie to zastanawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydula bettilda
to jak ich nie znasz, to skąd wiesz, że jest w niej zakochany? Od kiedy trzeba kogoś kochać, żeby z tą osobą być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość me ne vado
A mnie zastanawia jak faceci moga zakochiwac sie w bardzo atrakcyjnych kobietach, ktore w srodku sa puste jak dzwon, a ich glowna rozrywka jest lazenie po sklepach z ciuchami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatynkaaaaaaaaaaaaaa
brzydula, widac chyba ja kocha skoro z nia jest mimo iz ona wyglada strasznie bo co go innego mzoe trzymac przy niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojebany bo mu sie grubsza podoba? ale wy dziewczyny macie sieczke w mozgu. Ja tez nie lubie chudych co nie znaczy ze jestem glupi bo mam IQ duzo wyzsze niz wiekszosc z was :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kot z wibratorem
A co cie tak naprawde dziwi, co ci przeszkadza w tym ze ktos sie w kims zakochal? PIlnuj swego nosa paniusiu a nie tego co ktos robi. Zabil kogos, oszukal, zgwalcil? Wiec co sie czepiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuźwa jakie dziwadło
bo jest ładnym idiotą i tylko gruby pasztet go zechciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest impotentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kot z wibratorem
Jak by zgwalcil, oszukal to by mogla sie oburzac i napietnowac i slusznie. A tak to co jej do tego? Co to jest za pogarda, ponizanie kogos i pisanie ze smierdzi? Jakie trzeba miec KUR kompleksy zeby takie rzeczy wypiswac na necie? Sam doswiadczylem podobnego przypadku kiedy obca gowniara w centrum miasta wydarla na mnie ryja. I co to siwadczy o mnie? Ta ktora to napisala ma zajebiste kompleksy na unkcie swojej urody. Diabel ja opetal i mysli ze tyko piekne dziewczyny (w domysle ona) maja prawo do ladnych facetow itd. Mega Porazka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kot z wibratorem
I zaloze sie ze ten pasztet wcale nie byl taki brzydki tylko ze jej chorobliwe kompleksy nie pozwolily jej tego dotrzec, to ze ktos jest gruby o niczym jeszcze nie swiadczy, wazne jakimsie jest, jak sie jest uformowanym. Moze wlasnie dlatego tenkoles byl z ta grubaska bo nie byla tak wredna jak jej kolezanki ktore ja wytykaly palcem. I bardzo dobrze ze sa jeszcze jacys ludzie a nie same taborety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oł maj gat
diabel ja opetal :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
To tylko ja jesteś słodka blondynka👄 oczka malujesz na fioletowo :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oł maj gat
przestanci pieprzyc, kazdy chce byz z kims, kto mu sie podoba moze on nie widzi smalcu na wlosach, tylko np. duzy biust reszta moze bełtac na jej widok a jemu stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ładny masz kolor i dużo włosów tak jak lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oł maj gat
a ja wierze,ze byla naprawde oblesna i wymiotna a on w obcislych spodniach i rozowej koszulce, z wyprostowanyi wlosami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
To tylko ja dokładnie tak lubię długie blond włosy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×